В проблем ли се забърках с това момиче?
Здравейте, драги читатели. Искам да споделя нещо с вас и евентуално да ми дадете някакъв съвет, че имам доста голям проблем. Преди 1-2 седмици се запознах с едно момиче. Много сладка и мила. Писахме си няколко дни и реших да й предложа да излезем на кафе. Съгласи се и излязохме. Почнахме да си говорим за общи неща и я целунах просто така в инерцията си. Не след дълго влезе някакъв мъж. То не мъж, а планина. Тя като го видя и изгасна на място (дума не обели докато не излезе), а той не забеляза, че сме там. После я питах какво има, защо се уплаши така от него, а тя каза - Нее, няма нищо, спокойно. Да, ама аз не останах спокоен и реших да попитам бармана за този човек, а той каза, че е полицай, който работи в горните звена, с една дума антимафиот е. И проблема е там, че тоя барман му е много близък приятел, а тоя пич е меко казано планина от мускули, фитнес маняк и полицай, а дори не знам как съчетава тия неща в едно. Проблема е, че това момиче се оказва неговата приятелка и сега супер много ме хвана страх, че тя може да му каже, че съм я целунал или пича, който ни сервира да му каже какво съм направил. Не знам какво да правя в тоя случай и... Ме хваща страх, понеже тва да видиш мъж поне 190 и към 120 кила мускули... А аз какъвто съм 170 и 70 кила... Какво да сторя в тоя случай? Да се откажа ли от момичето или да призная на приятеля й за целувката? Ще се радвам на уместни съвети, а не на обиди и подигравки. На 21 съм ако е от значение.

Коментари

1.   Ако толкова те е страх кажи му, покажи му всички чатове, за да се увери, че приятелката му сама си го е търсела.
Такива момичета не си заслужават сбиванията и разправиите.

2.   Продължавай да целуваш, проблема си е при него
Тя нали с теб излиза, явно не може да вдигне кокалчето този анти-мафиот.
Няма кво да се обесняваш на никого.

3.   ще изядеш боя то е ясно

5.   Автора: Мисля да послушам номер 1 и да покажа чатовете. То няма кой знае какви неща, просто я поканих на кафе и я целунах в инерция. Мисля, че пича няма проблеми с това да си вдига “кокалчето”, напротив, от това, което знам от момичето е, че няма никакви проблеми с тия неща. Просто не знам как ще реагира на това, че съм я целунал..

6.   Тя защо точно в това кафе се е съгласила да влезне, след като знае, че барманът му е приятел? И какъв е този антимафиот, дето влиза и не се оглежда? Много нагласено идва.

7.   Според мен не излизай с това момиче повече, след като си има приятел. Не му се навирай и на него. Гледай си живота и не се занимавай с обвързани. Ако ти поиска сметка някой ден си кажи истината, че не си знаел и че нямаш намерение да се занимаваш с обвързани.
Съмнявам се да ти посегне, защото ти ще си извадиш медицинско и ще го съдиш. За заплахи също можеш да го съдиш. А той ще си има неприятности.

8.   Не ходи по кафета, авторе! Отиди в някоя концертна зала, някоя болница, вижте се там, да сте си само двамата, без да има опасност, че някой ще ви притеснява! Аз така бих направил-има всякакви места, които са идеални за среща на 4 очи, дори и във влака! Просто човек трябва да има План "Б"!

9.   С него няма какво да се обясняваш. Кажи на тая пикла, че знаеш кой е той и че с обвързани не искаш да се занимаваш. Няма от какво да те е страх, просто я разкарай.

10.   Малко е рисковано да му признаеш, защото реакцията му е неясна, но може би наистина това е най-добрия вариант вместо да стоиш в страх и на тръни какво ще се случи.. Обясни му, разкажи си му как стоят нещата, а и щом е полицай ако ти направи нещо ( недай си боже ) жалби, съдене и така, няма да падаш, вадиш си медицинско и го съсипваш, все пак ти няма да отидеш при него с лошо нали така, може и аз да греша

11.   Страх те е, а се чудиш дали да си признаеш. Моля ти се ще си признаеш, за да ти забие един ли? Тук не схванах логиката. Страх те е, глупаво е да го кажеш, не е мъжко. Колкото до останалото.. ами тя не е стока, не се занимавай. Щом има приятел, а ходи на кафе с теб не е ли ясно, че трябва да се откажеш и не заради това, колко мускули има приятеля и, а заради факта, че има приятел. С две думи откажи се - не си струва, а да си признаваш е по глупаво от всичко останало, не си търси боя, било каквото било слагай хикса и далеч от такива :)
Просто съвет така разсъждавам аз.

12.   Аз бих говорил първо с нея, бих я разпитал как я мисли а-у и че знам за гаджето и, после ще се отдръпна за да видя реакцията и. Ако продължава да се натиска вината не е твоя, че нея я сърби. Всеки случей мн бих се замислил на твое място струва ли си някаква шунда, която познаваш от 2 седмици да ядеш бой, кой знае щом е ченге какви още мръсотии може да ти направи. Помисли си факта, че не е била честна с теб за положението си отначало какъв човек е тая..

14.   Чук и бег. Не е срамно да избягаш от сигурен бой, а това да кажеш на един мъж че се занимаваш с приятелката му първичния инстинкт е да ти зашия един шамар и после ще питам. Много са малко мъжете които ще обвинят нея а не теб в подобна ситуация. Така че боя ти е сигурен ако кажеш, а и не знаеш девойката как може да извърти нещата, така че ти да се окажеш виновен и тогава още толкова бой. Аз лично бих я треснал и бих я блокирал от всякъде най-доброто решение. Недей да казваш просто прикючи всичко сокротце и си живей живота.

15.   Автора до 6: Аз не съм пророк, че да знам защо не се е оглеждал и не ни е видял. Просто влезна, взе някакви неща от бармана и излезе. Ние бяхме по към края на заведението и явно затова не ни е видял. А що се отнася до това с медицинските и тем подобни съсипвания, тия неща според мен няма как да помогнат или да го уплашат. Просто ще му кажа какво е и това е. Не ми се яде бой заради момиче, което ходи с такъв човек. Би трябвало да ме разбере, след като е полицай. Не го познавам чак толкова, че да знам как ще реагира.

17.   Прави секс с нея, за да знаеш поне за какво ще ядеш бой! :)

Сериозно: не мисля, че този тип, ако е полицай, ще налита на бой като последния гамен. Това момиче ми е много съмнително. Ако са все още гаджета с полицая, защо си чати и излиза с други момчета т. е. с теб? И то в заведение, където и той ходи. Може би той я е зарязал, а тя иска да си го върне като го накара да ревнува и за тази цел те използва теб. Не показвай никакви чатове на никого, просто преустанови контакт с нея. Има и други момичета.

19.   От какъв зор пък ти ще му пишеш? Не знаеш дали са гаджета със сигурност дори. Спри да се занимаваш с нея, ако имаш съмнения, не е единствената мацка в града. Ако той ти пише му обясни, ама нямаш работа да се буташ пръв, като че ли дължиш отчет. Слагаш тигана, а още не си хванал рибата.

Джен

20.   Автора: Реших да покажа на човека какво сме писали и му казах, че неволно съм я целунал. Той попита тя дърпала ли се е, казах, че се е дръпнала и й е станало неудобно. Каза ми, че няма от какво да се притеснявам и че ако е искал, е щял да разбере по-рано. Явно бармана му е казал, но си е замълчал, за да види какво ще каже приятелката му. Каза, че съм постъпил мъжки, че съм му казал и каза това повече да не се повтаря и да спра контакти с момичето, иначе втори път няма да ни се размине с нея. Явно е имало доста сериозен разговор между тях и видях днес, че ме е блокирала. Еми здраве да е, поне не ядох бой. Мислех, че ще ме прибие, обаче се оказа доста печен. Ако беше друг щях да си отнеса плесниците.

21.   Не, наистина си постъпил мъжки! Ако този човек е наистина антимафиот, значи има акъл в главата си. Подвел си се по мускулите, които обикновено са напомпани с простотия, факт.

Няма какво да ти направи, ако не си знаел. Тя си го е търсела. От тук нататък те дори и да скъсат не се занимавай с тая разпоретина повече.

22.   От Автора до 21: Потвърди ми и той и негови познати и приятели, че е такъв. Излезе доста печен, пък и не е някой 23-24 годишен да се прави на тежкар, заради това, че е доста здрав и работи тая работа. Дори не ми крещя, най-спокойно ми каза да спра да я търся и това беше.