Малък му е
Здравейте. От скоро имам връзка с нов мъж, всичко засега е наред освен едно... размерът му. Това е тема за която няма вновни, нито пък ще скъсам с него заради това. Мъж за семейство не се избира по размер. Да, обаче аз не съм задоволена. Съмнявам се, че знае че му е малък. Все пак няма представа аз какви партньори съм имала и на какво съм свикнала. Бившия ми приятел беше с огромен пенис, боляло ме е доста там, нещо от рода на 18-19 см, дебелина също. Честно казано знам, че такова нещо няма да намеря при друг, и не търся. Но сега се боря с едни 8-9 см и просто не знам какво да правя.... Стрхотен мъж е, но мисля че аз бух дотук с оргазмите. Дори нещо странно се случва, нито вендъж не ми е позволил да съм отгоре... не повдигам въпроса, но може би предполага, че и при най-малкото надигане ще излезе, колкото и да се старая да не... Дайте ми съвет, моля

Коментари

1.   Може да пробва да те задоволи с език или с пръсти, но и ако с това не стане, най-добре ще бъде да скъсате. Естествено другият вариант е, ако смяташ, че човекът си струва, да се опиташ да го научиш или той сам да се научи да бъде по-добър в леглото.

Съветът ми е, ако решиш да прекратиш връзката си, да не го караш да се чувства зле за размера си и да не изглежда сякаш това е причината за раздялата. Мъжете не си избират какъв пенис да имат.

2.   Извикай някой да те оправя, а този го ползвай за съпруг.

3.   Няма да скъсаш с него ама точно това ще стане в един момент. Не се избирало по размера, но и размера се избира. ;) Важен е... колкото и да се пенявчат тънкопишковци и жени на тънкопишковци. Според мен ще е по-добре да не си губите взаимно времето и нервите, няма смисъл просто.
ж23

4.   Ами купи си вибратор , знам ли . Пробвайте пози за дълбоко проникване , може да е тънък . Поне език има няма страшно .
Преди хората са имали по един партньор и ценности .
Сега , кой с който свари .

5.   В никакъв случай не му казвай това, което пишеш тук. Ами ако е толкова готин ще намерите начин има играчки, вибратори, език.
Ж32

6.   Вибратор мила ,има и по 30 см от тях

7.   Още от сега ти е трън в очите, но търпиш, защото все още любовта е тръпка. Даваш ли си сметка, че ще потърпиш още няколко години, тръпката ще поотмине, ти ще зажаднееш с годините за голям кур до степен на мания и в някой момент ще се появи някой, на който му се носи славата и няма да издържиш? Сигурна ли си, че не е сега времето да си намериш някой с голям кур, че да не ти липсва после цял живот големия, отколкото като е късно и имате деца да тръгнеш като оттървана по надарени мъжаги? Само питам.

Вибратор, вибратор, колко да е вибратор, друго си е истинския голям твърд и нагоре насочен.

8.   Ако е с голяма пишка и не ги е любовник ще те бие или изневерява, или пък няма да е добър баща или съпруг. То на жена няма угодия. Тя е все нещастна.

9.   Абе за късане е работата, за съжаление. Това е като веднъж се мъчих с една мацка почти без гърди... и си викам абе сладка е, става, опитвах се да се самоубедя, че става. Изкарахме няколко месеца, но постоянно имах чувството, че съм с мъж в леглото, сори...

10.   Ако ти харесва на външен вид и ако е добър човек - какво значение има размерът му??? Мен лично такива подробности въобще не ме вълнуват. Гледам само външността и характера на мъжа. Нищо друго не ме интересува.

11.   Жените са отвратителни, брааат! Сега и в тези времена - без ценности, без морал, без задръжки... всичко е тотално изпростяло.

12.   Кaкто искaш по-голям нa мен ми изглеждa, кaто измисленa история;)! Но aко му е 9 см :D извинявaй aмa нещо със хрaнетото от мaлък му куцa.......... и трябвa дa вземе мерки

Млaдия!

13.   „нито пък ще скъсам с него заради това. Мъж за семейство не се избира по размер. Да, обаче аз не съм задоволена. “ Ами то не става хем душата в рая, хем х... до края. И какво семейство ще е като сексът в него не върви и единият остава неудовлетворен, трупа недоволство с години и накрая търси липсващото вън от къщи? Каквото и да ти разправят, размерът има значение. Има си орган за секс и той не се казва нито език, нито пръст, колкото и някой да си мисли, че с тях наваксва .

14.   Широка ти е.

15.   Ами няма начин, освен раздяла, така ще е честно. Това е като да обичаш скъп шоколад, а после да минеш на евтин и гаден. Няма как да заобичаш нещо, което е по-зле. Секса не е всичко в една връзка, но е базов елемент. На калпави основи къщи не се строи.

16.   Уф, имах такъв случай с един, уж много наперен. Момъка наистина много се стара, но накрая все пак разбра, че не ме задоволява. Реших да не му смачкам самочувствието и се направих, че страшно много искам да ми го сложи отзад. Там беше по-добре, поне се възбудих, и той усети. В началото се направих, че ме боли, защото му е голям и той само дето не се пръсна от гордост. Но повече не го потърсих. Като не му вдигнах няколко пъти, явно е разбрал истината, но вече не ми пукаше.

17.   Грешиш, авторке. "Мъж за семейство" се избира точно по размера. Всичко друго е червиво с бъдещи неприятности. Аз самата не вярвах когато вторият ми съпруг разви теорията, че ако една двойка си пасва в секса, то ще се справи с всичко останало. Но годините ме убедиха в това. Първият ми мъж имаше същите размери като твоя приятел, а и тях не знаеше да използва както трябва. След 15 години, в които се чувствах непълноценна като жена, се разведохме. И така попаднах на истински мъж, с който се обожаваме един друг, непрекъснато флиртуваме и сексът е прекрасен. И да - всички проблеми се решават като с магическа пръчка. Само като го прегърна и.... готова съм всичко да простя, той също.

18.   Качвай се отгоре, аз само така съм свършвала с мъж.

19.   Бас хващам, че на предишния преценяваш сантиметрите на око и не съвпадат. Пробвала ли си поне веднъж да измериш с линия? Сегашният сигурно ще се засегне, но пак може да премериш с пръсти и после да провериш с линия.

20.   Ох, разбирам те. Бившият ми беше много малък, направо се стреснах като го видях за пръв път - огромен мъж, а там една малко нещичко стърчи... Много комично беше :D Но да, по никакъв начин не съм му показала, че ми е проблем.
Варианта е орален секс, пръсти, играчки всякакви. Наистина помага. Женското тяло е достатъчно сложно устроено и проникването не е единственият начин да свършиш.
Също плюс за това, че му е малък е че можете спокойно да правите анален секс който може да бъде болезнен с по-надарен мъж.
И все пак... друго си е с по-голям :) Но божа работа, приятеля ти не си е избирал физиката.

21.   Размерът е важен, но другите умения също са важни. Кажи какво ти харесва, какво искаш. Факт, че един мъж може да задоволи една жена с пръсти само, показва, че има и други начини. Пробвайте със секс играчки, кажи че търсиш разнообразие. В крайна сметка с един партньор си и заради секса, иначе ще си намериш някой на преклонна възраст с пари и ще си говорите само.

22.   Сложно наистина. Аз трета година не мога да забравя един доста надарен мъж. Не ставаше не защото беше насилник. Напротив много кротък човек, но не искаше малко по сериозно отношения. Опитвах се и аз един два пъти с мъже с по малки или такива със среден размер, но явно нямаше химия по между ни. Намерих нещо подобно на това, което аз искам като размер. Този даже си дойде и с бонус, че е добър с езика и пръстите. Но обаче и там нещата не се развиват в желаната о мен посока. Да уточня, че аз бъдещ съпруг и баща на бъдещите деца не искам. Нямам намерение да създавам отново семейство. Обаче искам малко по сериозно отношения. малко по сериозн

23.   До скоро не съм предполагал, че размера е чак толкова важен, но сега като чета подобни теми, съм благодарен, че ми е 17/5. Ако моята жена беше писала подобна тема за мен, със сигурност нямаше да се чувствам много добре, след като това не е нещо, което си избираме, а ни е дадено по рождение.

Аз дори до скоро си мислех, че ми е напълно среден, но тук прочетох за пръв път за някакви размери от сорта на 8-10 см, което ми се стори някак ненормално. Та моя в нееректирало състояние е повече. После като се поразрових за статистики, видях, че средния размер е едва 13. В този сайт

https://www.sciencemag.org/news/2015/03/how-big-average-penis

видях, че на 50% им е между 12 и 14,5 см;

на 2/3 им е между 11,5 и 15;

на 90% им е между 10 и 16,

а над 16 имат само 5%, над 17 - само 2%, а над 18 - под 1%.

Но нещото, което недоумявам е защо след като природата е създала половината мъже с около 13 см (предполага се, че е достатъчно от физиологическа гл.т.), повечето жени искат поне 16-18, след като такива мъже са рядкост. Щом природата е решила 90% да сме с 10-16, значи и 10 са достатъчни.

24.   23 и ти реши да се похвалиш, че си в благословените 2%, ли?

25.   24, хваля се, няма да крия, защото нямаше да ми е приятно жена ми да пише подобни теми за мен. Но основната ми мисъл е, че ако една жена има правилна ценностна система, това нямаше да ѝ е чак толкова голям проблем. Щом природата така ни е създала и това би трябвало да е достатъчно, останалото са претенции. По-добре ли щеше да е мъжа ѝ да е с 20, но да я бие и да е алкохолик? Как щеше да се почувства авторката, ако мъжа ѝ беше написал подобна тема, че тя няма цици или че е кофа примерно? Едно време нашите баби дали са се развеждали, защото на дядото му е бил 10, а? Вие как мислите?

26.   В момента мъжа ми е с около 15-16 см и щом свършвам значи е добре, ако е 17-18 надали разликата от 1-2 см ще промени нещо, а и всички жени знаем, че дълбочината на вагината ни е около 11-12 см, така, че....

27.   Абе и 13-14 см да е, но дебел ще свърши перфектна работа

28.   @24 какво лошо има, никой не е длъжен да се съобразява, че сакън да не нарани чувствата на някой тънкопишковец. Жените защо парадират с дълбоки деколтета и къси полички, когато имат какво да покажат и никой не им казва "ти се хвалиш ли се". Когато има с какво защо да се похвали човек? По-лошо е да нямаш с какво.

29.   Не знам как ги давате тези конкретни цифри. На моя приятел всеки път му е различна големина. Ако е много възбуден е по-голям, усещам понякога отвътре как стига до краи и се удря в стената, но има и пъти, в които това не го усещам