Защо мъжете се държат по този начин с бившите си?
Здравейте :)...Ще бъда максимално кратка...
Преди около година се разделих с едно момче, към което имах много силни чувства, но те май не бяха споделени. Изневеряваше ми и то не с 1 или 2, даже с моя ''приятелка'', лъжеше ме и т.н.....

След като разбрах веднага сложих край на нашите взаимоотношения. Веднага след това мисля че не беше минала и седмица той си хвана друга приятелка, с която е и до момента. И по мой наблюдения тя също много го обича, но той нея не.

Искам да помоля мъжката аудитория за малко помощ, тъй като явно ,все още не съм достатъчно дорасла за да разбирам мъжете, защо въпросното момче (дори бих казала мъж - 22г) като ме види и постоянно ме гледа, опитва се да привлече вниманието ми, независимо че изгората му е до него, гледа ме с кой си говоря и още много неща...

Та въпроса ми е мъже, защо се държите така с бившите си на какво се дължи това поведение - ненадейно прозрение за любов или може би интерес, че жена се е осмелила да ви зареже?
Благодаря ви много,ще чакам с интерес отговорите ви.
Целувки.... Цвети (hug)

Коментари

1.   Дължи се на наранено мъжко самолюбие. Тези "бройкадожии" трудно се примиряват, че са изоставени и тъй като, въпреки изневерите явно е искал още да е с теб сега се пробва дали няма да се върнеш/примерно/. Но чак любов, която да се прояви сега, след като е бил с теб и вместо да ти я показва те е неранявал, ми псе струва фантазия.

2.   Не се притеснявай всичко ще мине с времето, ако наистина са играли чуства съвсем нормално е да се интересуваш от човека, който е бил до тебе без ест да навлизаш в личното му пространство. Ако кажеш, че на теб ти е все едно то едва ли си го обичала толкова колкото казваш. Но голяма част от това за което ти се интересуваш е от чисто любопитсво и самия навик да се интересуваш какво става с този човек. Минава време и всичко се забравя, появяват се нови личности и интересът му към теб ще затихне, а даже и може да изчезне. Давай на пред и не се замисляй мн за минали неща да не те боли излишно глава.

3.   Според мен му липсваш момче съм казвам момче защото съм само на 15 и ми се е случвало да съжелявам за нещо... е това е мое мнение

4.   Мъжко мнение: Не е любов, може да е някакво чувство за принадлежност, или просто да иска секс с теб, но до там свършват чувствата му.

5.   Това е както кучетата препикават територията си. Като си препикал веднъж, очакваш там винаги да мирише на теб, дори след като си напуснал територията си. Та това поведение е в търсене на доказателство точно за това, че не си забравен, че още си там, още те помнят. Жените го правят същото. Човек иска да бъде запомнен - нормално е, и става ужасно, ако усети, че е забравен и че от неговата пикня нищо не е останало.

6.   От Авторката:

Това с кучетата просто ме разби, а относно дугите коментари може би не може да не ме гледа когато ме види, е причината, че щеше да бъде първият ми мъж в сексуален смисъл и заедно обсъждахме кога и къде да стане точно. За това се Обичам много, защото не се вързах на лъжите му и не преспах с него, ако го бях направила сигурно сега вече щях да съм се побъркала по него и нещата щяха да стоят още по зле от момента.

Въпреки, че вчера го видях и от начина по който се погледнахме цялото ми тяло изтръпна, дланите ми се изпотиха незнам какво ми става в такива моменти се мразя, защо продължавам да обичам този човек като нищо хубаво не съм видяла от него. Идва ми да отида и да му зашлевя такъв шамар, но само като си представя като ме погледне с тези тъмни очи, от сърцето ми започва да капе кръв. Защо Господ ме наказва така, да страдам за един нещастник, Боже ще се побъркам.

Благодаря ви много за коментарите дори и да не коментирате аз исках просто да го споделя с някой, защото ще се побъркам, най - близките ми хора мислят че вече съм го забравила и за това не искам да им казвам нищо. Хиляди благодарности на тези който са си направили да прочетат историята ми :)