Пияните или трезвите думи са истина?
Здравейте! Ще ви разкажа накратко ситуацията в която бях поставена от приятеля ми наскоро. Заедно сме повече от половин година. Бяхме на гости и пийна малко, той не пие попринцип, аз също. Но все пак бяхме излезли нямаше как. Прибрахме сме и си легнахме, прегърна ме много силно и каза, че ме обича. Никога досега не го беше казвал, не си говорим мили неща особено. В следващите дни бях презаредена все едно. След месец време някъде започна да става малко разсеян и на базик му викам “Къде ти е акъла”, а той ми отвърна: “ Не си го взела ти”.. направо като шамар. После му стана гузно явно и смени темата, а на мен все това ми е в главата. На кое да вярвам? Показва ми, че ме обича, когато сме заедно, но когато сме навън все едно сме приятели, или по цял ден не пише, звъни само вечер като проверка.

Мъже кога казвате истината?
Страдате ли наистина от любов?

На 22г., той е над 30г.
Голяма разлика, би трябвало думата да му е на място, но коя по-точно?

Коментари

1.   Жена съм, но според мен, когато е трезвен е искрен. Макар че, не е гаранция пак. Като си пийне, може да си приказва каквото си ще, все пак ума му е замъглен. Но пак не винаги е така.

2.   Виж сега,аз също съм жена на 22 години и ситуацията ти е доста сложна,той се държи като по-малък от теб ,което е доста тъпо.Аз имам сериозен приятел,който е на 26 и трезвен и пиян си е все същия.Само дето като се напие ми казва по 20 пъти,че ме обича и ме гушка,но като е трезвен пак ми казва,че ме обича,но по 1-2 пъти дневно. Според мен човекът с когото си е страшен дебил и си губиш времето и младините с него.Когато те е казал,че не си му взела ти акъла е било зверски обидно.Аз на твое място щях да му вдигна скандал и да му кажа да си ходи при онази която му е взела акъла .

3.   Аз когато съм пиян не мога да излъжа, ама хич!
Но това да се държи така трезвен не го разбирам..
Или имаш чувства към даден човек или нямаш, няма значение дали си пиян или трезвен. Аз примерно когато съм си пийнал ми е малко по лесно да кажа каквото чувствам, това е.. Не си променям мнението когато пийна..

4.   Когато си подпийнал, ти става лежерно и хубаво, "обичаш" всички и изобщо си в по-любвеобилно, отпуснато настроение. Съдя по себе си, приятели и други хора, които съм виждала леко почерпени. Не говоря за наливане с алкохол, нали... Лично аз бих имала повече вяра на трезви думи. Поведението му, когато сте навън, е показателно - вие сте гаджета през цялото време, а не само когато сте сами. В този смисъл той трябва да ти обръща внимание и да ти показва любов, когато има и други хора наоколо. Така изглежда, че останалите са му по-интересни и ти показва внимание, когато сте сами, защото просто няма на кого другиго. Имах едно такова гадже - ако сме двамата, всичко е много добре. Излезем ли с други хора - край, все едно не съществувам.

5.   Просто не обича да раздава интимности публично. Много хора са така. И да ти кажа това даже е по-нормалното поведение. Просто когато има и други хора не е удачно да се натискате и да си разменята любовни слова. Това, което ти е казал - че не си му взела ти акъла, според мен е защитна реакция, видно е, че е обидчив. Приел е твоята шега като критика и ти е върнал, за да те уязви, явно и ти си го уязвила. Трудно му е и да споделя чувствата си изглежда. Може би смята проявата на любовни чувства като слабост и го е страх да не изглежда слабак в твоите очи. Има някакъв емоционален проблем и бариера. Ти гледай другото - да държи на тебе, да те уважава, да ти е верен. Ако това е така, знай че си обичана от мъж, на който му е трудно да е показен.

6.   Единствената истина е, че някои хора са склонни да търпят подобно отношение само и само за да не останат сами.

7.   Повечето хора си показват истинското лице в пияно състояние.