Какво правим, когато те зарежат?
Бих искала да знам какво правим, когато те зарежат?

Представете си една идеална връзка... невероятна любов, чувства, емоции, едно невероятно привличане.. като цяло невероятно изживяване за една година и половина. През това време се упознахме, радвахме си се, сърдихме си се, и въпреки това не можехме един без друг... бяхме идеалната двойка , не само в очите на другите... Вярвахме си, липсвахме си, правехме щури неща, когато не се виждахме за около 3-4 дни- полудявахме! Говорехме си без думи, намирахме утеха само с погледи, мълчанието ни говореше повече от колкото думите...

Той беше на 22.. а аз на 19... Свикнахме заедно, или поне аз свикнах с присъствието му и мисълта да е част от живота ми... Колкото повече време минаваше ,толкова по-силно го исках.. и той изпитваше същото... НО в един миг всичко свърши... Той ме заряза!!!!!
Човекът, който ми се кълнеше в любов ми каза в очите ,че не знача нищичко за него.. и не ми спести капка от тежките си думи.. Не разбрах и защо.. и той не знае защо (поне така твърди)..

Знаете ли какво е чувството, когато любимият ти казва "Не те обичам" и начинът по който го казва да говори точно това, че човекът срещу мен е напълно безразличен??
Толкова е гадно!!!!

Мразя всичко това.. Не мога да го забравя.. и не съм готова да го забравя, а мисълта че животът му продължава сякаш нищо не е станало, направо ме убива... Липсва ми.. понякога просто искам да е тук , до мен , да го видя.. да ми каже ,че пак ме обича.. а понякога не искам да го виждам дори да не бях го виждала, друг път го мразя истинската... как МОЖА???

Що за човек казва такива неща.. повярвайте нещата, който ми каза, аз не бих ги казала и на неприятеля ми...
Той беше идеалът ми за любим.. беше и ми даваше всичко каквото може да иска едно момиче...
А ме захвърли с толкова лека ръка...

Сега ще кажете ,че все нещо е куцало.. ами повярвайте нищо не куцаше помежду ни... казвал ми е ,че му давам всичко ,че няма друга като мен .. не разбирам как така спря да ме обича.. ей така...
"Не чувствам нищо ,дори когато те целувам"....Как се приема това и то от днес за утре...??
Загубих представа кой е този човек...? Не го познавам..

Писна ми да давам всичко и никой да не го оценява... Каза ми "по-добре е така" дали е по-добре? аз какво да правя?? Кое е по-добрето, че ме изхвърли без да му пука, и че аз останах никъде, сама като... няма такива думи, които да кажат колко точно сама...

И сега какво да правя?Всички казват ми продължаваш напред... и как? Аз не искам да започвам от начало.. дадох толкова от себе си , за да бъдем НИЕ, ЗАЕДНО! показах себе си изцяло, както всъщност никой не ме познава и сега трябва да продължа.... КАК мамка му???!!!
Чувството да си предаден от най-неочаквания човек, е отвратително!
Разбирате ли чувствата ми, разбрах какво е да те обичат истински и видях какво е същия човек да ти каже ,че не му трябваш...

Не знам как да го приема?Не мога да го приема... опитвам се вече от 2 седмици...Нищо не става.. разсейвам се постоянно с различни неща.. приятели кафета, филми, музики, басейни , пиене... а днес не можах да махна снимката му от рафта ми... сърце не ми дава да го направя.... Не съм готова да го махна нито от сърцето си , нито от живота си, нито от никъде... ИСКАМ го ужасно много силно пак до мен... и не мога да му го кажа...разделихме се приятелски.. Но как се става приятел с този човек и що за приятели не си говорят... сякаш сме скарани ... а не сме се карали...

Какво да правя??

Коментари

1.   Продължаваш на всяка цена да живееш!
Миличка ще мине време и ще разбереш ,че живота ти не зависи и не свършва с него!
Ще страдаш определено време но времето лекува всичко !
Само времето ще ти помогне нищо друго!
Намери си междувременно с какво да си запълваш времето за да не мислиш да него!
Успех ти желая !

3.   Мило момиче, до болка те разбирам. Когато бях на 19 ми се случи същото, което на теб. Имах 2 годишна връзка с един съученик. След бала той ме заряза без причина, просто вече му беше писнало да е с мен. Малко след това го видях с друго момиче и разбрах каква е причината. Просто трябва да продължиш на пред, колкото и да е трудно. Знам че те боли, но наистина времето лекува. Намери си някакво полезно занимание, срещай се с нови хора. по този начин ще откриеш новата си любов. Може би това, че сте се разделили е за добро. Твоят приятел не е бил за теб, не те е заслужавал. Сигурна съм че ще намериш някой, който много ще те обича, както се случи с мен. Просто продължи напред.
Пожелавам ти УСПЕХ!

4.   знам какво е чуството повярваи ми сякаш ти съобщават че си болен от неизлечима тешка болест и ти остават 2 месеца

5.   Намери си друг.

6.   Мила, трябва да съм откровена с теб. Не ви познавам, за да кажа точно, но от това, което си написала стигам до извода, че само ти си обичала. Разбери, че човек без причина няма да наговори тези неща на любимата жена и най-малкото да си тръгне ей така и да я остави недоумяваща. Или си има друга, или те лъже, или е объркан. Но по-скоро да е първото. Да е видял, че връзката ви е прекалено сериозна за него и така да иска да се оттърве от нея.
Истината е, че това не е последния мъж. Сега си наранена и мислиш, че го искаш обратно в живота си, но я си помисли - примерно се събирате и ти живееш постоянно в ужас, че той пак ще го направи, а той същевременно те върти на малкия си пръст, защото вижда, че всичко можеш да простиш... Заслужава ли си? Любовта е между двама! Ти не можеш да обичаш за двама!
От годините, които каза разбирам, че си малко по-малка от мен и сигурно това ти е първото или първото по-значимо влюбване... Мога само да ти кажа, че няма да е последното! Горе главата и не се оставяй да те тъпчат така... Съвсем скоро всичко ще се оправи... Само не се забивай само с мисли за него... Успех, искрено ти желая да си изкараш лятото прекрасно :))

7.   Миличка, вярвам ти напълно, че всичко е било идеално между вас и просто накрая те е заразял. Аз бях в сходна ситуация, смея да твърдя, че това ми беше най-силното влюбване, направо летях, нещо неописуемо, той непрекъснато повтаряше, че ме обича, разбирахме се само с поглед, забавлявахме се невероятно и в един момент той ме заряза с смс... представи си, човека, който обичах и твърдеше, че ме обича нямаше смелост да ми го каже в очите. след като го написа това си изключи телефоните и се видяхме по -късно, аз плачех и му се молех, направо го умолявах да си промени решението и бях убедена, че още ме обича. знаеш ли много трудно го преживях, няма да те лъжа, отне ми 2 години и повече в постоянни мисли за него. След време го забравих, дори в момента нямам капка чувства към този човек и се радвам, че се получи така, защото той се превърна в един алкохолик, без амбиции, без мечти и общо взето човек, който нищо не постигна в живота си. А и да не пропусна причината поради която ме заразя, ами бившата му, с която преди мен е бил 4 години и сега още са заедно 5 след това.

А аз пък срещнах човек, в който не се влюбих така лудо, това май наистина се случва само веднъж, но за сметка на това пък го обичам ужасно много и съм убедена, че е правилния човек, мил, внимателен, нежен, разбира се има своите недостатъци, но е с пъти по-добър от онзи, който ме заряза с смс

А и ти си много млада, мило момиче, живота тепърва е пред теб, ще видиш, че времето ще излекува всичко. Не се съмнявай в това

8.   Човека просто има решителността да ти каже, когато вече не те желае, вместо да ти върти номера зад гърба и да ти слага рога, както правят доста жени. Бъди доволна от това. И той ще си намери нова приятелка, и ти ще си намериш нов приятел.

bile

9.   Авторката!

Благодаря за написаното от всички!
Вдъхнахте ми кураж, наистина! Вярвам, че е за добро.. както казва най-добрата ми приятелка:" след всяка затворена врата, се отваря нова.. "Вярвам в това- всяко зло, за добро!

И може би е вярно,че времето лекува... но това време ме и убива... измъчва ме.. дните ми са сякаш еднакви, макар и различни... Два дни съм супер , а на третият лея сълзи в 2 часа през нощта, когато се събуждам от нищото и започвам да плача... после се сещам какво е било и какво повече никога няма да бъде... осъзнавам ,че на него не му пука и се вбесявам.. след което като минат 2 часа и се успокоя , просто си заспивам.....
трудно е.. дяволски е трудно...

10.   Ще свикнеш и скоро ще ти мине. Докато станем големи патим доста от такива връзки. Веднъж се е случвало с мен и сега дори се надсмивам над себе си.
В една връзка никога няма един виновен. Може би нещо се е пречупило. На пръв поглед дребните неща, са най - коварни.
За всяко следствие си има причина.
Едно му признавам на момчето - казало е всичко както си е в очите ти. Това за мен е много по - добре, от мишкуване и криене.

11.   Оле много тъжна история... При мен не беше точно така, от нищото, но болката, която усещам в думите ти, съм я чувствала и аз... Много страдах, много ме болеше, при мисълта, че начина по който се е държал с мен, думите, които ми е говорил и всичко, което сме правили, са вече за друга.

Ще ти кажа истината, ако си го обичала истински, ще ти е нужно много време да го забравиш, на мен ми отно около 2 години (говоря да го забравиш по този начин, че като го видиш и да не изпиташ нищо). Вярно е, че е хубаво да намериш друг, но определено първите момчета след него ще са за утеха и забавление, няма да можеш да изпиташ нищо към тях, защото ще ги сравняваш с него по всевъзможни начини....

Но РАДОСТ, ето, че ще дойде денят, в който ще си го забравила напълно, ще ти е абсолютно безразличен.. един само ще е проблемът... СПОМЕНЪТ ЗА БОЛКАТА ЩЕ СИ ОСТАНЕ..... знам,че звучи жестоко и ева ли те успокоих, но това е истината мила... Продължавай напред и когато дойде денят, ще си щастлива, че си минала през това, защото ще усетиш, колко силна те е направило това...

jasmin

12.   Tолкова коментари нито 1 полезен... айде замисли се кое прави нещата реални....
това че ти казва 1 куп неща или това че прави 1 куп неща, които сами говорят за себе си?
не трябва да се доверяваш на 100% на хората...
(проверката е висша форма на доверие ;) )
прави си сама изводите дали просто си се "оставила на течението" или си полагала мисловна дейност в/у заобикалящото те....

13.   Преживях нещо подобно, само с тази разлика, че той ме остави без да ми каже нищо, няколко месеца не знаех какво се е случило и след като реши да се свърже с мен "като приятели", каза че го е направил заради мен, не искал от малка да се обричам на един мъж, а да си изживея младостта. Бяхме всичко един за друг, наистина бях малка, на 17, но когато човек обича истински, годините нямат значение.

Сега се омъжих, на 23 съм, но повярвай ми, времето не лекува нищо, чувството е сякаш в теб има едно празно място, което само той може да запълни. Пожелавам ти много щастие и успех.

14.   Аз пък не вярвам, че времето лекува. Може би нещата избледняват до някаква степен, но спомените са си спомени и няма как да бъдат изтрити.

15.   14, лечебната сила на времето се състои в това, че с течение на времето човек осъзнава много неща, вижда случилото се под друг ъгъл, натрупва нови емоции и спомени, и всичко това го "излекува" от старите рани. Да, белезите остават, но щом има белег, значи раната е излекувана и ако човек не я човърка ще си остане просто белег.

16.   АЗ се опитвам от 7 месеца и нищо не става всяка вечр с сещам за някой незабравими спомени и очите ми се пълнят със сълзи. Аз направих всичко възможно, но останах си само с пропилените сили и надежди. Даже докато пиша това се насълзявам. Казах си че продължавам напред без него. Той никога няма да се върне.

17.   Това, че плачеш постоянно е признак за депресия. Трудно е сама да излезеш от това положение, но е възможно ако се вземеш в ръце и се разсейваш с интересни занимания. Не оставай за дълго сама и без работа. Излизай с приятели и се забавлявай (доколкото е възможно). Научи се да изхвърляш мислите за него от главата си и не си представяй хубавите моменти с него.
Грешно е да си повтаряш мисли с частицата "не"- "Не го обичам", "Не го искам", защото съзнанието пропуска тази частица и подсъзнателно възприема "Обичам го", "Искам го"
Правилно е да си казваш "Мразя го", "Безразличен ми е".
И го прави всеки път като се сетиш за него.
Млада си, живота ти сега започва. Стегни се момиче.

18.   И при мене беше така, преди седмица точно и мене приятелката ми ме заряза. А преди това ме лъжеше близо месец, че ме обичала и чакаше "удобния" момент в който аз да се скарам с нея за нещо та тя да си има причината да ме зареже, т.е. аз да съм виновния. Обаче след разговори по телефона разбрах, че има и друг и ме е лъгала за много неща.

Първите три дена аз не спах, не ядох, само пиех. Абе направо развалина, на третия ден в 4 сутринта и се обаждам. Разговор 2 часа по телефона, тогава разбрах що за човек е. Разбрах, че тя ме е предала, лъгала и мамила. Щом тя е сторила това с мене си казах. "Не си заслужава да обичаш човек който е способен да се подиграе така с тебе"

Да все още ми е гадно все още имам чуства, но те вече не са любов а просто привързаност. Скоро и тя ще ми изчезне от сърцето ми. Мисълта която ме крепи е, че съм си казал когато тя е наранена като мене от някого аз ще бъда там и ще бъркам с пръст в раната, но никога не бих се върнал при нея. Просто тя НЕ Е ЗА МЕН, тя губи. Но и аз си бях виновен, че се занимавах с малка. Та така момиче (така те наричам тъй като не ти знам името) Забрави го. До скоро дано се оправиш по-бързо.

19.   Изглежда на повечето хора им се е случвало да бъдат изоставяни. И аз съм в това положение почти от месец вече. Много ми тъжно, толкова много въпроси ме имъчват. Зарязаха ме след 4г. връзка без да сме се карали, без да ми каже нищо, просто повече не се обади. Моето единствено обяснение е че, се е появила друга жена. Питам се дори да се влюбиш и целия интерес да ти е насочен към новия обект, възможно ли е да забравиш някой, който е бил част от живота ти цели 4 години. Как може да не ми звънне дори веднъж, как може да ме подминава на улицата, а казваше, че ме обича. Болката е жестока. Дали някой ден ще се замисли, дали ще се сети да ме потърси, дали поне малко ще съжали, че ме е зарязал.... толкова въпроси ме мъчат. Знам, че повече не искам да бъда с него след това, което ми причини, но повече от всичко искам да ме оцени за всичко, което правех за него дори и след време.

20.   случи ми се абсолютно същото преди седмица и аз също не знам какво да правя. казва че ще останем приятели но не съм много сигурна. казва че ще си остана завинаги в сърцето му и че няма друга като мен и не знам какво да си мисля. просто не мога да приема реалността. може би просто му е писнало но мисля че той не може без мен и след време пак ще сме заедно стига вече да не е късно. 2 годишна връзка трудно се забравя но не е единствения нито пък аз. но съм убедена че пак ще сме заедно. не се отчайвай говори с него или просто се опитай да се правиш че можеш без него това ще го побърка и ще го накара да се замисли. опитай при мен поне действа. УСПЕХ

22.   То и при мен е така преди 2 дена казах на момчето на своите мечти че го обичам че ми промени изцяло живота ми да съм по добра защото преди бях много отчаяна. търсих начин за да бъда щастлива но го открих него той ме накара да се замисля защо живея и че трябва да продължа напред. всички рани благодарение на него бяха изтрити но като ми каза че ти си още малка защото имаме разлика с 6 г. и че не мисли като мене аз направо се сринах. казах му същото че много го обичам със същите думи за втори път за да видя дали си е променил решението но нищо все едно и също ми повтаря. дори като му казах че много често плача за него че само той ми в мислите никаква положителна реакция за да ме успокои. само ми казва ''не знам'' или ''не мисля по този начин като тебе''. даже и аз искам да го забравя опитвам се да си го измъкна от мислите си даже от сърцето си. като излизам с приятели които да ме разсмеят. знам че е много трудно знам че при мисълта за него ще те мъчи че се питаш защо сега когато си съсипана не е до мен. но трябва да се замислиш върху живота си че ако продължиш да се задълбочаваш по тази пътека няма да намериш изход. трябва да проникнеш в живота защото всичко което искаш е пред теб трябва само да го откриеш и да го вземеш.
така че УСПЕХ!

23.   Година и половина ми отне да го забравя.. Сега като го видя не изпитвам нищо.. Имам нов приятел, който много обичам и за нищо на света не бих го заменила. Времето наистина помага, друг е въпроса колко време ще ти отнеме.. няма да е малко ако наистина го обичаш, но един ден и ти ще го преживееш. Успех! :)

24.   Знаеш ли, че момента се боря със същото... в моя случай почти 5 годишна връзка. Създанието, което седеше и ме гледаше как спя, това прекрасно създание с което 4 години си говорихме по цели нощи, този човек, който ме целуваше навсякъде и който беше най-добрия ми приятел за всичко. И захвърли всичко с лека ръка... просто ме забрави ей така - от раз.
Еми не е честно.

Не е честно, понеже го обичах до болка, никога не съм го спирала, никога не съм го задължавала, никога не съм му натяквала, секса ни беше фантастичен и човека беше обслужван като крал в леглото. не сме се карали, разбирахме се само с един поглед, не съм го бръчкала за нищо. А нашия
Еми НЕ е честно!

Сигурно, ако бях се държала с него като с вещица, ако и аз така най-редовно "забравях" да му звънна, ако най-редовно си излизах на запои сигурно щеше да ми е запъхтял по телефона досега...
Не е честно. И знаеш ли, гарантирам ти, че ще ти звънне след време - разкаял се, молещ и хленчещ. Защото ТИ няма да го търсиш, нали?

Заслужаваш повече, колкото и да боли ти си силна и ми помни думата - ще срещнеш някой много по-стойностен, който ще те оцени за това, което си. Просто ядосай се, демонизирай го, излей си гнева в някой фитнес салон, но в никакъв случай не го търси.

26.   Трудно е мила. Много е трудно. Всяко нещо, което не ни убива ни прави по - силни. Аз преживях и все още преживявам това, което и ти. И знаеш ли, всичко се случи на рождения ми ден. Скоро ще стане точно година откакто се разделихме. И все още не съм го забравила, времето не ме излекува напълно. То просто ми помогна да осъзная, какъв е бил той всъщност. Бъди силна. Плачи, колкото ти се плаче. Докато не го изстрадаш, няма да мине. Само знай, че не бива да го търсиш.. по никакъв повод. Така само ще те заболи още повече..

28.   При мен е същото :( приятелката ми ме заряза вчера по същия начин, когато я обичах повече от всякога и най-малко очаквах да чуя нещо такова от нея :(

29.   За каква истинска любов говориш от негова страна??? Момиче вземи се стегни!

30.   Какво правим ли? Отдаваме се на болката изцяло, да ни погълне, да ни разкъса, да не остави и сълза в очите ни. Мислим и си спомняме, докато сърцето и мозъкът го налагат. Опиташ ли се да се бориш с болката, ще загубиш. Затова й се отдай напълно, за да можеш да я победиш. След като усетиш, че победата е дошла, изправяш се, вдигаш глава и тръгваш отново напред и нагоре - щастлива и изпълнена с живот. Съвсем осъществимо, стига да го поискаш с цялата си душа.

31.   Изобщо не се ядосвай, когато някой не иска те иска няма смисъл да се занимаваш. Преди година приключих една 5 годишна връзка и да и аз си мислех всичко беше прекрасно мислехме за деца. Когато ме изостави заради друга, много страдах, но си дадох сметка, че това рано или късно щеше да стане. Просто си затварях очите заради, , голямата любов''. После срещнах друг човек. В началото се държеше много добре-цветя, мили думи, никога няма да ме изостави, аз съм единствената. Оказа се един лицемер и използвач. Мислеше само за себе си, много ме ревнуваше, ако отида някъде с приятелки после ми натякваше, искаше само с него за излизам, а иначе ми казваше, че по някой път съм го била излагала. Пълни глупости. Аз съм мило, добро момиче, с хубаво образование, умея да се държа с хората. След около 8 месеца се разделих ме, защото в началото ми беше подарил един телефон, за да може да си говорим. Аз бях на друг оператор. Загубих го в метрото. Когато разбра, че съм го загубила, каза, , Много си глупава, повече няма да ти звъня''. Не ме потърси повече. Аз му звънях, но не вдигна. Това му беше голямата любов. И така отново ме изоставиха за втори път. Готина мацка съм. Ако човек ме види и не ме познава, ще си помисли, че аз ги режа мъжете. Такъв е живота. Изобщо не се нервирайте. Животът е много хубав. ;)

32.   Той ме заряза заради по- ниска от мен, а аз го обичах!

34.   А, добре разбрахме за празнината в себе си, дори и след време, а какво става с него, при него има ли болка, липса и празнина след време... случи ми се нещо подобно преди месец, още го обичам ;(

35.   Само напред ще те държи още месец и болката ще умалее и аз бях като тебе, бях като пребит, обаче нещата утихната и сега се съжалявам колко глупав съм бил, заради една жена

38.   Слушай момиче. Преживял съм същото няколко пъти. Клетви в любов и накрая рога и пълна незаинтересованост от другата страна. Този който те зарязва -прав или крив си има своята гледна точка, която със сигурност ако сте се обичали не е правилната. Но наистина той е губещият. При повечето от случаите зад всичко това се крие трети човек. Има една истина по случая. И тя е че когато зад гърба на някой отнемеш човека на живота му, същото ще те сполети и теб и този пък който се е потдал на това ще разбере някой ден грешката си ако не е съвсем дебил.

Много боли! Ако изключим болката и се замислим, хората по -горе са прави-времето лекува. Лошото в случая е, че ако не те грабне веднага друг човек, ще продължаваш да си в мрака на болката си толкова дълго време колкото поне е продължила връзката! То е като при пушачите-казват, че един пушач отказал цигарите може да се нарече вече непушач едва тогава когато не е пушил толкова време колкото е пушил. Успех мило дете и наистина си намери бързо заместител на тази дрога която си получавала-любовта. А любовта наистина е дрога с временно действия както и другите химически дроги. И запомни едно-само по филмите има безкрайна любов и то само защото филмите завършват на вторият час. В живота винаги единият обича другия повече и когато поотмине първоначалния екстаз от любовта-дебила или си грабва шапката и заминава или започва да те кичи пожизнено с рога. Жестоко е но ние все пак сме на земята, а не в роман. Не съжалявай! Все пак сме 6-7 милиарда народ от които половината от другия пол. Просто погледни настрани и ще видиш че поне 100 очи гледат към теб с желание и надежда. А живота е хубаво нещо и трябва да се живее. Вместо да униваш-му се порадвай докато си млада.... Любовта е най-красивото нещо което човек може да преживее но по законите физиката, колкото е по силна, толкова повече после ще те боли. За това-лекичко....

39.   Любовта може да бъде за цял живот ако срещнеш човек който знаеш,че е нещо специално и когато сложиш него до всички останали,да го чувстваш светлинни години пред тях.

40.   Разбирам те мила...аз съм в същата ситуяция....заечряза ме без причина.щвече два месеца опитвам да намеря друг..но когатощдруг само ме окосне се сещаш за него ужасно е..надявам се да се справиш УСПЕХ.

41.   Приятели, учене, спорт, релакс... търпение и очакване на новото.

Очаквай новото и много често то е по-добро.

Ще се увериш сама.

Всеки ден по 50 пъти си казвай:Какво ново ме очаква? Толкова съм млада и ще имам още хиляди радости! Още обич.

Поръчвам си хубав мъж скоро! Поръчвам си нова любов скоро.

42.   Здравей и от мен аз съм на 37 години жена и знаеш ли казват че човек се учи от грешките си но и това не е така. Казват че времето лекува но според мен зависи какво ще правиш през това врвмме за да те излекува времето трябва да се погрижиш. Преживяла съм един развод аз си тръгнах защото не бях отценена бях обиждана и нежелана много го обичах но през тези 8 години брак чивствата ми се изпариха. Влюбих се още по силно в друг запознахме се когато той беше в затвора отуш грешка в тел. номер така се запознахме за 2 години телефонна любов и свижданиата нс който ходех бях луда полудела от любов шепнеше ми по цяли нощи в тел. слушалка колко ме обича колко е щтаслив че сме заедно. след 2 години чакане той излезе бях си дала всички пари по него за да го издържам бях си дала и цялата любов. Остана при мен точно 1 месец и 13 дни докато си поднови документите и напусне страната с уговорката че след няколко дни ще ме взвме и мен. Още след 2-3дни ми каза по тел. Всичко преключи опитахме но не се получи збогом. Полудях незнаех къде се намирам умирах за него до такава степен че бих дала живота си плачех постоянно събуждах се през ноща и ревях не излизах от стаята си превартах от мъка. Заминаг за морето там да работя и да разпусна ударих го на живот питиета пури кръчми просто исках да похарча малко от мойте си пъри за мен си. Да запознах се с друг еи така за аванюра за да удавя болката да забравя любимият. Това момче с което се виждах на морето вечерите защото през деня работехме беше мн бедно работеше за без пъри по 20 часа на ден нямаше семейство родителите му са разделени и някаде в чужбините сестрите му също и той чисто сам без дом работи зверски за прехраната и квартирата в стая по нз колко мн. човека. Бяхме 2 месеца заедно водех го с мен по заведения спеше в хотела при мен. аз се чувтвах добре все по малко плачех споделих му всичко болката ми. Изживях си голямата любов с него докато бях с него си представях момчето от затвора. Така бях щтаслива като ни свърши сезона си трагнах а тои моляте вземи ме с теб нека живеем заедно аз няма къде да ходя свикнах с теб искам те моляте. на мен също ми беше добре с него споделих си с родителите ми и си го взех с мен в нас. Живяхме мн добре 6 месеца не работеше никъаде накупих му всичко от което имаше нужда мисля че напълно забравих предният дори се влюбих в него той доста подпииваше но все леко му обяснявах че това не е добре да пийва всяка вечер по 1-2 ракийки но да не прекалява грозно е да е мъртво пиян излага ме тъка пада по улиците като умрял. посягаше ми и си казвах Господи къде греша защо на всичката ми добрина това пилучавам. След поредната пиянска нощт стананаправих му забележка че живеем на родиъелите ми в къщата те са болни и тази силна до край музика неможе. Той ми отфовори утре си отивам тази вечер ще правя каквото си искам не ми пука от никой и така срана без скандали и караници без обяснение събра си всичкият багаж който му бях купила и си замина заряза ме с думите Господ ще те накаже викам за кое защото те взех от улицата и ти дадох уюут любов замина си почнал работа в една баничарница в бургас пребиваха го от работа за без пъри пак ми се молеше моляте збърках прибери ме прати ми пъри за билет че шефа не му плаща сажалих го пратих му пъри липсваше ми свикнах с него не исках да съм сама пратих му пъри да се прибере той ги взе и вече не ми вдига и телефона казал на приател негов да ми предаде думите ти си прочетен вестник не ме търси. сега нямам сили нито да плача нито да страдам просто може би само ми остава да кажа хората са много лоши и каквото да направиш за някой не си заслужава. трябва да не сме добри наивни и доверчиви но на мен все така ми се случва. от добрината ми си патя.

43.   И аз сега съм така само че аз съм момчето което така страда за момичето мислех че тя ще е момичето на живота ми но уви казваше колко много ме обича че щяла цял живот да сме заедно но... Не знам какво да правя и как да я забравя

44.   И мен ме зарязаха преди две седмици. Много ми е трудно и тъжно. Не мога без него беше всичко за мен... Но той ме остави заради друга. Заради него се скарах с най-добрата си приятелка, рискувах толкова много а той ми съобщи по чата, че има друга