Влюбена съм в най-добрият ми приятел който си има гадже.
Моля ви не казвайте че е измислено защото не е!!! Той е моят най-добър приятел и сме пълни противоположности. Как тогава сме приятели? Първо, нашите работят на едно и също място и са доста добри приятелки, второ, учим в една гимназия. Първите 7 години не сме били в едно училище и сме се виждали понякога когато с майка ми сме отивали у тях. А защо отивам с нея? Нямам ли си приятели? Имам приятели, но майка ми мноого рядко е вкъщи защото е работохолик и има две работи. Едната я работи когато си поиска и затова я работи 4 пъти в седмицата. Когато мама е вкъщи аз ще съм у приятелки, а само когато ходи при приятелки имам повече време да прекарам с нея някак си. Баща ми той ме е изоставил, но това е друга история която няма да пиша. С повечето от приятелите ми се познавам от майка ми, не е само момчето което харесвам, но просто мама най-често ходи у тях. Когато майка и идва у нас Габриел(момчето което харесвам) не идва. Понякога съм си говорила с него когато майките ни си говорят. Противоположности сме и се разбираме някак си. От гимназията се паднахме в един клас и станахме по-близки така. Един път имахме проект и трябваше да си изберем 3ма и една приятелка ни избра двамата и бившата му с която бяха заедно почти 1 година. Когато той си няма гадже спи с всяка и няма да се учудя ако е спал с половината училище. Може да е курвар ама той никога не си зарязва гаджетата и не им изневерява. Не знам как се случи. Имам странно чувство от миналата година, ама тогава не осъзнавах какво ми става. Какво да правя? Не искам да губя приятели заради такива глупости. Та аз даже не исках да се влюбвам заради миналото ми. Кажете ми как да го преживея..

Коментари

1.   Аз не разбрах нещо.. той в момента има ли гадже или не? Ако има, , бъди близка с него, но не не му се бутай, чакай докато скъсат. Ако няма, старай се да се сближаваш още повече с него, бъди уверена, поддържай се, УСМИХВАЙ СЕ!! , шегувай се с него и се закачайте. Проучи все пак и какво харесва като момичета, а и като цяло какви интереси има.