Дами, бихте ли тръгнали с такъв мъж
Здравейте! Писах коментар в предната тема тук за женското мнение за брадите на мъжете.
Жена съм на 29 г. До сега съм нямала подобно гадже , но ми прави впечатление ,че вече масово мъжете и младите момчета са така.
Във фирмата, в която работя , също има колеги с бради, макар и не и от най-дългите. Навсякъде в София където мина из Центъра, срещам мъже/момчета с бради.
Лично аз ги намирам за секси1поне тези в прилични граници брадясали, сегашният ми приятел е със средно набола брада. Не знам как шеше да е ако беше с хипстърска брада, но едва ли бих го върнала ако беше така .
Вие на какво мнение сте , бихте ли тръгнали с ,,хипстърски" тип ?

Коментари

1.   О, не. Тази мода ми е супер странна, неестествена и смехотворна. Надявам се скоро да отмине! Не бих харесала такова момче.
Ж23

2.   Хипстърските бради говорят за комплексари, които държат да подражават на някого и да се правят на модерни.

3.   В никакъв случай не ме превличат мъжете с бради.

4.   Определено не бих!

6.   Няма лошо, всеки си има вкус, но лично за мен всичките са ми еднакви, изведнъж всички станаха дървари. Всички си засичат брадата и си скубят веждите. Вичко изпипано и изкубано по учебник. Само да вметна, че мъжът е характер и поведение, не полов орган или рисувана брада. Всеки се опитва да си вдъхне малко мъжкарство с тея бради.

7.   На кой му дреме ако те се харесват така? Не са ви питали за мнение дали ги харесвате. Какво им се бъркате, баси наглите кокошки сте!

9.   Абе и мен не ми харесват жени с изкуствени цици, изкуствени устни и изкуствено нарисувани вежди. Това прави 80% от жените непривлекателни и даже гнусни. Но кой ме пита?

11.   Мъж съм. През повечето време ходя гладко обръснат, имал съм периоди с леко набола брада, когато ме е мързяло да се бръсна и просто съм използвал машинка. Имал съм периоди с брада, пускана по 2-3 месеца. Без кой знае каква причина, просто да видя дали ми ходи.
Все ми е тая кой какво харесва. Не мисля, че в брадата е проблема.
Аз харесвам жени с черни коси, ама приятелката ми по едно време се боядиса в червено, това не значи, че ще спра да я обичам.
Брадата, цвета на косата или кецовете примерно са някакви много повърхностни неща. И ако някой те харесва само заради прическата ти, то трябва да се замислиш малко.
Има нещо друго обаче. Гледам че голяма мода станаха дългите коси вързани назад, а от страни обръсната глава брада.
Просто ми става смешно когато дадена прическа нашумее супер много и всички започват да се зарибяват по нея и да изглеждат еднакво.
Имам един мой много добър приятел с който се познаваме от 5 годишни (сега сме към 30те). Цял живот е ходил с къса коса. Изведнъж го гледам и той с тая смешна прическа с кокчето на главата (или както там се казва). Направо му казах- пич, за какво се излагаш, нито ти ходи, нито нищо.

13.   Изпращам ви пак коментара който не ми публикувахте, само че този път съвсем съкратен. В не публикувания ми коментар казах, че жена която не харесва мъж с брада няма вкус. Какво толкова обидно има в това.

14.   Бали ме дали с брада, без брада. Хубав секс да правим, другото не е от значение.