Много досадно момиче, не искам да съм с нея...
На 20 години съм, тя е на 22. Запознахме се в Тиндър. Знам, че това е сайт за връзки и секс предимно, но аз го използвам за намиране на забавни хора, иначе в личния живот нямам проблеми с намирането на гаджета. Живея в София. Иначе съм от друг малък град. Смея да кажа, че изглеждам добре - тренирам много, доста съм висок (1. 97), поддържам се. Но не това е толкова важното. Имам амбиции, искам да уча и да се развивам, имам план за бъдещето си. Добавих една мацка, защото чисто визуално ми хареса, а и беше споделила музикалния си вкус, а доста рядко се намира някой, който да слуша точно такава музика, каквато и аз. Започнахме да си чатим, но не съм я свалял, а тя вече почна да си прави планове как ще сме гаджета, ще се виждаме, бих ли искал да я целуна. Проблемът при нея е, че е много обсебваща! Другото, което е има психипатски черти. От къде на къде ще ми държи сметка, нито съм й гадже, нито съм й мъж. Девствена е и само реве заради това, че е депресирана, защото няма гадже, някой да я гушка и обича и следователно и секс да правят. От тук не звучи зле, но няма нещо по-отблъскващо от отчаян човек - било то за секс или за любов. Ако си е обсебвала гаджетата, разбирам защо са бягали. Другото, което е, заради депресията била започнала да пуши и да пие, за да не си удължава агонията. Съжалявам, за мен това е филмарка. Аз не съм нито пушач (ненавиждам цигарен дим), не искам жена, която да пуши. И последното е, че работи в бензиностанция, харесва й и не иска нищо да променя, не учи, живее на квартира в град, далече от София и не ми трябва изобщо за гадже, а не я и искам, не общува с нейните. И си пада някаква аутсайдерка. Знам, че прекалих с описанието. Но просто искам да й кажа човешки, че не я харесвам или направо да я блокирам (разменихме си социалните мрежи). Обаче не ми се струва много читава и ме е страх да не си посегне? Но още от сега ме задушава.

Коментари

1.   Полека се дистанцирай. Без да я режеш директно - просто пиши все по-рядко, оплаквай се че си зает и ти излизат ангажименти, че се налага да помагаш уикендите с нещо на вашите и така... постепенно ще се разредят контактите и ще се уталожат нещата.

2.   И аз не бих била с такъв човек, разбирам те. По заглавието си помислих, че е нещо друго, но разбирам за какво говориш.

3.   Не знам тя каква е-дали е отчаяна аутсайдерка, психопатка, филмарка и каквато там я нарече... Но ако аз бях на нейно място аз щях да те блокирам! Особено ако те прочета кви си ги писал по мой адрес в сайта. Звучиш много нагло. Освен това ми се струва, че ти се филмираш. Сякаш търсиш под вола теле и всячески се опитваш да изкараш тя колко е зле и каква обсебваща нещастна психарка е, а ти колко си супер готин и си върха в сравнение с нея.
Момичето си има по-такъв характер и какво от това? Това си е нейна работа! Щом не ти харесва не се занимавай с нея. Баси...

4.   Няма да си посегне, споко. Блокирай я отвсякъде и до там, няма какво да го мислиш. Абсолютно никакви не сте си, даже не сте се и виждали на живо, стига глупости. По-добре го направи сега, нека не храни празни надежди, че може и да се получи нещо. Между другото напълно прав си да не искаш да си с такъв човек, аз също мразя филмари и жени, които пият и пушат.

Ж. 25г.

6.   Ей, това хвалене, интересува ли ни според теб дали си добре подържан и лепят ли ти се жените. Като не харесваш това момиче, казваш и го и приключваш лиготиите в чата.

7.   Обясняваш ѝ чисто човешки, че не я харесваш за гадже и ако не те разбере, я заплаши, че ще я блокираш. Ако пак не те разбере, я блокирай. Щом досега не си е посегнала, едва ли ще го направи. Нейното минава извън всякакви граници. Не казвам, че не заслужава любов, но само проблеми ще си имаш с нея.

Black Sabbath

8.   Според мен ти си най-обикновен простак. Бил поддържан, бил хубав, само хвалби за тебе, един минус не каза за себе си. Аз какво да ти кажа като съм копие на Преслава и нямам никакви корекции и изглеждам като нея страшно много? За първи път това го казвам тук, а съм писала доста постове. Все се изтъквате вие, в този сайт само модели и бодибилдъри. Разбирам, че момичето те задушава, но и ти прояви малко разбиране. Казваш, че е мацка което значи, че е хубава, а защо е девствена, може би това е добре, защото на днешно време само разпоретини. Мъжете принципно харесват слаби жени като характер смисъл наранени, искащи закрила и помощ, но ти си момче, а не мъж и няма как да го разбереш. Тя явно иска да искаш да я вземеш под крилото си. Тъпата ти глава обаче не го проумява. Съжалявам момичето, че си пише с такъв като тебе, въздухар. Също така аз не пуша и не пия, но е имало моменти в моя живот в който съм го правила като съм била депресирана, но това отдавна е далече от мен. Всеки има такива моменти, не означава че цял живот ще е така. Сега в момента съм успешна въпреки това, че пушех от депресия преди. Имам 2 висши образования и имам своя фирма и мъжете работят за мен, не аз за тях. Едно време и мен ме имаха за аутсайдер и за човек дето нищо няма до постигне, но сега те работят в Мак Доналдс, а аз правя по 50 000 лева месечно. Хората от дъното стигат върха и се задържат там, защото знаят какво е да си долу. От тебе освен треньор във фитнес Пулс като Ричард Левичков-Липовона, друго няма да стане. Връщай се на село!!!

10.   Каквато и да е тя, основно грешката е твоя. Търсиш да чатиш с разни хора, за да си разнообразяваш ежедневието, ок, но защо ги търсиш в сайта за запознанства с цел връзки и секс? Социални мрежи, разни чатове, форуми има, прави си лафа там. Това, което за теб е само нещо съвсем без значение, за друг може да бъде съвсем различно, хора разни. В нета не знаеш кой е насреща ти и винаги трябва да се спазва някаква дистанция във виртуалното общуване. Ако имаш читави приятели в реалността, не търсиш компания в нета. Така мисля. Можело е да ѝ кажеш още отначало, че не търсиш гадже и да прекратиш, като си изясните целите. Предстои ти неприятно обяснение, няма как. И за в бъдеще внимавай повече, не си играй с неща, които могат да наранят друг.

11.   Така ще е, докато не осъзнаете, че социалните мрежи са за да улеснят общуването между хората, а не за да ЗАМЕСТЯТ личните контакти между тях. Какъв ти е проблемът, авторе, просто да не поддържаш кореспонденцията с непознат човек (защото става дума за непознат човек)? Спираш да отговаряш и това е.

13.   И какво искаш от форума, разрешително ли? Като не ти допада, режеш и продължаваш с друга.

14.   Чакай сега, защо изобщо се коментира това? Реално не ходиш с нея нещо не те разбирам, сигурно ти е първата така като гледам и последната. Нещо като не ти харесва, я махаш и готово за това харесвам тази платформа защото с един клик си решаваш проблема. За мен това не е реален проблем, не знам какво се опитваш да постигнеш. Пък и тиндър... не че не съм го ползвал, но само да си чеша егото и да се разнообразявам. Един човек който няма проблем с намирането на приятелка, няма да му направи впечатление и ще я подмине. Там стоят нещата така от 10 съвпадения, 5 не ти отговарят с 2 не си допадате остават 3 едната е с проблем сериозни и две които знаеш, че можеш да проведеш някакъв нормален разговор. Съответна само една от двете се съгласява да излезете. Там шанса е 50/50 вече дали ще топнеш чушлето или не.

15.   Я се вгледай в тия "психопатски черти" - да не се окаже, че е някой шибан травестит. Ако жена ти се струва леко странна, почти винаги излиза нагласен мъж. И останалите простотии бият натам - някой се лигави с теб и гледа колко си наивен. Щяла да си посегне, що за глупост? Някой който работи на бензиностанция и няма намерение да върви напред не е склонен към самоубийство. Виж да те манипулира може. Че и по-голяма от теб на всичкото отгоре, тегли й една майна.

16.   ами да ти кажа аз мисля, че тя си измисля всичко каквото ти е казала. Заради ниското си самочувствие и мислите и че ще ти е скучна и безинтересна е тръгнала да ти се прави на каквато едва ли е. Бих я поканил на среща да я видиш що за стока е наистина. иначе за писането лека по- лека се отдръпвай или можеш да и кажеш, че си срещнал едно момиче и т. н...

17.   Виж човек, аз съм жена и напълно те разбирам как се чувстваш и в какво положение си в момента. На мен доста пъти ми се е случвало абсолютно същата ситуация с разни мъже, точно някакви такива отчаяни за връзка и любовни отношения изобщо, в същото време с явни личностни проблеми като се поприказва малко с тях. Съветвам те просто още сега веднага да я триеш отвсякъде тази, защото колкото повече отлагаш, толкова повече ще се вманиачава по тебе - това е типично за обсебващите хора.

20.   Бъди по-културен, колкото и да е досадна тя е наранена достатъчно. Откажи и няколко пъти и ще схване намека. Нека бъдем по-добри и на друго ниво от тъпите кифли, които грубо отказват.

21.   Всичко хубаво, ама какво общо имаше колко добре изглеждаш, колко си висок, колко тренираш, поддържаш се? Сега момичето може и да си е лепка, не я познавам, ама няма да казвам какви изводи си направих за теб само по това, че да не те обидя.

23.   Защо обясняваш за външния си вид? Вече всеки втори ходи на фитнес и е направил едно и също тяло само потниците ви, са различни. След като не харесваш това момиче и го кажи,че си имаш приятелка ( дори да нямаш) или,че нямаш време за комуникация. Или я блокирай от всякъде без думи. Тя няма да си посегне заради теб, не си толкова важен повярвай ми, колкото и да се поддържаш. :)

Хелга