Още умирам за нея.Какво да правя???
Здравейте хора!
Ще ви разкажа какво се случва с мен,всякакви съвети са добре дошли.
Чувствам се много празен,наистина.Незнам нито с кого да споделя,нито какво да правя.
Напоследък често се замислям за самоубийство.Не ми се живее така хора.
Мъж съм на малко под 40.
Преди години,да кажем 10 срещнах жена/момиче в най-хубавите й години на 20.Не исках да й ги отнемам,защото се познавам какъв непостоянен съм и сменях жените буквално всеки месец.
Но се влюбих,а сега осъзнавам,че тя ще си остане единствената ми любов. На мене..този непрокопсаник,любов,ха!Нечувано и непознато до тогава понятие за мен.
Тя беше толкова първична,толкова по детски красива,толкова сладка, а кожата и миришеше винаги на ванилия!
Отвях се. Връщам се в реалноста.
Бяхме заедно за кратко и решихме да напуснем България по ред причини. Заедно. Заминахме, май бяхме щастливи в началото,или поне аз бях,докато тя не срещна друг.Знам,проблема беше в мен,аз съм непрокопсаник и от мен
чеп не става , както се казва , нито веднъж не й показах колко ми е ценна,нито веднъж не я целунах по челото и да й кажа че ми е всичко . Нито веднъж не я изненадах с хубав букет,а тя го заслужаваше и сега дълбоко с кървави сълзи си плащам за това.
Ами напусна ме просто ей така,един хубав ден ми каза,че не иска да сме заедно и не ме обича. А аз се засмях и й казах : ОКЕЙ,щом си решила.
Абсолютен глупак.Да се направя на интересен и на голям мъж.
Не й писах месеци и години заради това,че ме беше срам. И заради гордостта ми!
Лошото е,че всяка година осъзнавах колко всъщност я обичах.
С всяка жена осъзнавах колко повече , никоя не може да е ТЯ.
Срещнах друга жена и някак си от яд й направих дете. Ето,поредната глупост в скапания ми живот.
Обичам ли я нея? Едва ли.Искам просто семейство и да не умра сам на старини. Ям машинално,работя машинално работа,която мразя.Чукам жена си машинално със стиснати очи за да си мисля за друго.Празня се машинално.Целувам машинално.
Спя...почти не спя като се замисля.Като плуващ,празен балон съм.
Години по-късно аз все още обичам това момиче.
Престраших се,писах й няколко пъти,културно ме отряза,казвайки че е щастлива с друг,който обожава и е любовта на живота й.
Сега стоя и се чудя,сам,мисля,плача,пия.Даже сега пишейки това стоя на морския браг,гола вода съм от дъжда,но не ми пука.
Ще се напия отново, заради това какъв глупак сьм и как пропилях живота си.
Момиче,ако четеш,обичам те.Всичко ми беше ти и СИ.Ще ме погубиш.
Какво да правя,не ми се живее хора.
Гледам я всеки ден с новия мъж в социалните мрежи.
Красива,щастлива.
Чакам всеки ден да качи своя снимка и я Свалям веднага в телефона си и тайно си я гледам.
Аз съм един жалкар.И наранявам жената до мен,и детето си един ден.
Не съм щастлив. Какво да правя,ще се побъркам.
Умирам. Помогнете ми.

Коментари

1.   Защо да съжаляваш пич ,не си я оставил ти,а тя теб,щом го е решила значи КРАЙ,не си бил примадона да и се молиш ,бил си мъжкар и си и казал ОК .Не съжалявай ,за мен по-голямата грешка е ,че си направил дете от човек,който не обичаш.
Радвай се,че момичето е щастливо,спри да и гледаш профила ,защото и на 60 г още ще си го гледаш:)
В Бургас яко дъжд ,да не си от там:)

2.   Бате, иди си бий една бърза и ходи легай. На 40 години бил влюбен, смях. Чичка, гледай си детето и си пий бирата, стига филми.

3.   Отиди на психолог и си излей мъката! Иначе не само твоя живот ще погубиш а и този на жената до себе си и детето ти, което е ужасно!

4.   Доста сте така-сещате се когато вече е късно-ами заслужавате си страданието

5.   Бъди поне честен с жената до теб,това е което те прави жалък. А тя сигурно те обича милата.
А детето? Как може да направиш дете просто ей така?
Всеки човек в живота си има една единствена голяма любов,която ще помни докато е жив.
Колкото и да го отричате всички,така е.После ако щеш с 200 да си,никога няма да е същото!
Когато си можел да я задържиш ,какво чакаше? Друга ли чука тогава? Мъже !!!!!!

6.   Помощта, която ще ти окажа е да ти кажа да спреш да мрънкаш и да изградиш характер а не някакви емоции за жени да те люшкат насам-натам. В момента ти не управляваш чувствата си и нямаш интегритет на характера, ти си като кораб в морето без посока, който вълните люшкат насам-натам и той се подмята. Научи се да управляваш чувствата и емоциите си иначе ще си останеш такъв какъвто си сега - техен роб, който ще мрънка постоянно от лошите си господари, които се държат много лошо с него - собствените ти емоции.

7.   Вземи се в ръце. Или не бъди пикла и наистина умри за нея, все тая.

8.   Здравейте малко съм пийнал затова моля да ме извините!

И аз вчера загубих момичето с, което си мислех, че искам нещо сериозно но явно само така съм си мислил защото вчера можех да и кажа, че съжалявам, за дето не и се обадих два дни за дето все аз трябваше да съм правия, за това, че я обидих не един, дваш за краткото време в, което бяхме за това, че почти нищо не и споделях а и казвах "имам работа" и до там за дето, не исках да си оставя егото след нея и затова не и казах, че съжалявам, че е в мен вината, че тогава не съм постъпил правилно и, че заради нея съм решен да се променя!!! такива действия трябваше да предприема... Съжалявам и още по 100-ти съжалих само тази вечер, а уж всичко за мен беше просто ей така нищо сериозно не исках в началото каквото си мислиш това става

9.   6, наистина много добър съвет даваш, но на автора му е 'малко' късно. На тази вече сериозна възраст и да иска, просто няма как да го приложи. Такива съвети, и съвети изобщо, трябва да се дават само на тези в подрастваща възраст. Порасналият човек е редно да се справя самостоятелно с проблемите си.

1 и 5 - няма какво да се чудите за детето. Колко много правят дете просто ей така, я 'от яд', както сам си е признал този, я поради някакви други изгоди, и представа си нямата, вероятно и по-добре. Пълно е с такива като този автор - и мъже, и жени. Да си сърбат попарата, защото не само че не са малки, ами самите те трябва да се грижат за малки, което включва и възпитание... Абе каша отвсякъде.

ж31

10.   Ако не обичаш сегашната си жена по- добре се разделете- поне да може да срещне някой, който да я обича истински. Ти страдаш от загубата, но мислиш ли, че жена ти не забелязва поведението ти към нея- щом я целуваш колкото да отбиеш номера и докато правите секс си със затворени очи. Тя забелязва поведението ти и това я наранява супер много- направо не мога да си представя мъжът ми да бъде студен с мен, сигурно аз ще искам да се разделя с него, за да съм щастлива. А какво ли е на детето ви- направо не ми се мисли. Щом казваш, че е било грешка, сигурно и към него си така студен.. Най- добре се разделете- дай шанс и на жена си и на детето ви- все ще се намери някой, който да ги обича истински, щом ти не си способен. А ти, авторе, не продължавай да стоиш на едно място, направи промяна- смени работата примерно, щом и тя не ти харесва- там знае ли се, може да намериш новата ти любов.
Според мен е добра идея да отидеш и на психолог и да си излееш чувствата- поне ще ти стане по- леко на душата.

11.   Не се мъчи за нещо минало и непоправимо. Няма смисъл да хабиш енергия за обвързана и щастлива жена. Потърси щастието в друга посока. Пожелавам ти да го намериш. Звучи лесно да се откажеш и спреш да мислиш, ама какво ти дава това? Губене на време и разпиляване на енергия. Нали се сещаш, че ако приключи с онзи ще се хване с друг. Просто си търси щастието в друга посока. Каквото е имало, имало е.