Каква по националност жени харесвате най- много?
Нека направим един вид проучване. Коя националност жена ви влече най- много. По- конкретно говоря за европейките, но кой знае, може би теб точно те интересуват арабските жени. Като почнем от българки, рускини, италианки, испанки, немки, американки чак до китайки, виетнамки, японки.....
На скоро видях един човек във форумът сравняваше источно с западноевропейските жени. И реших да направя нова по- конкретна тема.

Нека се разграничим от стереотипите.

Коментари

1.   Китайки и ирландки.

2.   Ех, италиянки харесвам .. ама ми миришат краката за тях. Бедните се задоволяваме с български простакеси

3.   само Украйна майна

4.   Полякини, украинки, беларускини, българки (но само от Източна България, там са по-хубавите), италианки, някои шведки и норвежки.

7.   Тъпа тема, поредна. Колко трябва да си зле за да пуснеш подобна тема, източна е иначе, не источна. Най-красиви са ми нашите, имал съм възможност да видя и опозная всякакви и го казвам без съмнение. А лекотата за която говорят при българската жена е типична главно за тези с които биват сравнявани от критикуващите ги, това е истината. Има всякакви лоши примери, но има и страхотни нямащи аналог при никоя друга националност.

8.   Арабки

9.   Младите българки толкова се гримират, че ако им свалиш грима под него стои друг човек, с други черти от това, което си видял.

10.   Креолки.

12.   Японки, Китайки, Тайландки и евентуално някоя друга Полякиня ако ми грабне окото.

13.   Рускини(включително украинки)

14.   Азиатките като от тях филипинките най-много. Но като цяло от всяко националност има хубави. Латините са много готини също.

16.   Не знам вие с какви българки се запознавате, но около мен грозни няма, нито пък прекалено гримирани. Забелязал съм, че дори повечето са естествени. Не знам по какви места ходите, но това какви ги има около вас паказва донякъде вие какви сте, явно такива си търсите. Иначе българките, рускините, украинките, тях харесвам.

18.   Има хубави и грозни жени по-целия свят. Нека си гледаме нашите си жени а те да гледат нашите мъже.

21.   Българки, македонки, румънки, рускини, украинки, белорускини, туркини и арабки. Латиноамериканките също са красиви. Общото на всички изброени жени е, че са преобладаващо женствени, а не като западните карикатури.

Западноевропейските жени не приличат на жени, отвратително феминизирани и еманципирани са, носят са като чували, обличат се отвратително, изобщо не се подържат, агресивни и самодостатъчни са. Западнячките не знаят какво е грим, ходят като таласъми, грам не се поддържат, дебели, космати и злобни.

22.   100 едни и същи теми от рода на:
"Каква жена искате"-тъпа като кукувицата дето я писала тая тема
"Какъв мъж искате"- с голям *** и голям портфейл ;
"Рускини или българки"- по възможност и двете в едно легло
"Мъжете плашат ли се от красиви жени"- Да, защото искат много на вечер.
"Високи или ниски жени"- по възможност и двете в едно легло

Това са отговорите на почти всички еднообразни теми!

Гея от Корея

23.   Много от мъжете които харесват японките, ги смятат за педофили, защото те изглеждат много по-млади отколкото са. Повечето 20 годишни са все едно на 12 - 14. Иначе са страстни.

26.   Аз съм по азиатките. Изобщо не поглеждам други. Българките ги подминавам като бърз влак малка гара, даже и не ги поглеждам, за мен това са най-долнопробните жени в света изобщо и най-евтините ку*ви. Колкото до азиатките съм имал 2 гаджета виетнамки и даже в момента съм с втората. Много са красиви. Иначе и от други азиатки разбирам защото съм обикалял доста из региона. Виетнамки, китайки и малайзийки са най-красивите. Малайзийките редовно печелят мис Свят и Вселена, там, където българките им носят стола да седнат. Но много малайзийки са мюсюлманки и затова освен чисто етническата бариера има и религиозна и тя е по-сериозната. Индонеийките също са доста голяма екзотика - те са с азиатски черти на лицето, но по-мургавички, за съжаление са 50 на 50 мюслита и християнки. Японките са изключително сладки. Много чисти, високо интелигентни жени, изключително традиционни и верни. Но японките както всички японци са много затворени, Япония е остров и това е дълбоко вкорененто в психологията н тази нация. Чужденците не са добре дошли в Япония, а японка да те вземе е много трудна работа. Освен това за ралзика от виетнамки, китайки и сие - японките живеят в много богата държава. Японките работят и за много пари. Българин да блесне пред японка - абсурд. Китайките също имат странности, най-вече самочувствие, защото Китай е световна сила. Те искат европейски мъже, но от Австралия, от САЩ и т. н. Същото е и с виетнамките, но те са малко по-непретенциозни, просто да си европеец стига, макар, че са наясно, че сме гащници. Основното е, че си трябва джобче за чужденка.