Хардкор е всичко в любовта
Здравейте! Искам да споделя моята случка, запознахме се с едно момче. Аз съм на 20 той на 23. Излязахме заедно, беше доста мил и забавен, направи ми впечатление. Той е от друг град близо до моя, не сме се засичали никога преди това. И така де момчето беше 6+. Обаче аз реших да поразпитам с какво се занимава, като бизнес, защото беше финансово добре. Поразпитах хора от неговия град. Казаха ми, че не бил стока и ала бала, бил сводник и изнасял стока. Така де махнах го веднага щом разбрах, блокирах го от всякъде. Исках да си го избия и от главата, защото беше ме изкефил а и не изглеждаше като такъв. Когато беше дошъл да ме види, беше опериран, някаква си киста нещо подобно и не можеше дори да мръдне, че да се възползва от мен примерно. И така минаха два три дена беше блокиран, аз продължавах да разпитвам хора, някои ми казваха, че е много добро момче, други ми казваха да не се занимавам. След това реших да го отблокирам и пратих чат това, което ми бяха писали и разказали за него. Той каза ще ти разкажа всичко. Твърдеше, че ме е харесал, дори беше готов да се запознае с наще, също каза, че имал сериозни намерения. Така де излязахме повторно, но си имах едно наум. Той разказа, абсолютно всичко, че е имал две момичета, които са били такива и той ги е карал на някои места не знам си кво. Преживял е трудно детство и финансово не били добре. И просто е бил принуден да изкара бързи пари, за да изхрани семейството си. Това е ставало като е продавал дрога. Аз си замълчах не посмях нищо да кажа. Това е ставало когато е бил на 18- 20. Сега е на 23. Имал е тежко детство. След което е бил в чужбина и се е оправил някакси. Каза, че вече не се занимава. Също каза, аз съм съвсем сериозен, ще заеба всичко и ще дойда при теб да живея или където искаш ти. Ще откажа всички работи и ще живея нормално, ако искаш ти. Беше съвсем сериозен, не ми е намеквал за “нещо”. Така де аз мислих мислих, хем има нещо, което ме влече към него да опитам да бъде с него, също и нещо ме спира.

Коментари

1.   Мила, изобщо не се връзвай на такива глупости. Малко по- голяма съм от теб и имах връзка с мъж, занимаващ се с наркотици. И той през цялото време ми сваляше звезди, щял да се промени заради мен, щял да спре с глупостите и наркотиците и този момент така и не дойде. Накрая, когато вече ми кипна, го попитах- аз или наркотиците. Е, щом пиша всичко в минало свършено е ясно какво е избрал..
Бягай, докато все още не си се привързала към него или докато той не те е направил компаньонка..
Ж, 26 години.

2.   Послушай този вътрешен глас, който те спира.

3.   номер 1 го е написала много добре според мен

4.   колко мило да ви обещаят че заради вас ще станат добри хора и ангели небесни... това е един от капаните на психопатите ...манипулацията, бягайте от такива много далеч.

5.   Това съм го чела някъде!
Може би дори в този сайт.
Някой си прави гаргара - не му се връзвайте.

6.   Познах:
http://spodeli.net/4/story-144482.html

7.   До 6 - Да и на мен ми се стори позната историята и тъкмо щях да го напиша, когато видях, че и ти сия познал. Не знам какви са тия хора, които си губят времето да постват едни и същи или измислени истории.