Колко пъти са ви отблъсквали, преди да имате гадже/?
Темата е зададена от любопитство и ще се радвам на отговори, дори и от тези, които са били рязани, без до този момент да са имали гадже. :)

Аз попадам във втората категория:
8 пъти отблъскван, един от тези пъти дори използван и след това подигран; досега приятелка не съм имал.
Ако някой се интересува, на 18г съм.

Коментари

1.   5 пъти, за момента съм решила да не опитвам повече за известно време защото чувството не е много приятно :))
Момиче на 20г.

2.   Не съм била отблъсквана, но съм жена и не е същото.

3.   Два пъти

4.   Нито веднъж, не съм Казанова и не се правя на сваляч, просто си знам възможностите и знам къде да се целя. От пръв поглед се вижда с някоя дали имаш шанс.

5.   Някъде към 20-30 пъти между всяка една с която съм бил . Средно. Бил съм с 8 досега.

6.   Е, имало е и такива случаи, но това пък калява характера...
Не познавам хора, на които винаги да им е отказвано. Дори и най-грозните или гадните, ако са мотивирани да търсят, в края на раищата си намират нещо.

7.   Същата история като теб. На 17 години съм, харесвал съм доста момичета, влюбвал съм се да болка в няколко само дето и тези които съм харесвал, и тези в които съм бил влюбен са ме отблъсквали.. Вече дори им изгубих бройката

8.   спокоино друже и горе долу аз съм бил така и съм отрязван много пъти и съм минал по този път за връзка да не говорим камоли за гаджетата мъж на 31г

10.   Еми, ако трябва да бъда честен, 25 пъти за сега, но все още не съм има гадже. Така, че бройката може да се увеличава с времето.

11.   Отблъскван съм всеки път и не съм имал приятелка досега. Не знам колко пъти са, но са много и спрях да ги броя
Подготвяй се психически.

М 30