Моля ви за помощ! Усещам как се задушавам!
Здравейте, моля да прочетете историята ми и да споделите какво мислите.
Имав приятел от 6 месеца. Всичко беше наред първия месец, докато не започна да ми говори да бившата си. Тя била еди каква си. Дори когато пътувахме на почивка ми каза "Тя ми изневери, и не разбрах защо.. " започна да се чуди и това ме подразни, но не казах нищо. Все пак е преживял нещо. Попитах го чувстваш ли още нещо към нея, той ми каза не.
След това ми показа снимки в гугъл фотос, искаше да ми покаже старата си кола, и видях снимки на някакво момиче, попитах коя е тя. Оказа се че е бившата му. Питах го защо пазиш неини снимки, той ми каза, че просто е забравил да ги махне и че ще го направи. Това доста ме нарани защото бяха адски много снимки, а мои нямаше в телефона. А ми казваше, че ме обича. Една вечер се скарахме. И му заявих че просто искам да ги махне.. защо да ги пази? Когато ги изтри бяха 1200! 1200 хора на бившата му! А нямаше една моя.
Това премина, но докато бяхме на работа (ние работим заедно)
В шкафа на бюрото на майка му намерих неиния годежен пръстен от преди 5 години.. още беше там. Каза ми че уж го е дал на майка си да го махне, но той беше там.. почувствах се ужасно..
Наскоро спря да иска и интимен контакт.. а ми казваше, че с нея даже и в цикъл когато е била са го правили..
Чувствам се ужасно..
Той спря да говори за нея, но аз се чувствам като нейн заместител. Защото преди всяка негова втора дума беше а тя..

Обичам го, но не мога да спра да мисля, за тези неща, не ми излизат от главата и ме тормозят.

Той не искаше да ме докосне, а гледаше голи жени.. харесва постоянно снимки на момичета в фейса. Все разголени..
Чувствам се ужасно. Обичам го, уж се старае а в същото време ме отблъсква поискам ли интимност..

Когато се запознахме бях дественна, той ми е първия.
В началото не правихме секс защото той се беше заразил от друго момиче. Ние с него се запознахме през 2018 в фейсбук. Писахме си всеки ден и изведнъж той спря. След това 2019 март пак ме потърси. Аз се чудих какво е станало. А той ки бил намерил друга с която правил секс без предпазни мерки и се зарази с венерическа болест. Бях с него през всички лекари и го подкрепях докато се излекува.. а той ме кара да се чувствам излишна и нежелана. Кажа ли му го започва с нене не е така.
Всичко това за бившите му и приказки снимки пръстени ме кара да се чувствам като втора опция.. моля ви кажете ми как бихте постъпили? Чувствам се на ръба!

Коментари

1.   Сама си си виновна че си се хванала с такъв.

2.   Приятелят ти е пълен бастун. Предишната явно доста го е наранила (да ти изневерят е много гадно) и той още не го е преживял - наранено его, излъгани чувства и доверие и т.н. Колкото и време да мине, все ще му става неприятно, когато се сети. Това е нормално. Но не е нормално да опяваш редовно на настоящата си прияелка бившата каква била, да си пазиш снимки, да я обсъждаш и прочее. Обидно е за теб и чувсвата ти са съвсем адекватни. И това не е всичко - отказваш интимен контакт на шестия месец, а гледаш голи мадами в интернет? Този, освен че не е прежалил бившата си, е и отчаян чекиджия. Ще береш само ядове с него и с времето няма да става по-добре щом вече се назландисва. Ще ти подрони самочувствието и съсипе нервите. Да си седи сам, въздишайки по старото гадже и да си държи ръката в гащите щом е такава мишка и не му стиска да бъде честен с теб.

3.   Според мен да обичаш и страдаш и да продължаваш да си с един очевиден боклук си е психодиагноза за самата жена - боклук, не се обиждайте. Всеки сам си избира нещастието, не може да си влюбен и нещастен, това не е любов бе хора, вие сте болни сериозно от някво психично разстройство,което е нелечимо ....

4.   Като си видяла, че още си мисли за бившата и не е готов за връзка- защо не си тръгна? ! Как така ще го караш да трие снимки, теб те не те засягат, това е част от миналото му. Направо си му се натиснала и хубаво си се натресла. Не става така. Виждаш, че не те иска, тръгни си без циркове.

5.   Още я обича, това е истината, друга няма. Още му е тръпка. Прати го при нея да си се гледкат. Как търпиш подобно унижение? Че той може да не я прежали поне още 2 години, ама ще превърне живота ти в ад междувременно. Такива само при бившата.

6.   " моля ви кажете ми как бихте постъпили? " - разкарай го, не е за скромно момиче, някоя курва ще му види сметките.

7.   Решението е едно - правиш го да ти е бивш и толкова. Пращаш го при бившата му в миналото, само че без да правиш грешката да му пазиш снимките, да го търсиш в момент на слабост, блокираш го отвсякъде, смени си и работата, за да не го виждаш, изтрий го завинаги от живота си и продължи напред. Другото е мазохизъм, не е любов. Обичай и уважавай повече себе си а не този, който ти причинява болка. Така бих постъпила аз. Всяка жена има някой първи, но по-важен е последният, който те кара да забравиш всички преди него.

8.   Абсолютно съгласна с номер 2. Такъв "мъж" изобщо не ти трябва. Не те прави щастлива, не те задоволява сексуално, тъпче ти самочувствието тънко. Бягай далече.