Гадене от лизане на вагината на приятелката ми.
Проблема е че не мога много да лижа смисъл не съм много добър в френската любов и като включим и мириса от които имам чувството че е малко в повече а тя е супер чиста но това със вагината проблем номер едно... В случая вчера се изложих и моля за сърдечни не тъпи отговори ако не мирише ще се опитам да я накарам да се наслади да ама то вчера направо щях да повърна върху нея...

Коментари

1.   А тя прави ли ти свирка? Не мислиш ли че и на нея и е същото, но иска да те задоволи. Мисля че оралната любов или търябва да е взаимна или воабще да отсъства.

Ж30

2.   Аз обичам да лижа приятелката ми. Да я виждам колко и е приятно. Полудявам от кеф повече и от това тя да ми доставя удоволствие. Дишай през устата ако толко не издържаш не го прави. Но ако тя държи на това би и било неприятно и ако нямате силна връзка по между си може и да те зареже. Всичко става с практика.

3.   Държиш ли на този човек или е просто секс? Привлича ли те? Аз много държа мъжа ми да си поиграе първо с мен не директно да го вкара. Да ме докосва с пръсти да ме гали и целува по вагината. Жените са доста чувствителни там даже най-чувствителни. Ако е по-тясна е много по-приятно вкарването след орална, защото иначе може и да боли. Има много фактори но ти най-добре може да прецениш за теб кое е добре и за връзката ти. Мирис винаги има вкус винаги има както при жените така и при мъжете. В секса е важно да се чувствате добре и да се задоволявате взаимно. Много му мислиш каквото ти дойде отвътре това прави. Но не бъди егоист в леглото. Жените се отвръщаваме от това.

5.   Заведи я на гинеколог да я помирише и да я прегледа и той ще ти каже какъв е проблема. Не казваш на какво й мирише вагината, на развалена риба или на кисело зеле. Дай повече сведения.

7.   Явно лесно ти се гади или пък тя им по-специфична миризна. Като не ти е приятно не го прави!

8.   Възможно е да има някаква бактериална инфекция. Попринцип веднага след душ, ако е добре измито долу, не трябва да има никаква миризма. Лично съм се пипала, за да проверя.

9.   Не мисля, че ако и обясниш, че това не ти допада тя ще ти направи проблем. Добре е тези неща да се говорят, кое на теб не ти допада, кое на нея или да си кажете кое ви харесва. Не се притеснявай да говориш с нея, няма нищо срамно всеки е различен. Ще ти дам пример с моя приятелка, тя веднъж докато правела свирка е повърнала, но приятеля и нито и направи проблем нито нищо.
За да имате по-хубав полов живот според мен е добре просто да поговорите, а не като дойде време за секс и на тебе да ти е притеснено ако ще иска да е лижеш. Бъди смел кажи и ако е разбрана ще те разбере. Желая ти успех!

10.   " като включим и мириса от които имам чувството че е малко в повече а тя е супер чиста но това със вагината проблем номер едно.." - здравата и чиста вагина не мирише на лошо, почти не се усеща миризма. Сладка е като устните и с удоволствие целувам и на двете местта. Реално погледнато, устата е по мръсна от вагината.

12.   За да мирише, въпреки че се е измила, не е добре. Проблемът е в нея. Не знам как ще ѝ го кажеш деликатно, но не е зле да се прегледа при гинеколог. То ако мирише, нормално да ти се повръща.

13.   1, 2 и 3 с хаш aaeae77751, в първия си комента си Ж30, във втория лижеш приятелката си, в третия - мъжа ти те лиже. Последно жена ли си, мъжи ли си, обратен/а ли си?

14.   Накарай я първо тя да ти духа и после ти ще я лижеш, а пък като ти откаже ѝ тегли една майна.

15.   Френска се прави след скорошно взимане на душ и в никакъв случай след ходене по голяма нужда и без да се измие мястото. Ако въпреки това има проблеми с миризмата - задължително гинекологичен преглед. Номер 10 е напълно прав - при здрава жена, там долу сладни лигавицата и няма неприятна миризма. Аз ползвам и интимен дезодорант, и интимни кърпички, освен че поддържам идеална хигиена и здраве. Приятелят ми обожава да ми прави френска, но и той не е обичал да прави на предишната си партньорка, понеже миришела "лошо". После се оказало, че дамата имала гъбички, че се лекували и двамата.

17.   1, 2, 3...смях се с глас. Много смахнат народ има. Седи и пише ли пише глупости с кеф! Добре, че забеляза, номер 13. Тази/този сигурно щеше да продължи с още десетина коментара. Уф! Досада!

19.   17, сега се замислям, че може да е омъжена жена с любовница жена. И/или мъжа ѝ/любовницата да е писала от същия комп.

20.   Приятелката ти има гъбички, или не дай си Боже нещо по-лошо, но няма как след душ да мирише толкова, ако е здрава. Веднага при гинеколог, но как ще и кажеш да отиде не знам, доста кофти ситуация.

21.   Не разбирам защо веднага нападнахте момичето. Авторът никъде не споменава че са правили секс веднага след душ. Може да са били навън на бар примерно и като са се прибрали да са почнали. Тогава е минало време от душа в и както тя така и той са започнали да отделят миризма. За да има проблеми и гъбички тя трябва да е много силна то се усеща и ще я сърби. А не вярвам да се чеше нон стоп. Мисля че всеки стана лекар в тая държава. Това да се изкъпете и веднага след това да усещата миризма на секундата е друго. Макар че си има и такива хора но след като казваш че е чиста не е от това проблема. На опашка се редете да станете дипломирани гинеколози. Всичко знае българина от всичко разбира.

22.   Какво да ти кажа! Моята жена ми натиска главата да и лижа ануса.

23.   https://m.az-jenata.bg/a/5-zdrave-i-krasota/33674-kak-tochno-triabva-da-mirishe-vaginata/
Ето ви и статията и преди да ме нападнете накратко ще кажа че аз съм питала и доктори истински. Не като вас само на приказки. Вагината мирише там има киселинна флора нормално е да е леко кисела. Това е здрава вагина. Ако вече мириса е нетърпим. Усеща се като развалена риба. Това вече е инфекция или гъбички. Замисли се кое от двете е било ако е първото не и казвай само ще я засегнеш ако е второто кажи и деликатно. Не ни мислете за толкова прости една жена винаги разбира когато нещо не е наред и първата и работа е да отиде на лекар. Аз лично смятам че ти просто си по гнуслив. С предни гаджета как е било? Правил ли си го? Глупаво е да пишеш тук и да чакаш специализиран отговор. Повечето които са писали предполагам че са виждали жени само през екрана и да през екрана не миришат. Аз не вярвам мъж, който има брак или връзка да отговори по този детински начин. Защото колкото и да се стараем няма как винаги преди секс да се търкаме под душа. Случват се спонтанни неща. Когато тръпката дойде се забравя за всичко. Аз си взимам душ всяка сутрин, вечер ако съм много изморена се подмивам ако не още 1 душ. Но се случва в средата на деня да се пожелаем с мъжа ми което е абсолютно нормално. Тези неща не се казват освен ако не са сериозни. А не вярвам проблема да е сериозен. Тя самата би го усетила повярвай. Ако се обичат хората се приемат. Ако не я обичаш прекрати връзката си и търси принцеса или някоя надуваема кукла.

24.   23, нападнахме те, че пишеш от името на 1000 души едновременно, не за миризмата.

27.   Много е тъпо че давате шанс на хората да нападат а когато аз се защитя не ми одобрявате коментара. В който ясно съм обяснила че коментарите са лично мои и ако виждате добре те са свързани помежду си. Само един е писан от мъжа ми или приятеля ми. Ние сме заедно 8 години без брак и мисля че имам право да го наричам както си поискам.

28.   1,2,3,21,23,27, пиши си - не ни пречиш...
Само дето оспами темата на човека с глупостите и измишльотините си...
А може и да си самият автор-чакиджия като се замисля.

30.   Имаме си нов Паисий в коментарите. Сигурно е настъпил поредния ни Ренесанс.

31.   До 30

В което няма нишо лошо :)

32.   Бишвата ми приятелка миришеше отдолу. Оказа се гъбична инфекция. Лошо е че я лепна и на мен, защото един път се скъса презерватива.

34.   Авторе, ами ние с мъжа ми се питаме. Тази вечер му казах например, че въпреки душа усещам миризма от краката му. Той се върна в банята и старателно си ги изми. По същия начин той би ми казал, ако усети и най-малка миризма от мен, която да го притеснява, и аз по същия начин отивам в банята и се измивам. Преди година - неизвестно как - бях получила някаква бактериална инфекция. Той пръв я усети, после и аз. Малко антибиотици и проблемът се реши за няма и месец. Тези неща се говорят!!!

37.   Ами я обясни на какво точно мирише, защото може да има проблем или инфекция щом казваш, че попринцип е чиста. Много е относително. Колкото и да е гадно обясни какво точно подушваш:кисело, риба, на немито все едно.. дай по-подробно :D Аз съм жена и лично адски много държа на хигиените си навици там долу! Ползвам интимен гел.. а тя ползва ли? Не позволявам на мъжа ми още докато бяхме гаджета да ми прави нещо такова преди да съм си взела душ просто на мен самата не ми е приятно и комфортно.. все пак пикаеш от там, цял ден ходиш с тия гащи а и някои жени имат секрет и бяло течение, което също може да е проблем в случая.
Казано ми е от гинеколог, че от някои съпуни и душгелове с аромат може също да не се понесе добре, защото мястото е чувствително.. ползват се специални интимни гелове, интимни съпуни без аромати и т. н ако не ползва купи един и си мии и ти нещото с него, кажи и, че е полезно и добре не за друго а за да не я обидиш ако и кажеш директно "мии се с интимен гел, защото миришеш"! Колкото и гадно да ми е описанието и коментара.. казвам ти го буквално.
Опитай така, защото ако изведнъж спреш ще се усети, че нещо не е наред и се дърпаш. Ако пък вече не стане в краен случай просто спираш и така. Успех!

38.   23, знаеш ли защо вагината поддържа кисело пеха, именно за да я държи стерилна. Миризмата идва от патологични процеси, бактерии, гъбички, от разни вирусни болести. Това, че твоята мирише, не значи, че така трябва. Всеки има жена и може да помирише пусито й, изкъпаната вагина мирише на малко бебе. Ако започне да вони, веднага да бяга на доктор!

39.   От Автора до 23 и всички други включили се миришеше на по развалени краставици от просто кисели но ще си я лижа и ще си я обичам щото си е моя не нечия друга.

40.   Жена съм, не трябва да мирише там. Трябва да се измива със специални интимни гелове(има ги по магазините) и то точно преди секс. Ако продължава да има проблем, трябва да иде на гинеколког, може да има инфекция. Говори с нея, щом не е срамно да иска това от теб, не е и срамно да го обсъдите по деликатен начин. При мъжете е същото нещо. Не го прави повече, преди да решите проблема.

41.   Е, не се оплаквай! Тя и моята от време на време си разтваря бузките, да и лижа анала, но след това очаква да я чукам там.

42.   Тук има достатъчно информация:
https://www.puls.bg/seks-i-zdrave-c-53/vaginalna-gbichna-infektsiia-niakolko-sveta-kak-da-ia-izbegnem-otnovo-n-7427

45.   Сложи си щипка на носа като на момичетата от синхронното плуване или я накарай да си измие катерицата с паста за зъби с ментол преди да я ближеш.