Ревнувам гаджето си от "най-добрата" ми приятелка
От 1 месец имам гадже. Преди да тръгнем той беше гадже с най-добрата ми приятелка, но скъсаха, защото тя постоянно го лъжеше. Напоследък започнах да го ревнувам от нея, защото постоянно се закачат, когато се видят се прегръщат. Казах му, че го ревнувам от нея и той ми каза, че няма за кво да го ревнувам, защото той я чувствал като сестра. Стана ми още по-гадно като ми каза тва. Вече даже си мисля, че са тайно гаджета. Дали да го зарежа, или просто няма смисъл да го ревнувам?

Коментари

2.   Това за сестрата да го разправя на баба си. Май ти си излишната в техните очи.

3.   Да тръгнеш с бившия на най добрата си приятелка е възможно най-малоумното нещо, което можеш да направиш.

4.   Като ти каже, че му е била като сестра, го питай дали е чукал сестра си? И толкова ли нямаше избор, че се хвана да ѝ обираш огризките? Сама си се поставила в това положение. Нито тя ти е приятелка, нито той ти е приятел. Разкарай ги от живота си и продължи напред. Мъже с лопата да ги ринеш, а без „най-добра приятелка “ се живее най-добре. По-добре сложи край още в началото- един месец не е нищо. Казвам ти го като човек, преминал през подобна история.

6.   3, защо?

7.   Мъж и жена,които са спали заедно, не са като брат и сестра. Как може да си толкова наивна?

8.   Той ти е заявил ясно че не иска да е с теб станала си му скучна Аз да съм на него и аз бих те зарязал

9.   А от твоя страна не е ли долно да си хванеш точно него? Той е бил момче на най-добрата ти приятелка!

10.   Абе еби и не питай. Тоя ви чука и двете. Веднъж спали ли са заедно, тя внаги ще му дава.