Целувах се със съпруга на приятелката ми
Така се случи, че се целувах страстно със съпруга на най-добрата ми приятелка. Двете с приятелката ми се познаваме още от студентските ни години. Тогава бяхме неразделни, живеехме в Студентски град и ходихме заедно по купони и дискотеки. И двете бяхме красиви и ни ухажваха мъже постоянно. По купоните след като си пийнем малко алкохол се целувахме с мъже понякога. Признавам си, че лично аз тайно исках да превъзхождам по този показател приятелката ми и се интересувах упорито как да се целувам истински добре. Дори съм се тренирала в началото и с домат. Накрая усвоих "занаята" добре и когато се целувах момчетата изпадаха в екстаз. Явно това се беше разпространило сред мъжките среди, тъй като съм чувала доста подмятания по темата. Така свалих и бъдещия ми съпруг - с хубава целувка. Но да се върна към случая. Ходих често на гости на семейството на приятелката ми. Мъжа и беше голям симпатяга и си допадахме много. Личеше си , че ме харесва, макар че беше с няколко години по-малък от мен. Е, и аз го харесвах, да си призная честно. Веднъж отидох на гости при тях като си бях преди това направила червен маникюр и сложила парфюм. Неусетно времето мина и видях, че е станало много късно. Веднага извадих телефона си да звънна на мъжа ми да ме вземе, но съпруга на приятелката ми се намеси и настоя той да ме закара. Аз отначало възразих но след това склоних. По време на пътя си приказвахме забавни неща. След като пристигнахме той уж за довиждане да ми каже нещо, наведе се към мен и ме целуна по устата. Аз не очаквах това и бях като замаяна. Той видя че не реагирах и повтори навеждането но този път си вкара езика в устата ми и то доста надълбоко. Аз се опомних тогава. Разбрах че няма много опит в целуването. Тогава си вкарах също езика в устата му но точно където трябва с необходимите леки размърдвания. Той изцъкли очи и си отдръпна езика от устата ми. Тогава му го вкарах по-навътре като приложих и леко засмукване. Видях че почти забели очи. Така продължих още няколко секунди, след това се отдръпнах да видя реакцията му. Той не беше на себе си и само промълви „Мале страхотно се целуваш, Руме!“. След това приближи устни за втора порция. Аз не отказах и му демонстрирах какво съм научила от студентските си години. След няколко минути го оставих в колата напълно безмълвен и се упътих към блока ми. След това видях, че едва след един час мъжа на приятелката ми потегли обратно. Чувствам се обаче гузна пред нея. На следващия ден и се обадих но не споменах нищо за снощи в колата. И тя не знаеше. Продължаваме с нея да се имаме но се чувствам гузна. Все пак ми е най-добра приятелка.

Коментари

1.   И като се събуди, краката отвити?

3.   Всички ей така както си стоите и хоп се мятате да се целувате ни в клин, ни в ръкав и другия никога не се възмущава и винаги отвръща, нищо че е изневиделица. Във филмите и порното често става, но не и в реалния живот.

4.   Ето затова нямам приятелки жени. Само да ви се отдаде възмпжност и веднага се слагате на чужди мъже. Мъжът си е виновен и си го е търсил в случая, но и ти как си се дърпала... Всичките сте такива.

5.   Объркал/а си раздела на историята ,трябва да е в измислени. :)
Със същата скорост измисли и продължение ,че така е скучно само с "вещата в целуването" .

6.   Писано е от мъж това.

7.   Само мъж може да пише- бях с червен маникюр и парфюм, като че ли е някакво събитие. :))) Авторче, за жените това е ежедневие, бе!

8.   То така се почва в началото и после както вървят нещата ще се изклатите здраво

9.   И я ни разясни и на нас как да станем такива майсторки, че всичките си проблеми в живота с целувки да разрешаваме?

А със свирките също толкова ли си добра? И там можеш да дадеш някой акъл - с домат ли ще е, с краставица ли ще е... Ще ни бъде от голяма полза!

10.   Хаха, мокри сънища.

11.   н.6,
по-скоро от момиче на 12-13 години :)

12.   Като стигнах до - " И забели очи" вече ми беше пределно ясно колко измислена е тая тема.

15.   Кви забелвания на очи, кви 5 лева. Това да не е свирка, че едвали не до оргазъм да стигат мъжете, хаха.
Пак някаква измислена история. Сигурно автора се опитва да пише еротични романи, или нещо подобно.
И като се събуди, гъза беше захапал чаршафа, нали.

16.   Ха, я кажи как става тва с хубавата целувка?
Ами избягвай контакт с въпросния, а той женен, защо се бута.

17.   Това не само е от мъжки пол, а вероятно е тийн или 20-тина годишен макс. Жената била показала наученото от студентските години. Само студент или тийн може да смята, че след студентските години спираш да се учиш и наученото тогава е върховото постижение и че то трябва да се пази за такива специални случаи за приятелски съпрузи.

Че и "прилагала засмукване". Само тийн може да го напише "прилагане", че и докато прилагала, разбрала, че очите му се "забелват". Не вярвам някой нормален човек да гледа очите на другия, докато го целува. Малко е трудно да гледаш и фокусираш какво се случва на 3 сантиметра от очите ти.

Това за "забелените очи" и маникюра наистина само мъжко може да го напише.

18.   Измишльотини на квадрат.

19.   Прекалено набляга на целувките, по-скоро е момичешка фантазия за мен. Ако беше момче, щеше да наблегне на свирките, а тва как мъжа е стоял в колата 1 час преди да тръгне е направо фантастика. Такъв резултат можеше да има ако му беше взела тока с пълна програма поне 1 час.
Много по детски е написано всичко, никакъв шанс да е реална история.

20.   Това е писано от индивид, който е лъскал бастуна, докато си целува бицепсите и си е представял, че ръката му е истинска жена.

Евала, пичаго, далеч ще стигнеш, продължавай в същния дух!

Братан.

21.   От вестник Лична драма ли е преписано? Май да.

23.   Това ме изкефи повече и от един сериал по диема фемили, който гледах вчера. Я кажи стигнахте ли и до леглото вече?

25.   Те т'ва е, забели очите вика хахахаахах.. да приемем, че е писано от жена и е реално, толкова бавна стока ли си да скачаш на мъжа на приятелката ти, че други мъже няма на тоя свят. Постъпка на долна жена е това. Той е мъж иска да те наебе това е. За него не е чак толкова трагично, ама ти къде си тръгнала с тоя червен лак незнам хаха. Аз ако съм тая приятелка, ще те разфасовам.