Дали?
Накратко!
Какво мислите за Постоянното съвпадение на двама души в месенджър, които твърдят, че не си пишат? Дали е възможно?
Пояснявам:
С въпросното момиче не сме, чак толкова близки. С момчето имам връзка. Те двамата също се познават.
И така, какво ме кара да ги подозирам, че си чатят и може би и виждат?
Тя влиза в месенджър, след минутка влиза и той. Стоят едно и също време заедно на линия. Примерно 20мин. След това тя излиза и след малко, той също излиза. 20. мин след това, нито тя, нито той са онлайн. В момента в който единият влезе на линия, се появява и другият. И това се повтаря по няколко пъти на ден, през различни периоди. Случайно било? Случвало се е и по цял ден да са онлайн. ( та как, примерно и двамата са решили, да е точно този ден, а не вчерашният в който пък, през 5мин влизаха и излизаха- пак така уж случайно ) Както и обратното, да ги няма и двамата по цял ден на линия. ( пак със сигурност случайно са решили да е точно този ден, съвпадение ). Как така, всеки ден почти, решават да влязат и двамата в един и същ час, да стоят едни и същи минути онлайн, да излязат от линия пак в едно и също време? И след това пак да влязат едновременно. Какво е това съвпадение.. чак пък толкова? Та не е ли странно? Двама души които твърдят, че нямат нищо общо помежду си, освен едно здрасти като се засекат по улиците, и които твърдят, че не си пишат и, че това е просто съвпадение, да се засичат толкова често в месенджър случайно. Как така примерно днес и двамата са решили 3 часа да не влизат и изведнъж и двамата са решили точно след 5мин. да влязат. И пак уж случайно да са заедно онлайн? Това е от месеци наред. Преди това не ми е правило впечатление. Не знам, дали го обясних правилно! Съвпадения има, да съгласна съм, ама толкова очевадни, и всекидневни ми идват в повечко. Не им вярвам! Вярвам на очите си. Мисля, че ми изневеряват зад гърба.
Не знам, защо е толкова трудно да кажеш на човека с който си, че повече не искаш да сте заедно. Говорили сме си по- принцип с момчето, че ако единият или другият от нас, срещне някой, който го привлича и иска да е с него, да го каже на другият и нещата просто приключват. Без драми, без сърдения и такива неща. Защото на всеки, му е ясно, че насила хубост не става. Аз съм честен човек, не лъжа и държа да получавам същото отсреща. Ако имат нещо искам да знам, отдръпвам се и до там. Кому са нужни лъжи? И защо?
Та какво мислите за съвпаденията?

Коментари

1.   Мился, че е малко показателно, че си стигнала дотам. Не го казвам обвинително, знам какво е да те гложди съмнение и да има детайли, на които иначе не би обръщал внимание, които да подкрепят съмненията и как човек се вдълбава в това. Показателно е, че ги забелязваш - значи усещаш, че има причина да им обръщаш внимание. Много хора смятат това за глупава ревност, но според мен си има аргумент за шестото чувство на човек и това, че много често си мажем сами очите и не обръщаме внимание на знаците, защото не ни харесва какво значат или защото това било "дребнаво" или лошо като цяло. Не смятам, че е съвпадение със месеци наред, бих конфронтирал човека и бих казал, че не желая да съм принуден да дълбая в детайли повече и че и на мен не ми харесва да следя кой кога е на линия и да си мисля какво ли не. Черно на бяло - пишеш ли си с този човек и доказателство във Месинджър. Ако съм достатъчно добре убеден, че съм се лъгал бих бил готов да се извиня, ако си пишат - сбогом, изрично отказа да е така. Кофти е да те поставят в позиция, където усещаш, че си лъган и или трябва да се самоубеждаваш, че няма нищо, когато има знаци, че не е така и да се чувстваш като идиот, или да се ровиш в детайли и дреболии като преследвач, и то само за да си върнеш чувството, което ти се дължи по начало, че не си лъган. Просто е детинско.

2.   Гледай себе си, не се занимавай с такива излишни неща, пък каквото трябва да ти е в живота - ще остане. Ако ли не, здраве да е, но определено като следиш така нищо не постигаш или не може да промениш. Върви напред и който иска, ще върви с теб. Успех.

3.   Благодаря !
На номер: 1 и номер: 2 , за изказаното мнение!

Номер:1 Много си прав, за шестото чувство!
За, малките и дребни на уж пръв поглед, незначителни и глупави неща( които ,карат човек, понякога да проявява ревност) но и на които ,в повечето случаи не обръщаме внимание! Знам и как изглеждам отстрани, дебнейки двама души в месенджър! Всъщност аз, по принцип и не се застоявам там. Не ,че с въпросното момче не си чатим . Но след първите няколко думи , които си разменим, му звъня ( или той на мен).Аз предпочитам разговорът по телефона, а не с часове да пиша. Но когато ми се наби на очи, твърде честото съвпадение между тях двамата , реших да наблюдавам известно време за да съм сигурна , преди да повдигна въпроса! Няма как да разбера, със 100% сигурност,дали е вярно това в което се съмнявам или не е. За себе си знам,че има нещо. Дори и да е вярно, той , никога няма да си признае . Защо ли...? Ами, защото по този начин, ще излезе, че е лъжец и че аз съм правата в ситуацията. Всъщност, дори вече, не знам дали искам да го виждам. За съжаление, съм от хората ,които не могат да се преструват, личи ми.Това определено ми вреди!
Благодаря за отделното време, жив и здрав!

Номер:2

И ти си прав, вярно е ,че които иска да е с теб , ще бъде.
Но знаеш ли, предпочитам да иска да бъде с Мен , а не и с Мен! Опашки не обичам.
Успех и на теб!

4.   Според мен няма как да е случайно. Провери някой път телефона на приятеля си. Така бих направила. Успех и пиши какво е станало.

7.   Направо го помоли да ти покаже чата им. Макар че я има и вероятността да си пишат и да трие всеки път целия разговор. Иначе ще полудееш от това дебнене и чудене какво става. Питай го за нея.

8.   Номер:7( авторката съм)
Питах, каза ми, че се вкарвам сама във филми, как можело изобщо да си го помисля това... и т. н.
За мен, въпроса е приключен! Настани ли се недоверието в една връзка, е трудно да бъдеш всеотдаен както преди.
Моето отношение към него, вече се промени! Искам да му, вярвам, но не мога. Това се отразява и на връзката ни. Времето ще покаже, как ще се развият нещата!
Благодаря, че отдели от времето си за мен!

9.   добре, де, като са онлайн едновременно, пишат ли си? Чатове виждала ли си? Нещо друго, което да ги свързва?
Аз съм постоянно логната в няколко устройства, почти постоянно излиза, че съм онлайн и какво от това? Малко пресилено е да се психясваш от такива неща. Ся ако имаш и други поводи за съмнения, е друго, но само от присъствие онлайн е смешно. Направо се зомбирахте с тия месинджъри :-)

10.   Номер:9
Ако бях видяла чатове, нямаше да пиша тази тема.
Защото нещата, щяха да са ми ясни.
Да, явно се психясвам.. може пък, и да не се.. кой знае?
Със сигурност който трябва, го знае... но, не и аз.
Казваш, че теб цял ден те дава на линия, защото си логната в няколко устройства? Не в това обаче, беше моето питане.
Но, да не се повтарям. Като казах, въпроса за мен е приключен!
Поздрави! (авторката)