Поражение
Здравейте, следя от време на време историите тук, но за първи път съм готова и аз да споделя моята. Надявам се темата ми да бъде публикувана. Искам просто да ми олекне и да видя вие какво мислите.
Всичко започна преди около месец, нова работа, нови колеги.
Още първият път когато го видях ми се стори доста симпатичен, ако трябва да си кажа честно, но гледах да не му обръщам особено внимание и успявах. Ден след ден на работа, беше повече от ясно, че имаме общи интереси и хобита. Известно време наблюдавах как се държи в мое присъствие, останах очарована от това, което видях и ми беше приятно. Обикаляше около мен като пумъл, доста срамежлив, нервен, постоянно си оправяше я блузата, я дънките, когато се обръщаше към мен лицето му грейваше. Забелязала съм всичко в най-малкия детайл, други колеги в мое присъствие няколко пъти го попитаха дали си има приятелка, еми няма.
Езика на тялото никога не лъже, бях сигурна, че би искал евентуално да ме види извън работно време, просто да си поговорим само ние двамата, без колегите, без да има работа, която да вършим. И ей така за първи път в моя живот, намерих смелост да поканя някого на среща или подобно, аз която не съм кукла Барби, също като него съм срамежлива.
Онзи ден след работа, го попитах дали има малко време за едно кафе. И познайте, отговорът беше : "Не, не мога сега, с удоволствие друг път. доста ме изненада, много спонтанно. "
Качихме се заедно в трамвая, говореше ми някви общи приказки, за работа, за съквартиранта му и внезапно ме попита дали искам да му отида на гости, което тотално ме сломи, накара ме да се почувствам все едно съм някъв буклук, а не изглеждаше такъв. Отказах му, разбира се, не това беше моята идея. И така, разбрахме се на другия ден след работа, да пием кафе. И познайте ТОЙ не дойде на работа. Потресена останах, целият ми свят се срина. Интересното е, че тази работа беше временна само до края на месеца. На следващия ден го видях, този път беше дошъл. Казах, че няма да работя тези два дни повече и ги помолих да кажат на шефа, че няма да съм днес и утре на обекта. Другите колеги заминаха, останахме само двама, той ми каза само жалко, че няма да дойдеш. Даде ми номера на шефа, и ме попита дали искам неговия номер, при което много се ядосах и го питах иска ли да си разменим номерата или не. Отговорът беше, “ На мен ми е все тая"
Пожелах му всичко хубаво и преди да тръгна ми каза : "Нищо не се знае в живота, може и пак да се срещнем. Всичко хубаво
" Много ме е срам от това, че си помислих, че може би съм му била интересна. Тялото му това показваше, някак си беше очебийно. А той може би просто е искал да се позабавлява с бедната чужденка. Толкова съм глупава, не мога да си намеря място.
Та въпросът ми е изпадали ли сте в подобна ситуация,? Виждате че някой има интерес към вас, правите първата крачка и бивате брутално отхвърлен. Какво мислите защо така постъпи,?
Надявам се темата ми да бъде публикувана.

Хубав ден

Коментари

1.   Може да не те е харесал, не може а сигурно не те е.

2.   Тоя е дебил явно, но и ти си доста неразбираща явно, много тъпа история, явно сте 18 годишни с акъл за 8 годишни... 21 век сме все пак

3.   Не ми се е случвало, но да ти е толкова гадно за някой дето си срещнала току що е неадекватно. Човека е търсил секс и ти го е заявил като те е поканил у тях веднага. Ти не си се съгласила на такива отношения и това е, край на историята. Дръж се като голям човек, нищо не е станало.

4.   Вкарваш се в някакви сериали и си мислиш, че разбираш хората, зарежи ги тези самодейни психологически упражнения и мисли по-трезво. Това, че някой ти се усмихва, не значи, че е влюбен в теб. Не избързвай с поканите към мъжете, защото може да си правят извод, че предлагаш секс и да ти стане обидно после. Човекът това си е и помислил и това е искал.

5.   Каквото и да беше премина, останаха само въпроси без отговори, които май вече не искам и да знам. Благодаря

6.   Авторке, не те нападам, но ето по този начин се чувстваме ние мъжете, когато получим това отношение, предприемайки нещо към вас. Сега виждаш ли? Че всичко в този живот рано или късно се връща.