Повече никога ли няма да пише?
Здравейте, пиша тук, защото се чувствам много кофти. На 22 год сме аз и момчето, което харесвам. Запознахме се по чат и излизахме 7 дена за 4 месеца, през другото време си пишехме и говорихме по всяко свободно време, защото той е в друга държава/българин е/ и беше дошъл за седмица да види роднините си и мен. Имам малко време докато завърша университет и си бяхме говорили той да дойде тук за това време и после заедно да заминем в чужбина. Е познайте, отметна се. Каза, че ще се връща често, но няма да се върне да живее тук, но после щяло да ни е по-хубаво, когато аз се преместя при него.
Та преди 3-4 дена се скарахме, аз се държах гадно и той се разсърди/спря да пише/. Преди се е случвало също, но аз го търсех и се оправяхме. Опитах се да се сдобрим, но ми е много ядосан и каза, че няма смисъл вече да го търся
/сега е по-различно/.
Привързана съм, харесвам го и в момента ми липсва.
Въпросът ми е дали има някакъв шанс да си оправим отношенията и какво да направя или единственият ми вариант е да го чакам той да реши.
Дали изобщо ме харесва? /все пак ако харесваш някого не му се сърдиш за най-малкото нещо/
Повече никога ли няма да пише? !

Коментари

1.   Добре де, ти казваш, че си привързана към него и тн, а той? В една връзка трябва да има компромиси и от двете страни, стига чувствата да са взаимни разбира се! Ако той изпитва същото, което и ти към него - остави го малко време и виж дали той ше направи същото, което и ти до сега. Знам какво ти е, но няма смисъл от празни надежди и заблуди. Бъди сигурна, че ако и той изпитва нещо към теб за каквото и да сте се скарали все някак ще си подтисне егото на мъж и ще ти пише, но не се ли изтощаваш само ти да оправяш ситуациите? Не чувстваш ли нужда от това поне веднъж и той да се притесни, че ще те изгуби? Не се отчайвай, ще стане каквото е писано, а и винаги разделите са шансове за намиране на по - свясна половинка! Горе главата с теб съм!

2.   Писа, но се държи студено... Честно казано май щеше да е по-добре ако не беше писал повече... Мисля, че си търси друга
П. С. Благодаря на коментар 1