Каква е причината за странното държание на зрял мъж?
Здравейте! Казвам се А.,на 20 год. съм. Искам да чуя мненията ви по 1 въпрос, който ме мъчи от няколко месеца: Каква е причината МЪЖ на 33години, който няма деца, няма жена, има страхотна визия, има всичко ..просто се държи като дете на 6 годинки?? По държанието му личи, че изпитва нещо към теб, но.. не отговаря на обажданията ти, на смс-ите.. на нищо.

След като те вкара в леглото, бяга като най-големия подлец! Не трябва ли мъж на толкова години вече да мисли за семейство и т.н????? Или най-малкото, което е да каже къде е грешката и защо не се получава, да има смелостта да те зареже като мъж, а не като дете!

Коментари

1.   Именно това му поведение те кара да пишеш тази тема-отговорих ли ти на въпроса?

2.   Той може да си мисли за семейство и т. н., но защо си решила, че точно С ТЕБ ще тръгне да го прави?
Може и да си има някоя ревнива приятелка или да е някакъв абсолютен развей-прах, или нещо от сорта...
Но както го описваш си е най-обикновен бройкаджия - човек с комплекси, който си ги избива чрез вкарване в леглото на всякакви женици. Постигат го обикновено с добра визия и сериозен вид, а после се държат като 6-годишни като защитна реакция да не би работата да стане дебела (т. е. сериозна).

3.   Защо не го попиташ директно?

4.   Ами всеки мъж е различен... може просто да го е страх от сериозна връзка все още... рано или късно ще разбере кога трябва да се заседи (надявам се)

-Death_Blade ^

5.   на 20 години семеиство? Ти от кои век си?

6.   Защото това един мъж да е истински мъж не е в резултат нито на прекрасната визия, нето на материалните възможности, нито на годините /под 20 както и да е, но не и на 33/, а резултат на мъжки характер и интелигентност. Явно въпросният господин се чувства добре без обвързване, явно или се страхува да признае или не изпитва кой знае какви чувства и пр. Колкото до това, че не е искрен, не е решителен и не мисли за семейство и дори се страхува направо да признае, че няма да се получи между вас - ами мухльо и толкова. Има мъже, които остават инфантилни цял живот. И цялата визия, положение и пр. изведнъж се сриват - поне за мен би било така. Естествено, че за да правиш секс с една жена има поне елемент на харесване към нея. И какво от това? Или не си жената за него, или той ще си прекара живота все така - като бройкаджия. А има и друга по-проста причина - просто няма чувства, било е само заради секса и сега му е неудобно да те погледне и направо да признае. Но това не отменя определението ми за този тип мъже. Просто авторката е много млада и няма опит. Не бъди толкова наивна и не смятай, че секс = любов.

7.   По това, което пишеш ми изглежда, че той просто не те взема насериозно. Може би трябва да се замислиш сериозно, ако държиш на него дали наистина "изпитва нещо" към теб или просто на теб така ти се иска. Ако отговора на този въпрос е, че той наистина има чувства към теб, най-вероятно му се живее още и не му се обвързва. Но според моя скромен опит, по това което описваш макар и малко ми се струва, че това не е твоя човек.
Моето мнение е да не се занимаваш

8.   "Не всяка усмивка е нежност,
не всеки наш поглед е зов!
Когато те търсим те виждаме,
дори да те няма любов...."

9.   Просто е комплексар и бройкаджия без особен интелект. Тегли му една и си гледай кефа.

10.   Той може и да мисли за семейство и деца, но докато открие подходяща жена за тази цел просто си прекарва времето с някоя като теб.
А ти сигурна ли си, че няма поне приятелка...

11.   Хаха, евала №1, точно и ясно. Надявам се автора да има капацитета да схване идеята.

12.   Cледващия път не се давай толкова лесно ...човека си е взел каквото е искал и повече да не го занимаваш ...пълно е с такива играчи ...

13.   Хаха, че кой нормален 33 годишен мъж може да земе някоя си 20 годишна насериозно?

14.   Имаше една книга "Той НЕ си пада по теб". В нея се говори как ние жените все си измисляме оправдания защо даден мъж не ни се обажда, не ни пише смс-и, не ни кани на срещи.... Отговорът е прост, но рядко го виждаме. Не си пада по нас ЧАК ТОЛКОВА много :)

15.   Драга ми пациентке,

Поради наличието на множество компетентни отговори на колеги, няма нужда от моята адекватна намеса.

Вашия психолог

П. С. А вие знаете ли как се пише "не знам"?

16.   Нека се намеся и аз, като зряла жена с опит. Имала съм подобни отношения с мъж, който беша на около 35. Значи... тези мъже никога не порасват, те винаги са инфантилни. Държат се инфантилно, защото те самите се чувстват така, не са готови за обвързване, защото не се чувстват мъже. Причини - много! Доминантна майка, проблеми в семейството и т. н.
Само ще ти дам прост пример със себе си. 1 г. поддържах сексуални отношения с такъв мъж, който се държеше по същия начин, както въпросният, когото описваш. Ако го питам за причината - измисля си 100 глупости, да се чудиш как му хрумват. След като го зарязах и си намерих зрял мъж, господинчото тръгна с друга, която мотае по същия начин, както и мен. Т. е. тя пое моята щафета. Ако тя го разкара, следващата ще се пече на същия огън. На такива мъже им казват "мухльовци".
Дано съм била полезна.
ПС: Номер 6 е много прав(а).

17.   Изневяра от негова страна... Просто го е страх да не го хванеш

18.   Коте ти си на 20 :) какво искаш от зрял мъж, като си е патил толкова много с вас! На него му е ясно, че от теб освен секс, друго не може да получи ;)Не се впрягай, всеки знае че до 25г жената я вее вятар на бял кон, има и изключения, но на фона на останалите 90% дашни момиченца... другите не се забелязват или се слагат, под общ знаменател ;)

19.   6 ти го е казал много точно: МУХЛЬО и толкова. Пълно е с такива, и както правилно ти казва 6, секс и любов са съвсем различни неща. Станалото - станало, и те тези негодници гледат точно да излъжат такива като тебе без опит, защото друга как ще излъжат. Не се тръшкай и не съжалявай, приеми го, че е за добро, за урок - да придобиеш опит и да се научиш да ги различаваш и разпознаваш.