Искам да срещна любовта на живота си!
Здравейте читатели, надявам се да сте добре! Искам да споделя с вас не толкова история, а какво е в мен, просто ми тежи и исках нещо да направя -реших да пиша. Така, аз съм на 23г. момиче, с добра професия, доста уважавана, с добро образование и финаносово независима, имам много приятели, социална съм, имам средно добро семейство, което мнооого обичам и уважам, хората ме определят като забавна, но леко студена. Като цяло ме определят като красиво и умно момиче, среден ръст, дълга-кестенява коса, кафяви очи, бяла кожа, Но, основното което ме мъчи е липсата на мъжко присъствие, искам да срещна любовта, искам да съм с някой, който ще изпълне липсващата част на картинката ми.. Винаги като харесам някой или е зает или е гей (извинете за директното казване) и аз се отдръпвам. По принцип има кандитати, но не става, бе, не става-нищо не трепва така от вътре-да докосне душата ми, както се казва, искам е така-да ме разтопи, да ме направи на луда, да не ми пука за нищо, да не мисля за нищо, да имам любов в сърцето... Искам е така да ми звънне човека, да каже “как си, любима моя”, искам да съм малко нежна, да съм по-отпусната, малко да се облегна на любимо рамо, е така-да гледам филм след работа вкъщи и да пия чай с него в хола- да де гушна в него! Да ме пита “искаш ли да те взема от работа”? Да е болен, да му направя супа, да го прегърна и да го излвкувам... Да се разходим под падащите листа, сега, сред есенния пейзаж... Това искам, скъпи хора! Много ли искам? ( в животът ми няма мъж от 4-5 години) Благодаря за за отделеното време...

Коментари

1.   Айде още една, която си е обрисувала някаква картинка какво е любовта и се опитва да напъха някой в нея.
Пеперудите в стомаха миришат на поредната самотна мама...закономерност е.
Защо не вземеш просто да се опитваш да опознаваш хората , които ти обръщат внимание ? Ей , така, може би пък ще имаш повече успех...

2.   Преди тия 4-5 години какъв беше мъжът до теб?

3.   Пак провокативна тема! Показваш се като романтична жена, а описваш ситуацията като безнадеждна. Такива жени не могат да останат сами. Или си мъж, или фантазьорка, която разлайва форумите.

4.   От начина по-който се описваш сякаш отмяташ с чавка някакви категории оставам с впечатление и че така "оглеждаш" и мъжете. Докато гледаш по-този начин не знам как ще станат нещата с любовта. Отделно тази студенина е голяма пречка, мъжете очакват да ги спечелиш с външния си вид и отношението си, да им покажеш, че ги харесваш и се чувстваш добре в компанията им. Ако си студена и очакваш те да пробият ледената ти обвивка а ти да стоиш и да чакаш - няма да стане. Ще решат, че не си подхождате и ще се насочат другаде. Друго нещо е, че очакваш отношения с перфектен сценарий и развивани с години изведнъж да ти се случат от само себе си. В този случай - да, очакваш твърде много. Намали очакванията и намали пасивността и чакането и бъди активна в свалянето на някой мъж вместо да чакаш на тях, иначе след още 5 години може да си в същото положение.