А сега накъде?
Здравейте,

С приятеля ми сме заедно вече 2 години. Много го обичам и се чувствам добре с него, той твърди същото. Дотук добре.

Проблемът е, че той ми изневерява - почти на 100% съм сигурна. Крие се какво прави. Направих си регистрация в небезизвестен сайт за интимни запознанства, сложих описание с което да му привлека вниманието и зачаках. Естесвено 'рибата клъвна'. Още на второто изречение ми прати снимка и беше той. Писахме си, пред измислената ми виртуална самоличност няма приятелка, готов е за среща.

Въпросът ми е как да подходя сега. Инвестирах доста в тази връзка и много ме боли, но май ще трябва да сложа край, не мисля, че мога да разчитам на такъв човек... И все пак дали да не изляза на среща с него като момичето от сайта?

Коментари

1.   Не се наранявай допълнително като си правиш уж среща с него! Просто му кажи, че знаеш, че има регистрация в този сайт и че дори ти е пратил снимка и поради тази причина няма как да му имаш доверие и смяташ, че е по- добре да не сте заедно. 2 години хич не са малко, но цял живот в лъжи е още по- зле. Като ти направи някое бебе и те заключи вкъщи ще си ходи още по- свободно по к*рви и изобщо няма да ти обръща внимание. Ти няма да искаш да се разведеш с него, защото ще искаш детето да си има баща. Ти ще си тази, която стои вкъщи, готви, чисти и гледа детето и тази, с която той ще си задоволява сексуалните нужди от време на време. Доксто си млада, бягай! Има толкова много мъже на тоя свят. Не оставай с един боклук, който да ти съсипе живота.

2.   Що ще се занимаваш с циркове? Ставаш и се махаш - БЕЗ ОБЯСНЕНИЯ.

Братан.

3.   Излез и го изненадай, ще е голям майтап.
Много си вложила? Влоговете бързо горят.
По Костово време ако знаеш що влогове изгоряха.
Влагай в бъдещето, другото го прежалваш и тва е.
Реален случай в Ирландия:
- Мъж си поръча проститутка, дойде жена му.

4.   Никакви срещи и никакви обяснения! Ти имаш доказателство, че младежът е несериозен, няма какво да се разправяш- ставаш и си тръгваш. И следващият път никакви инвестиции, ако искаш сериозна връзка, това да не е сделка? ! Дай си почивка, събери си акъла, чети за взаимоотношенията и остави нещата да си се случат от самосебе си. Успех!