До всички жени, които преживяват тормоз във връзка!
Здравейте, прекрасни дами! Пиша на вас, всички онези прекрасни и малко останали жени на този свят, които са верни на партньора си и истински ги е грижа за него, които не изневеряват и дават всичко, а минават през истински кошмар, който не знаят от къде идва! Постът ми ще е кратък, но исках да обобщя едно нещо. На 23 години съм и макар да не съм още толкова порастнала или омъжена, имах опит и разбрах, че на лошото поведение Не трябва никога да се говори или реагира, а трябва винаги да се ДЕЙСТВА!!! Ако мъжът се държи лошо, той ще иска винаги лесно да му се разминава- ще се опита чрез секс или подаръци да се увери, че вие още ще сте с него и ще му прощавате без да си мръдне пръста! Не правете секс и не прекарвайте много време дори вкъщи с мъж, който е направил нещо разочароващо! Всеки прави малки грешки, но ако ви е посегнал физически или ви е нагрубил сериозно с лоши обиди, никога не му крещете и вие, не плачете и не хленчете, а отидете някъде, махнете се от него докато не се усвести! Не се опитвайте да разберете какво му има, никакъв секс, ако ви тормози! Той трябва да знае, че, НЕ НЕ МУ СЕ Е РАЗМИНАЛО с онова, което е направил, но не с крещене и сълзи както прави майка му! Той ще се опита да си отмъсти, но не обръщайте внимание на похлупака му! Ще обвинява, ще хленчи, но не, вие си дръжте на думата! Никога не се замесвайте с обвързан мъж също, защото, ако не е верен на жена си, НЯМА ДА Е ВЕРЕН И НА ВАС! Хората сме такива, че оценяваме нещо, когато го изгубим! В никакъв случай не се обвинявайте и не игнорирайте лошото поведение! Не бъдете и ефтини, спрете да флиртувате с хиляда мъже, спрете да наранявате хората и никога не изневерявайте, освен ако мъжът не ви е изневерил много пъти сам или не ви дава нарочно секс! Никоя жена не заслужава тормоз и не е длъжна да дава на никого нищо!
Това беше от мен, дано е помогнало на някого!

Коментари

1.   Ъм, ти сериозно ли? Защо трябва да ми е жал за някоя, която при положение, че е тормозена, тя продължава да седи при него и да казва, че го "обича". Ами, не, не го обича, просто съзнателно или подсъзнателно(и аз не знам) тя си мисли че той е силен и мъжествен като я тормози, усеща сила и доминантност. Точно затова повечето жени и момичета презират и мразят до смърт срамежливите, мили и тихи момчета, защото ги смятат за слаби и немъжествени. И разбира се, чалгата също играе голяма роля в това. Родителите също.

2.   Права си, но малко ще го разберат. Прощават, защото много обичат и са с робско мислене. Мъчи ги Стокхолмски синдром и седят години с всякакви типове. Само забележи колко истории има тук за жени, където им изневерят, обиждат, и те седят ли, седят. Просто робско мислене и тъпото вярване, че ще се промени като с магия. Хората не се променят. Както си е живял някой, така и си умира.

4.   Да те "светна" драга 23 годишна, , че когато мъжът изневерява първо му е заложено в природата и често пъти е искрен (например - могъл е направил го е). Докато жената винаги има "причина" в природата й е да създава интриги и лесно ще си "направи" причини. Жената никога не е виновна, тя е имала причини! Тези закони за тормоз за кой са? За равнопоставените полове? Ако беше така почти всички жени щяха да са за затвора, защото тормозят мъжете!

Тези ти предложения за манипулиране със секс ми идва друга мисъл, че всички жени са...
П. П. Няма да довърша, че скоро явно за подобно изречение не ми се одобри мнението.

5.   Много тъпи съвети. Ако мъжа ме обиждал или биел да не правя веднага секс с него, а да му се сърдя и да излезна от апартамента. Миличка, ако гаджето/мъжа ми само си помисли да ми посяга, така ще го изритам, че света ще му се види тесен. Никакво самоуважение няма, ама съвети тръгнала да дава.

7.   Ох милата, хванала се с някъф гущер и после дава съвет на всички жени как да се държат с всички мъже.

И кво? Ако е изневерил много пъти може да му изневерявам, ама ако е само един път да му простя, а?

8.   Не може да обичаш някого, и да му причиняваш болка. Двете неща са абсолютно несъвместими. Посегне ли ти - край на всякакви отношения.
м35

9.   Браво, момиче! Дано повече жени, не само жертви на насилие, прочетат това и си дадат сметка, че насилник не се променя, нито пък е добре да започнете връзка с обвързан мъж. В 99, 9% от случаите от такава връзка нищо добро не излиза и всичко свършва с няколко разбити сърца!
Момичета, животът ни е в наши ръце, никой не може да определя съдбата ни и да контролира живота ни, ако не му позволим.

10.   Публикацията ми е била единствено за жените, които са в такава ситуация и не знаят какви първоначални мерки да вземат... Не е за тези, на които им харесва да се подиграват, да обиждат и да се правят на свръхостроумни с обиди и грубо отношение. Такива хора нямат разлика и особено такива жени са същите като мъжа, за който говоря. Това не демонстрира класа, а простотия! За останалите се надявам да получат любовта и красотата, които сами съдържат в себе си!