Дали да му дам втори шанс или просто ме манипулира?
Здравейте! Момиче на 20, лятото съвсем случайно се запознах с едно момче чрез фейсбук. В момента, в който видях съобщението му "здравей" Усетих нещо много странно, че трябва задължително да му пиша и, че ще стане нещо между нас( в последствие той ми каза, че и той е получавствал нещо и затова ми е писал, почувствал ме е като правилната, аз не мъ бях казала за това преди, а след него) което още повече ме шокира. Не отговарям на непознати, но както казах нещо в мен щракна и ми каза"давай" Винаги съм инала силна интуиция и така стана. Писахме си, говорихме си по телефона с часове и след месец се видяхме. Мина добре, джентълмен, забавен, след още 3-4 излизания решихме да сме заедно. В началото преди да се видим по чата и по телефона ми казваше много мили неща, които след това просто изчезнаха, а като една жена.. нормални да ми липсват. Комуникацията ни обаче куцаше и то бая, все не знаехме какво да ди кажем, а една двойка ако няма какво да си кажат... не става. И той и аз сме по-затворени и предполагам е заради това, но все пак.. Та с всяко следващо излизане имах чувството, че ме полза само за натискане. Когато не излизахме не ми пишеше, аз му пишех в началото, но се отказах шоти се чувствах като натрапница. А аз съм човек, който има нуждата да знае как е другия, какво е правил, да му помогна и тн.. Но това при нас го нямаше. Ходихме месец, той скъса с мен по фейсбук чрез съобщение... плаках, беше ми тежко, но си казах, че няма смксъл тъй като заслужавам повече от това отношение. След две седмици ни писа, че иска да се видим да поговорим, ок излязохмв. Бил е ядосан от нешо и затовс е скъсал по този начин, има мн проблеми които не иска да сподели и те също са помогнали за този избор. Ок, простих му бяхюе заедно пак за месец. Излязхоме и започнах дс говоря, че ако не намкра смисъл във веъзката ни, то по добре да скъсаме. Така и направихме-скъсахме по заимно съгласие въпреки че на мен ми беше тежко.. Празно ми е без него... много, но това никакво отношение просто ме кара да съм тъжна.. Днес ми писа, че останал, че искал да помисли малко (скъсахме отново преди 2 седмици) искал да бъде с мен, но да започнем всичко от началото, да се опознаем по -добре да намерим общо неща, "знам че не заслужавам втори шанс и най вероятно ти е писнало от мен, но ако имам нещо да опитаме пак". Да намерим общия път ако не съм се отказала още...
Объркана съм.. много. Не знам какво да правя- дали изобщо е възможно да се изгради такава връзка, каквато искаме като не е станало нито първия, нито втория път... ама от друга страна много ми липсва и го искам аддки много... Но е възможно и просто в момента да се опитва да ме манипулира, не знам
Вие какво мислите? Струва ли си да му дам втори шанс и да опитаме нанаово? Как се почва всичко отначало? Как да се опознаем по-добре? Объркано ми е... ах

Коментари

1.   Не, ако той те обичаше, нямаше никога да иска да се раздели с теб. Той не те обича.

2.   Празно ти било без него... ми то с него пак ти е празно. Обясни как точно ти липсва липсата му? ! Момиче, дай си на теб шанс за пълноценна връзка, зарежи го този.

3.   Ти не му ли даде вече и втори шанс, май сега ще станат три? И като започнете отново, ще се афектира пак за нещо и хайде пак чао! После пак ново начало. И така до кога?

4.   Разиграва те. Дали от скука, или друга не му връзва, но те разиграва. Откажи му окончателно, да видиш как от добра ще станеш лоша. Просто откажи да му играеш по свирката.

5.   Мотае те, нищо чудно да има и други.