Предаден за пореден път
Здравейте. Аз съм мъж на 29 г. На години съм на които трябва да създавам семейство, но все повече и повече започнах да губя доверие в жените. Точно 45 дни продължи последната ми връзка. Тя на 32, образована, интелигентна с богата обща култура и на пръв поглед скромна. Бяхме излезли с нейни бивши колеги в един ресторант. На другия ден аз бях на работа и си тръгнах, а тя остана да ходи с тях в един рок бар. Съвсем случайно рслед няколко дни разглеждах снимки от фейсбук страницата на бара. В страничен кадър виждам нея как се целува с някакъв. До този момент тя по никакъв начин не е показала, че е била с друг. Загледах се хубаво, че в първия момент си помислих, че това не е много възможно, а и бяха в по-страничен кадър. Показах и снимката. Тя призна всичко, даже го водила в тях след това. Не съм го преживял кой знае как. Просто се почувствах обиден и като цяло ме хвана яд на обществото, в което живеем. Как всеки загърбва всякакъв морал и не оставя и частица уважение към този, който ти се води уж някакъв, пък какво остава да има уважение към другите хора. Естествено разделихме се. Нищо чудно за този месец и половина и с други да се е срещала. Като студент имах приятелка, която пак уж възпитано и интелигентно момиче, пък ме заряза заради доста по-голям и богат мъж от нас. Преди 3 години друга моя приятелка ме заряза, заради някакъв, който я заговорил в автобуса. Тези две връзки бяха по година и нещо, че почти 2 години. Имал съм още 2 по-дълги връзки, които приключиха поради това, се разделиха пътищата ни. Не рядко съм ставал свидетел като страничен наблюдател на предателства. Преди време на морето се бях запознал с момиче, което се оказа, че има мъж и малко дете. Е, т. е. Младо семейство, а тя вече е готова да го разруши. Няма да коментирам и колко мъже си съсипват семействата от простотии. Аз не съм някакво мамино синче или някакъв чехльо, издигнал жените на пиедестал. Явно на такива съм попадал, явно такъв ми е бил късмета. Но наистина сериозно започвам да губя доверие в жените. Как да мисля да създам семейство, след като жена ми може да остави детето в едната стая, а в другата да доведе друг мъж. И за мъже и за жени се отнася. Като не ви допада един човек и сте решили да изневерявате поне му го кажете и се разделете.

Коментари

1.   При положение, че в живота ти това е тенденция, търси грешката в себе си. Има нещо заради което жените в един момент се сепват и търсят сигурност при друг. Какво е - само ти си знаеш.

2.   Прав си, имаш чудесен начин на мислене. Жалко е че доста хора не мислят като теб и поради този факт си изневеряват и съответно се разделят... Не съм от хората които правят подобни мизерии и ако ми се изневери един трудно бих простила... Пожелавам ти да срещнеш твоето момиче макар и със съмнения опитай все пак колкото и трудно да е, знам за какво става дума...

3.   Спокойно. Моята бивша ме заряза бременна от мен и се върна... за известно време при бившия...

4.   Каква работа имаш при 32 годишна??? Като прочетох, че си бил до полата на тази, стана ми лошо и спрях да чета. Намери си някоя между 24-25 и 29.