Бивши, но на коледа заедно.. ? Помогнете ми.
Здравейте историята ми е наистина странна.

На 29г. Мъж от голям град. Имам син на две години, с майка му се познавахме само от 6 месеца, когато тя забременя ( не беше планирано ), но за мен тя беше подходящата жена за майка и съпруга, и за това нещата станаха толкова бързо, въпреки че бях на мнение, че е прекалено рано. И Двамата сме добре изглеждащи и никога сме нямали проблеми с противоположния пол. Проблема доиде от това, че аз още бях влюбен в бившата си приятелка и нямах време да преодолея любовта си към нея, това се отрази и на отношенията с бъдещата майка на детето ми.
И така се стигне то този момент в които сме разделени вече 2 години реално веднага след раждането на детето, и сме в прилично добри отношения.
Без прегръдки целувки секс или каквото и да е.
Проблема доиде от там, че преди 3 дни тя написа писмо от името на детето в което беше изредено какво да очаква от "Дядо коледа" да му донесе и отдолу пишеше, че ще се радва да присъствам на коледа.
Искрено ви казвам.. Разплаках се осъзнах, че съм оставил майката на детето ми и него, без моята подкрепа и закрила.
Разплаках се и се зачудих за себе си, какво трябва да направя, но реално наистина не обичам тази жена и не мога да бъда с нея.
Кажете ми как да отговоря на предложението и да прекарам ли коледа с нея и семейството и имаите в предвид, че отношенията ми с техните не са особено добри.
Моля ви дайте ми съвет, какво бихте направили в тази ситуация.
И аз и тя нямаме човек до себе си, но сме си казали такива неща, че едва ли можем да бъдем заедно. Просто не мисля, че е възможно.

Коментари

1.   Ако не я обичаш, не й давай напразни надежди и не ходи при нея. Вземи детето на следващия ден, коледа е 3 дни. Разберете се нещо.

2.   Приеми и отиди. Малкият има нужда от теб. Тя те кани на Коледа, не ти предлага общо бъдеще. Не изоставяй детето си, не бягай от отговорност, със сигурност ще съжаляваш някой ден.