Не мога да я забравя
Просто се разделихме, заради основателни причини. Знам, че тя не е за мен, че от нея съм видял само страдания. Никога няма да се оправят нещата, но просто не спирам да мисля за нея, колкото и да се опитвам да правя различни неща- не мога. Просто живота ми без нея е нищо.. Нищо не ми носи радост, дори любимите ми хобита ми станаха безинтересни. Пробвах да излизам с друга, но не се получава. Пробвах какво ли не, Но страданието не намалява. Всичко е свършило и приключило. Как да я забравя и да си стъпя на краката?

Коментари

1.   Здравей,
В същото положение съм и аз. Разделихме се след 15 годишен брак. При мен е още по-лошо, защото има и деца. Денонощно мисля за тях. А те в момента не искат да се виждаме. Когато ги търся по телефона разговорите са много тегави. Отговарят ми само с "да" и "не". Мъката е голяма и напълно те разбирам. Понякога се улавям, че само лежа и гледам в една точка. Минал е цял месец откакто се разделихме, болката не стихва, напротив имам чувството, че нараства. Много ще е трудно при мен, а като гледам и при теб е така. А също излизам с приятели, почнах да тренирам, чета книги, ходя на кино, но... все едно и също, задълбавам и не мога да се съвзема. А тя.. имам чувството, че всичко е забравила. Накрая ще излезе, че жените много по-лесно приемат раздялата. Мъжете страдаме повече. Успех ти пожелавам, братле, но да знаеш ще е много трудно.

2.   Клин клин избива. Когато намериш друга ще я забравиш. Да не мислиш, че тя стои и си мисли по същия начин? Сигурно вече си е с друг.

3.   Оженете се и си направете деца.

4.   И аз така. Няма всевисша любов.

5.   И аз съм в тази ситуация от година, клин клин избива не помага! Когато се изчистиш от тези емоции със сигурност помага, но се иска време и работа върху себе си! Щом достигнах до руски сайтове за помощ в тази ситуация си направи сметка! А интересното там е, че никой не хейтва, а си помагат хората. Няма такива бъди мъж и стегни се. Душевната болка е разглеждат под друг ъгъл и наистина хората си помагат. Със сигурност няма да е забравиш, а след време ще си е спомняш и ще ти е безразлична, а това е целта ти!

6.   До номер 5 Не съм съглaсен с теб!!! Кaкво, кaто четеш руски сaйтове???? Смисъл не може ей тaкa с лекa ръкa дa се зaбрaви някой... aз все още тaя чуствa към момиче, което ме рaзбирaше нa 100% и aз бях виновен дa се рaздлелим! Зa тези 5 години все още мисля зa нея и връзкaтa с други сaмо ми нaпомя зa нея и не нямaм желaние дa я зaбрaвя зaщото един ден ще се видим! Силно се нaдявaм дa е скоро и когaто се случи ще я прегърнa и ще й кaжa, че зa товa време все още съм готов дa нaпрaвя същите жертви, и не бих повторил грешките от преди!!! Ще я държa толковa силно колкото съжaлявaм, че не я ценях, когaто беше с мен!!! готов съм дa си признaя и нaй-мaлкaтa грешкa, която съм нaпрaвил сaмо и сaмо дa и дaде втори шaнс нищо че съм пиян. Толковa ми липсвaт нейните епитети колкото е нужен съня нa човекa... минaхa 5 години от нaшaтa рaздялa и все още бие сърцето ми зa нея зaщото не съм нaмерил нейния двойник :*

7.   Еха, Номер 6.
По-спокойно, пич! Радвай се на живота и не се вкарвай във филма толкова много. Животът е кратък

8.   Н5 до Н6, никъде не съм споменал да е забравиш. Всеки сам решава, как да живее живота си, и дали ще го прекараш в самосъжеление и алкохол или ще дадеш всичко от себе си за да пребориш тези емоции! Разбрал съм отдавна, че никой няма да ти даде медал за толкова години страдане, не всичко е като във филма "ТЕТРАДКАТА"! Самия ти казваш, че с други само сравняваш и ненамираш нищо в други момичета! Тогава защо се занимаваш с тях, защо им даваш надежди? Страдай си и се надявай да сте заедно, няма смисъл да наравяш други момичета, обидно е за тях да бъдат сравнявани! В момента може някоя да страда по теб, по същия начин, както ти страдаш за нея! Ето ти една малка верига, която се получава от тези периоди! Успех

9.   Колко години са минали? Сигурно и тя не те е забравила. Преди 3-4г. причиних същото и до ден днешен не мога да забравя този човек. Остави трайна след в мен. Чувствах го адски близък, но бях безумно влюбена и губех ума и дума и все глупости правех и говорих. Дано поне си и казал директно, че не е за теб, че на мен ми се каза в някакво 3-то лице, което адски много ме издразни и се направих на малоумна...