Бившата ми се държи странно, аз пък прекалено много размишлявам относно поведението ѝ и си давам празни надежди.. Но дали наистина са празни?
Първо малко въведение -

И двете сме момичета.
Тя реши да скъса с мен, последният месец само се карахме за какво ли не.. аз се държах егоистично и обръщах всичко на караница.. Та, на нея и дойде до гуша. След като скъса с мен, доста и се молех да ме вземе обратно, но уви - не се получи.. Глупаво от моя страна.
Разделихме се края на Август. На 5 септември ми писа и ми предложи да сме приятели, защото искала да съм част от живота ѝ.. Та, съгласих се. Оттогава не сме си писали нито един път. Очаквах поне едно "здрасти, как си".. Чудя се защо изобщо предложи да сме приятели, щом тотално спряхме всякаква комуникация?

Или може би чака аз да и пиша първа? Така както аз чакам..

Ако трябва да съм честна, липсва ми.. Бих казала, че си я искам обратно, но.. Не сега.. В момента искам просто да я чуя, да я видя.

Тъжно ми е, че получавам такава тишина.. След всичко, през което сме минали.. Заслужавам ли да се държи сякаш не съществувам?

Работата е там, че ми гледа сторитата в инстаграм всеки ден, почти веднага след като кача ново. Лайква ми снимките. Също, преди седмица качи нещо на стори от типа на "толкова е болезнено да откриеш стари чатове"..
И си скри сторито от мен. (не я stalk-вам, един приятел, който я следва ми каза, че е качила нещо относно мен, а на мен не ми показваше никакво стори)

И така.. Просто не знам. Объркана съм. Дали все още мисли за мен..?

Коментари

1.   Най-добрия съвет е да спреш с извращенията.

3.   Щом ти гледа нещата-мисли, но може и да е от любопитство. А това с приятелството е най-изтърканото клише. Хората просто го казват, защото така им звучи най-добре и най-безболезнено. От сорта- ако се срещнем някъде да не се подминаваме, или да я плюеш пред общи познати. Няма никаква презумпция да си пишете и да сте си дружки, това е просто израз с цел раздялата да стане по-лесна. Просто я махни и блокирай където я имаш и си живей живота.

4.   Според мен са напразни, просто на теб ти се иска тези постове да се отнасят за теб. Минало е време, сигурно си има някой друг вече. Продължи и ти напред, тъпо е човек да се връща в миналото.

6.   Не мисля, че мисли за теб по начина по, който и ти. Сеща се разбира се, и е нормално да ти гледа и харесва сторитата, щом сте приключили в добри отношения и не сте се изтрили от социалните мрежи.Но факта, че тя те е зарязала и толкова седмици не те е потърсила един път дори, показва , че не и пука. Не живей в миналото, запознай се с нови хора, намери си ново гадже даже, любов с любов се забравя!

7.   Намери си момче. Тогава вече ще ревне и ще ти се тръшка.

8.   А защо просто не я потърсиш ти? Твърдиш, че в момента не искаш връзка, искаш комуникация с нея. Ами няма нищо по-просто от това. Толкова сте обсебени от социалните мрежи, че забравихте какво е да общуваш действително с някого. Потърси я, предложи й да се видите, нека топката да е в нея. Пък за нещо повече - времето ще покаже.

10.   Каква е възрастта ви? Минах през нещо подобно.. а това със скритото стори от теб може да се отнася за някоя нейна бивша...Колко време бяхте заедно?

11.   Това е то дигиталната любов. Цифровизацията ще ви зомбира, вече има наченки. Това общуване ли е?