Момчета към вас имам въпрос..
Как да ви привлечем вниманието?
И кога губите интерес от някое момиче примерно ако ви се дърпа и тн.

Коментари

1.   Губим интерес когато срещнем по- симпатично. Но зависи от степента на харесване и изборът. Аз лично не знам как може да ми привлечеш вниманието. Или те харесваме или не.

2.   Мен ще ме привлече жена ако ме заговори. Само това

3.   Или си хубава или не. Не се опитвай да привличаш внимание.

4.   На мен ми се губи желанието, когато само аз съм инициатор, също така и когато ми го играе "трудно достъпна", едва ли не непревземаема. А иначе за вниманието мисля, че трябва да проучите какво харесваме ние и да се опитате да ни опознаете, като задавате въпроси. Засега това се сещам.

5.   Здравей! Всеки човек е сам различен по себе си, но главния фактор за това как да привлечете хора от мъжки е пол или женски е да бъдете себе си! За всеки влак си има пътници. Просто бъдете себе си, защото той така ще си изгради реален образ за вас, ако е писано ще бъде!

Мен лично това най много ми харесва, не харесвам "тунинговани" жени, нито пък надути и т. н. Просто да е истинска и човечна, а останалото ще се нареди само! М19

6.   Ами - ако искаш да привлечеш вниманието на определен мъж, гледай да си по-често около него. По-близо до очите - по-близо до сърцето. Още по-добре е да не чакаш той да те заговори, а ти да го направиш. Не да го каниш на среща или нещо подобно, но просто го питай нещо... и така - докато постепенно почнете да си говорите.

Да се "дърпаш" е приемливо само 2 случая.
1. Не го харесваш.
2. Не си свободна.

И в двата случая - не виждам защо искаш да привлечеш внимание на такъв мъж.

7.   Спрях да реагирам на погледи и усмивки, игри с тяло и пр. Щото понякога отговорът е " Погледите нищо не значат" или " Аз така си гледам" и пр. Просто си казвайте открито намеренията към мъжа. Такива като мен вече не обръщат внимание, а повярвай ми за вас е загуба. Вече сме голяма рядкост с уменията ни и добротата ни. Не за друго, ами просто попадате на грешните типове и се лишавате от удоволствие.

8.   Нещата, които ме отблъскват най-много са: Да ме кара да ревнувам, да ме разиграва, да се държи неестествено, надувки които се превъзнасят. Неуважение към мъжа, лоша хигиена, както външна, така и вътрешна.

Логично нещата, които ме привличат са точно обратното. Освен тях ме привлича: Когато търси хубавото в мен, а не само косурите. Когато ми се смее на шегите и ме кара да се чувствам готин.

На всеки човек различни работи му привличат вниманието, но на мен най-много ми привлича вниманието добрият и благ характер, скромността, смирението, емпатията, силата на характера и най-вече когато си държи на думата, когато е коректна и точна.

Всъщност като се замисля, май трябва да сменя планетата.

9.   Привлича ми вниманието ако е хубава, ако се облича елегантно, ако показва, че ме харесва и търси близостта ми, ако има сексуално излъчване и е отпусната. Отблъсква ме ако е скована, дръпната, ако ме държи на разстояние, ако ми задава въпроси за живота ми и ме анализира и преценява, ако си позволи да ми откаже или отблъсне дори веднъж, ако е с наднормени килограми или видими дефекти, ако усетя, че се опитва да манипулира емоциите ми с държание тип топло-студено/внимание-игнориране с цел да контролира поведението ми. Очарователно е ако може да флиртува и разпалва страст и е неприятно ако е пасивна, мълчалива и вечно "чакаща".

10.   Интереса ни е до 25г,до когато можете и да си избирате. После става трудно и вас ви избират.

11.   Аз лично като ме игнорира, това показва достатъчно :)

12.   Вниманието се привлича с добра визия, ти да започнеш разговор, ако аз започна да не мълчиш, да не се цупиш или правиш измислени тестове и т. н. Интереса се губи от различни неща, породени от опознаването, но най-вече от това, което жените най-обичат, а мъжете най-мразят, а именно РАЗИГРАВАНЕТО-безкраен, неясен, скучен и т. н. флирт, чието предназначение не е жената по-лесно да се ориентира и да каже ДА или НЕ, а да си гъделичка егото-колко е велика.