Какво мислите за този тип мъже?
Момичета, какво мислите за мъжете, които са тип Джейсън Момоа :D т. е. едри, здрави, високи с дълга коса до раменете, излъчващи доста сила и мъжественост. Мен лично ми грабват окото изглеждат ми екзотични и интересни. Вие какво мислите и тук в България срещали ли сте подобен тип мъж, защото аз не. :D

Коментари

1.   Имаше един дето участаше в X Factor ако не се лъжа, приличаше на Момоа. Но трицепсите и бицепсите не са гаранция на никого за човечност, дерзай

2.   Отвратителни са ми. От всичко изброено се кафя само на височина. Безумно много харесвам високи и стройни (и красиви, разбира се). Бялата кожа също е от изключително голямо значение. Мургавите хич не са по мой вкус.

(Момчета, моля ви, спрете да ходите на солариум, да се печете лятото и да ставате на цигани. Прекомерното количество мускулна маса също е доста противно, така че по-леко с фитнеса. Достатъчно е само да сте стройни.) Представа нямате, колко много момичета споделят същото мнение.

Ж, 22

3.   Номер 2, на някой пък му дреме ти какво харесваш.

Глисти вампири, дето да ти блещукат на слънчева светлина не искаш ли.

Земя - голяма, свят - шарен. За всеки си има по нещо. Ти наклон на чужди хуйове не давай, освен ако не си ги пъхаш в теб.

Братан.

4.   Ами то зависи на колко години си. Като си на 20 се впечатляваш от външния вид, като си на 30, гледаш да има и акъл и да е адекватен партньор.

5.   Момоа е със супер тяло, но е много грозен в лицето=> не става. Сега тука някои мъжленца ще ми хейтнат изказването, ама да дерзаят. И ако не са лицемери да отидат да хейтнат и в темата: Идеална като характер, но доста грозна...

6.   По принцип е мой тип, но трябва да видя човек на живо, за да видя дали ще ме привлече, а и да го опозная. Много бързо някой ми опротивява като разбера, че е кофти човек, без значение колко е красив.

Black Sabbath

7.   Момоа е на стероиди, не ми е критерий за красота.

8.   И аз обожавам такъв тип мъже. Да, в България съм виждала подобни секси индивиди (е, разбира се не с хавайски произход), но за съжаление никога не съм била с такъв. Моят мъж е далеч от идеала ми за мъж, но го обичам и не бих го заменила за някакъв мачо. Както каза номер 4 - с времето осъзнаваш, че други неща са ти по-важни от външния вид.

9.   Демек като Слави Трифонов преди да оплешивее?

10.   Не ми харесва. Харесвам мъже от типа на Пол Нюман.

11.   Харесвате този типаж защото ви се натрапва в погледа,а не защото реално си падате по такива тип мъже.
Сега е модата на дългите коси или по средата само една опашка ,която върви с брада тип викинг.
На някои им отива,но аз гледам привличането ,а не че защото е от модерните.
Тяло тип фитнесджия на химии,не мерси ,това пак ви е набито в очите за красиво и сексапилно.
Мускулна маса се качва с много тренировки и правилно хранене,а не като се помпаш и после на конкурсчета "мистър Олимп".

12.   "Сега тука някои мъжленца ще ми хейтнат изказването, ама да дерзаят. И ако не са лицемери да отидат да хейтнат и в темата: "

Това е просто токсично ...

13.   Момоа е супер. Няма стероиди и боклуци в него, иначе щеше да е като Дуейн Джонсън. Просто е едър мъж с тестостерон. И е доста пропорционален за килограмите си. Не от тоя тип вейки 190 см. - 75 кг. На които им викат стройни мъже. ;D Това са си чисти хърби

14.   Виж сега, да не обиждам българските мъже, но как да ти кажа красив български мъж виждам много, много рядко и той обикновено е обграден от много жени. В САЩ например е пълно с красиви мъже.

15.   Не знаех кой е този Момоа, докато не прочетох темата ти. Написах в нета името. Никак не е мой тип. Нито това, че е дългуч ме кефи, нито тялото му, лицето, косата, брадата, абе нищо. Не е мой тип мъж, просто. Падам си по нормалните мъже, не хълкове и мачоси, дето са грамадански, брадясали и с дълги коси.

16.   аз съм човека за номер 2
хахаха
висок 1.96
тегло 81кг (строен)
рус
сини очи
е несъм бял като порцелан,но несъм и толкова черен ахахаха

17.   Не ми харесва, и аз като #2 харесвам високи, стройни, със светла кожа и тъмна коса. Дълга коса за мъж не понасям. Толкова нацепени също не харесвам, това създава усещането за дебелина, нищо че са мускули.

18.   Мразя мъже с дълга коса, гнусно ми е.

20.   Харесвам Джейсън Момоа само като хал Дрого!!! Иначе изглежда симпатичен човечец, но не е точно мой тип.
Предпочитам Кит Харингтън... ма само с брада..

21.   По би ме привлякло нещо като Джералд Бътлър.

22.   И аз като 18... Всичко друго бих харесала ама дълги коси, опашчици... пфуу гнус. Да не говорим, че тук се срещат безформени разплути злобари с мазни пет косъма на тиквата и уродливи физиономии /най-вече изкривени от злоба/, смърдящи от километри. Един такъв противняк седя и ме гледа в метрото 10 минути с егати злобата и на слизане уж случайно ми прасна един лакът, смърдящия комплексиран грозник. За това съм и фенка на оръжията и мачкането на сополивите ганьовски неможковци. В цял свят какви ли не порядки има, но такава злоба и комплекс към жените никъде не са се виждали и чували. Добре, че все по-рядко някоя ражда от българин, дано по-скоро изчезнат от лицето на Земята. Та в такъв случай... Какъвто и хубавец или грозник да е, на наща територия няма значение, защото така или иначе той е абсолютен враг.

24.   Да, моя любим е точно този тип, беше и с дълга коса, но вече не е, иначе мн едър и атлетичен. Но аз не живея в Бг, и не знам доколко има вероятност да срещнеш нещо подобно, успех желая!