Да и вярвам ли
Имам приятелка, с която живеем заедно от 6 години. В началото имаше желание за секс от нейна страна и всичко беше точно. След първата ни година заедно, тя започна да избягва интимности.. Сега се случва един път в месеца, а понякога и по рядко. Дори когато се случи това чудо, веднага след секс тя бърза да скочи от кревата и все измисля някаква причина.. я че отива да пуши или да пие вода или до банята.. Просто всеки път е това.. Всеки път искам да я погушкам, а тя се изнервя и измисля оправданията за да стане. Тя ми твърди, че просто е такъв човек и няма нужда от секс, но аз не вярвам, че това е причината.. Може би вече не желае да го прави с мен. Ако просто беше асексуална, нямаше да има желание още от самото начало на връзката ни. Най много ме дразни това, че тя не само сексуално ме игнорира и реже, а и по принцип е станала много мързелива.. Като излезем и след 2 часа започва да мрънка да си ходим.. Не иска да ходим на клубове и да се забавляваме. Ходихме веднъж и тя беше кисела и стоеше като паметник. Като излизаме с мои приятели (тъй като живеем в моя град) тя почти винаги се заяжда с тях. Само че когато тя е в нейния град нещата са по друг начин.. Още с пристигането и веднага излиза и се прибира през ноща. Седи по 5 часа в колата с някъкви уж фр от детството. Вие седите ли по 5 /6 часа, в колата да си говорите с фр при това не веднъж, а всеки ден? Уж иска да се види със семейството, а не може 1 ден да остане с техните да си прекара времето и да не излезе.. Все едно си наваксва там. Казва ще ти се обадя като се прибера, но почти никога не го прави.. А като ми звъни от там е за по 2 минути и все не може да говори, все работа имала. Значи излиза, че с мен и е неприятно да излиза и все и се спи.. Има много почивни дни, но пак си ляга рано.. Казва, че ме обича, но не и вярвам вече за нищо. Имам чувството, че просто е свикнала с мен и само ме лъже.. Питах я сто пъти дали има др човек.. тя се кълне, че няма такова нещо. Съмнявам се, че като си е в нейния град се вижда с някого. Вие какво мислите? Имам ли основание да се съмнявам или просто се филмирам? Дали просто вече се е успокоила, че ме има и за това да не се напряга много много и не гледа да вървят нещата между нас? Много я обичам, но много ме наранява това нейно държание. Сиг ще ми кажете да поговоря с нея.. Е говорихме десетки пъти за тези неща и тя обещава промяна, но го спазва за 2 или 3 дни и после по старо му.. От говорене файда няма в случая.

Коментари

1.   Омръзнал си и и както каза е с теб по навик вече. Обича те, но не е влюбена в теб, няма тръпка, секса и е омръзнал(тук и ти си виновен, ако секса е бил страхотен и тя е обръщала очите, както се казва-няма да и омръзне). Друг може и да няма , а може и да има, за това можем само да предполагаме.

Ж.25г.

2.   Ще те заболи , но тя не те обича, има си друг.
Всички индикации говорят това, 1 или 2 секс за месец е много, малко за млади като вас. Трябва да сте интимни миниум 2 или 3 за седмица. Тя си го намира вънка с някой друг, баламосва те всячески.
Вземи и телефона и виж чатовете, ако си крие паролите, ясна е работата.