Объркана
Здравейте. Аз съм момиче, на 20 години. Реших да пиша тук и да споделя с вас нещо, което не съм споделяла на никого. Става въпрос за чувствата ми към едно момче или просто желанието към него. Познаваме се от доста време. От известно време сме в една компания. Не го харесвах, даже напротив! Но.. от време на време оставаме насаме и той прави неща, с които ясно да ми покаже какво иска от мен. А именно-само секс. Искам да уточня че е ГОЛЯМ играч, бил е с доста момичета. Също така има приятелка. Аз разбира се го отблъсквам. Не мога да го причиня на момичето и също и на себе си. Преди време се пробва и с приятелките ми също. Да бе, ама той породи онова желание в мен.. Не знам какво направи, но не мога да го изкарам от главата си. Мисля за него, чакам го, разочаровам се когато не дойде или има други планове.. с две думи липсва ми, неговото присъствие. Макар И да е ясен какво иска аз го чакам. Не съм такава попинцип. За първи път изпитвам подобно нещо към момче. Питам се дали и аз не искам само това, което и той. Но пак казвам не правя такива неща. Той ме променя. Трудно му устоявам и той го знае. Искам това да спре, защото знам че не е правилно. Той ме търси от време на време, колкото да не се забравим. Дава малко от себе си и пак си тръгва, до следващия път. А аз започнах да се влюбвам май. Надявам се, че
с времето това нещо ще изчезне от само себе си. Не мога да го призная.

Коментари

2.   Какво да ти кажа, знам колко са силни тези пориви и да ти кажа да го забравиш ще бъде безсмислено. Относно приятелката му - много пъти и аз така съм отблъсквала момче, което има приятелка, от типа на онзи, за когото пишеш. Ами добре, замисли се.. ти, ако го отблъснеш, евентуално ще се откаже, колкото и да е нахален, но ако не си ти, ще й изневерява с друга. Нали ти самата нямаш приятел и не изневеряваш? Аз лично бих си направила кефа с него, но с ясното съзнание, че нещата могат да се ограничат до няколко виждания или виждания от време на време, колкото да ми мине тръпката и привличането, както и да добия реална представа за него като човек, а не да си го фантазирам по различни начини и да се самонавивам, че съм влюбена и че може да се промени. Вече, ако не можеш да направиш това разграничение между човек, с който можеш да си изкараш няколко хубави вечери и човек, подходящ за сериозни взаимоотношения, не се захващай с него. Не го упреквам и него. Младо момче, хормони бушуват, като всеки млад човек е любопитен и му се живее. Лошо е, че изневерява, но явно не е моногамен. С такива само за удоволствие, но повече не. Надявам се вече да си по-малко объркана :D

5.   Недей... Постави се на мястото на момичето. Ако ти си на нейно място как би се почувствала? Да тя все ще разбере какъв е, но защо да е по този начин и то с теб? Няма ли да се чувстваш гузно, защото момичето ще обвинява със сигурност теб, защото ние момичетат все сме така. По-лесно ни е да се озлобим към момичето, вместо да прогледнем и да видим в действителност, че момчето ако е било лоялно е нямало нищо от това да се случи. Ще е един секс, ако се разделят има вариант, в който ти ще си му била просто развлечение и той ще си хване нова, но това е голям шанса да не си ти... Тогава дали ще си е заслужавало всичко? Имаш глава, помисли. Не е хейт, не ме приемайте грешно, просто си казвам гледната точка.

6.   Ти сама каза че той си има приятелка и не можеш да й причиниш такова нещо. Освен това ако се влюбиш в него той ще те прецака с друга.

7.   Номер 2, вие обикновено се влюбвате. Не е добра идея.

8.   Авторке, малка си и наивна, да не кажа глупава. Той такива като теб ги е имал не една и две, с нищо не си нещо по-различно, ще се увърта, докато му пуснеш, после ще загуби интерес. Спри се, защото ще страдаш ти, на него не му пука. Той щом изневерява на приятелката си, да не мислиш, че ще е верен на теб? Просто си поредната бройка и нищо повече, ако искаш да си това- нямаш проблем. Както те учи номер №1 - ще си направите кефа с него днес, утре с друг, то така се почва, докато станеш парцал за еднократна употреба. Да, мъжете обичат да си правят кефа с такива, без чувства и ангажименти, но за сериозна връзка и брак не вземат тях. Сори, ама истината е неприятна.