Затворен тип съм, какво предлагате?
Затворен младеж съм и не излизам никъде освен на работа. Наближавам 30-те, а все още нямам приятелка. Връстниците ми вече са семейни и имат деца. Май месец 2019-та година загубих девствеността си с една компаньонка. Тогава бях на 28 години. Тя също ми каза да си намеря приятелка, но откъде? Не общувам с никой. Нямам и свободно време да ходя някъде, като например на планина и разни сбирки. Не ходя по дискотеки. Особен тип съм. Не пуша, не пия, не ям месо.

Така като ги гледам сегашните жени, ми става ясно, че никога няма да си намеря приятелка. Въпросът е да продължа ли да ходя по компаньонки? Не виждам друга алтернатива. Всичко вече е за пари. Не виждам хора като мен, а и ако има такива, се броят на пръстите и не си търсят партньор, защото имат такъв.

Ако по-нататък стана чичко-паричкно, имам ли шанс да си намеря нещо срещу ежемесечно спонсорство?

Коментари

1.   Трябва да станеш по-отворен, социален и перде, иначе ще си останеш вечния ерген. Гарантирам ти, че докато си киснеш у вас, никоя жена няма да ти почука на вратата, освен съседката баба Марче за чаша захар.

2.   Здравей, авторе! На 37 съм, имам хоби-заснемам всяко културно събитие с камерата си, обичам концертите и церемониите, общо взето това обичам да правя, но се опасявам, че след Нова година няма да мога да го правя вече, защото мисля да започвам работа! Иначе привличам вниманието на хората, тъй като няма как да не бъда забелязан-разполагам статива, търся място, откъдето изгледа е най-добър, пускам камерата! Фолклорни, класически, детски, международни и други концерти са сред любимите ми, а на 9.12 Радио Варна организира концерт в "Държавна опера-Варна", по повод 85 г. от създаването си! Ходя и на събития, организирани в самата сграда на Радиото, където има обособени два арт салона, както и концертно студио! А и ти си прав, авторе, свястна жена не се търси по бардаците, където нито ти, нито аз обичаме да ходим, а лично на мен никоя не е искала да се запознае с мен, а както писаха някои, сайтовете за запознанства не вършат никаква работа, нито мобилните приложения, защото те са едни машини за пари и нищо друго, а често пъти има и фалшиви профили, които са уж на жени, но се подвизават мъже, които са някакви извратеняци, вероятно обратни, та затова! Веднъж ми предлагаха да наемем проститутка, когато бях студент, но се отказахме! И бездруго си харчиш парите на вятъра, за разлика от мен, а по-добре да ги вложа в нещо важно-техника, консумативи, храна! Това е от мен!

3.   Ами тогава, щом не ходиш никъде, пробвай в сайтовете за запознанства. Но с проститутките не продължавай. На мен би ми било гнусно да бъда с проститутка, а и знаеш ли какво може да ти лепне.

А срещу пари можеш да си намериш секс с много, които не са по професия проститутки, ама щом са съгласни да са с някого за пари – какви са?

Има много момичета, с които може да си паснете, така че хич не се отчайвай. Просто се размърдай някъде или се разрови по сайтовете. Ако пък ти е само са секса, дори и да си толкова затворен, насили се да излизаш и се дръж по-свободно и разкрепостено. За да те хареса някоя мацка и да пожелае да си легне с теб, трябва да направиш така, че и ти да ѝ се харесаш като държане, външен вид...

М 24

4.   Това със свободното време дори и не е оправдание. Пиши на всички момичетата във фб и с която стане с нея бъди.

5.   Хора като теб винаги ме посещат за текста на една песен: Хората са странни, когато си чужд, лицата са грозни, когато си сам. Жените са извратени, когато си нежелан, улиците са неравни, когато си паднал.

От малкото, което си написал, веднага виждам признаците на твоето падение:

1. На 30 се наричаш младеж - ти самият не се взимаш насериозно, нормално е, че и друг няма.

2. "Като ги гледам сегашните жени" - демонизирал си жените, определил си ги за негодни. Но това наистина ли ти помага? Дали си го повярвал или просто се успокояваш, подсъзнателно осъзнаваш, че ти си негодният. Не е приятно, но подлежи на промяна.

3. "Вече всичко е за пари" - поредната максима, която отхвърлените си повтарят. Чак си готов буквално да си "купиш" жена - чудиш се дали можеш да получиш нещо срещу "спонсорство". Кой нормален човек ще иска да е с такъв? Както с проститутките, си мислиш, че парите ще ти купят това, което не можеш сам да постигнеш. Но сам знаеш, че това което купуваш изобщо не е същото.

4. "Не пуша, не пия, не ям месо" - Аз съм това, аз съм онова. Фиксирал си се върху себе си. Много хора не пушат, не пият и не ядат месо. Вместо да потърсиш себеподобни или просто да не ти пука, ти изтъкваш някакви тривиални неща за фатални. Хората не се избират по това.

5. "Особен човек съм" - сигурно. Но може да се каже и по друг начин. Спекъл си се, изолирал си се, нямаш самочувствие, нямаш опит. Тези неща са тръгнали от някъде, но вече сами по себе си са станали проблем и трябва да се изчистят.

Можеш да търсиш вината във всичко и всички, но това няма да прогони тъгата и самотата. Съветът към теб е както и към всички такива като теб. Погрижи се за външния си вид и се социализирай. Ще видиш, че светът не е толкова лошо място.

6.   След работа отиди на някой бар и някъде другаде сам. Ходи повече на места където има хора и рано или късно ще се събереш смелост и ще се запознаеш с някоя.

7.   Намери време. Намери разни познати и излизай по-често. Ако можеш, смени работата. Каквото и да е, само да се откъснеш от този цикъл в който си забил.

9.   До 5
Хуваво си го написал, но ако ти прави впечатление че 99% от темите тук започват с "Аз съм момиче на 35 /примерно/ и аз съм момче на 40 /примерно/ ти става ясно че автора не е единствения, второ-народа страда от масова инфантилност, така че проблема не е само в автора на поста

10.   Ти си станал асоциален и нямаш реална представа за хората и в частност за жените. Излез от изолацията, излез от себе си. Няма друг начин. И не обобщавай - жените такива-онакива, света такъв-онакъв. Всичко е различно и освен това зависи от ТВОЕТО отношение към него.

11.   То шанс има, ама кога ще е това по-натам брато ? Щом досега не си се пенсионирал, забрави !

12.   До 9

Докато все търсиш вината другаде и се успокояваш, че много други също са така, никога няма да си подобриш положението. Кое е по-добре, да си щастлив, или да не си сам в нещастието си?

13.   На 30 не си младеж, нито момче, а МЪЖ.

14.   Номер 5, ако си жена - влюбен съм в теб. Ако си мъж - пак бих ти лапнал пишката. Толкова хубаво да го опишеш.

А на тебе, авторчо, не всички могат да са атлети, не всички могат да са невероятно умни, както и не всички могат да са харесвани.

Както едното не се променя, така и другото не се променя. Колкото и да слушате разли "лайв коуч"-ове да ви промиват мозъците как можете да СТАНЕТЕ това и онова, стига да го поискате.

Смисъл то може и много хора се променят, ама го правят сами, а не случат съветите на сульо и пульо. Вторите винаги са залухари.

Братан.

15.   Братане,

Жена съм, така че няма да се налага да лапаш ;)

От #5

16.   Наистина е много права номер5, но пък този братан с всеки коментар става от противен по-противен и от досаден по-досаден.

17.   #16,

Често не съм съгласна с Братан, но според много пъти мнението му не се приема, просто защото е негово. Иначе човекът има доста яко и пиперливо чувство за хумор, но май и то често бива разбирано грешно.

От #5

18.   Авторе, с една дума казано си асоциален. Отношението ти пък към жените напомня приказката за лисицата и гроздето, като не го стигнала казала, че е зелено. Ясно, че ще са все за пари, ти други не познаваш, освен онези, които се продават като ряпата на пазара. На останалите, които търсят умен, интересен, внимателен, грижовен, забавен мъж с чувство за хумор, ти нямаш какво да предложиш. За какво да са с теб като има далеч по-стойностни мъже? Ти дори приятели мъже нямаш, на едно домашно животно даже не можеш да дадеш обич и грижа. Просто ти си самодостатъчен. Пропиляваш най-ценното, което има човек- времето в едно празно и скучно вегетиране. А животът е хубав и вълнуващ, но за тези, които умеят да го живеят. Не намериш ли сили да счупиш черупката, в която си се наврял, така няма и да усетиш нищо от него (освен платения секс).

19.   Започни някаква работа сред жени. Примерно рецепционист във фризьорски салон или сервитьор. Така ще си сред жени и прави добро впечатление