Не разбирам женската логика
Първо ще помоля да четете с чувство за хумор, защото приемам всички мнения и не критикувам и не искам темата да е нападателна, а аргументирана. Понеже само четете написаното от мен и не мога да изразявам чувствата си невербално, може да ви прозвучи нападателно и пиперливои, но е по-скоро недоумение и молба за аргументирано и логично обяснение. Защото в мен се надига някакъв душевен дисбаланс, когато не мога да си обясня нещата логически. А може би това ми е грешка - че искам всичко да има логика.

Не разбирам каква е логиката 99% от жените да имат силно негативно мнение за мъжете, ходили на проститутки, а съдейки по темите, много от тях смятат, че няма проблем, ако са спали с жени за по една нощ или са имали чисто сексуални връзки и често ги оправдават с това, че можело да имат кариера, та връзките да не са им приоритет или да му се живеело, не било долно имал нужди човека, а нямал връзка, щял да се наживее и оправи, като се оженел, щял да стане изведнъж много верен, нищо че преди това е минал света, но той просто бил млад човека и не разбирал.

Не ме разбирайте погрешно, всеки си има мнение и няма лошо, но просто ми е трудно да схвана логиката и има ли въобще логика в цялата работа. Аз също не съм привърженик на проститутки.

Значи нека обобщим, пак казвам съдейки по болшинството мнения, не казвам, че всички жени мислят така. Добре - мъжът ако си има секс бъдита и ако чука някакви разпоретини за по една нощ, той просто му се живее или кариерата му е важна в момента, обаче ако чука проститутки - ооооо, не, не може - това нищо не може да го оправдае. Ако има кариера това не е оправдание, ако му се живее, пак не е оправдание. Няма логика, братле. Защо? Защото проститутките били долни.

Обаче не, тези разпоретини, които пускат на всеки втори от Тиндър - не, те не са долни. Те са със супер по-висок морал от платените, защото го правят безплатно. Защо? Защото те го правят, понеже са харесали мъжа, а не защото той им е палтил. Значи мъжът ако си плаща е много голям проблем, братле, защото как така жената ще се унижи да бъде с мъж, който си е плащал. Той автоматично пада 3 левела надолу. Обаче ако някоя разпоретина не иска пари и спи с всеки срещнат - ооо, тогава нашия мъж напротив става много вървежен и тогава трябва да му се метнем бързо бързо на врата да не го изтървем. Пък после ще се надяваме да няма връзка между миналото му и бъдещето му. Нали той изведнъж ще заебе целия си начин на живот, всичките си разбирания за жените, за секса, за любовта, ще плюе на цялата си природата и с магическа пръчка ще стане перфектния съпруг, баща и ще каже веднъж завинаги Сбогом на всички. Така че миналото му няма значение и да е наебал света, човек, обаче е ако ходил дори веднъж на платено, изведнъж миналото му става толкова важно, че сме готови да го заебем, дори да ни е направил 2 деца и да е най-печения тип.

Така жената си вдига нивото в собствените си очи ли, де да знам каква е логиката? Значи хем взимаме "желан" мъж (щото той е много желан, щом го е харесала разпоретина готова да си легне с всеки), хем ние едва ли сме толкова готини, че той си е плюл на цялото минало и е станал друг човек.

Каква е логиката, човек? С всички се е държал като с парцали, обаче ти си единствената, за която ще се промени.

Има и друго - жените не са склонни да ходят на жиголота като цяло. Но повечето са склонни да имат солидна бройка (нали трябва да се наживеят, че да им държи влага и след брака). Не е обвинение, не се обиждайте и се извинявам на останалите, но си е така. Е, разбирам, че човек е склонен да критикува у другите това, което не би направил, а да приема това, което той е правил и би направил. Вярна ли ми е теорията?

Абе с две думи има ли логика зад тези ваши мнения или всичко е заради някакви емоционални причини - като собствен опит или нужда да величаете мъжа колко е желан, респ. да си вдигнете и вашия левел?

Коментари

51-96 от 96

62.   Така е защото голям процент от младежта се прави на много модерна: секс, наркотици, чалга, тиндър и т.н., ама всъщност живеят с предразсъдъците на бабите и дядовците си. Като видят че жена прибира пари за секс, се хващат за главите и пищят. Ама после по цял ден лайкват снимки на тийнейджърки дето си показват дупето и циците в интернет. И то гратис! Ами, няма логика, наистина.
Аз лично не смятам, че да си проститутка е нещо срамно и долно. Това може да работи жената и така изкарва пари. Важното е да не краде. Иначе си е честен труд. Все едно да чистиш клозети или да миеш насраните задници на старци е нещо кой знае колко висше или приятно. Същото е, гадна работа, ама нали хората трябва да си изкарват прехраната. Който не е учил или не знае друго, работи по-гадни неща. Важното е да са честни, свестни и да не крадат.
А туй че са принудени да правят секс... Глупости. Тия неща стават в Италия, Франция, Германия... Там имат сметка да водят бели робини защото чужденците плащат много повече отколкото в Бг. Освен това, туй си е чисто робуване. Дали ще белиш картофи, ще шиел дрехи или ще се чукаш с непознати, няма никакво значение щом е насила и те бият за да го правиш. Това не е проституция а чисто робуване.
Какво мисля за мъжете, които плащат за секс? Ами съжалявам ги. Не ги разбирам. Струва ми се че нямат самочувствие. Но не ги и съдя.

63.   Към 61 от 60
А ти защо приемаш ходенето по проститутки за нормално? За мен такъв мъж е мързелив. Мързи го да свали някоя дали в заведение, дали в магазина, дали в автобуса, дали на улицата, но просто го мързи. Повечето мъже предпочитат да си платят, макар че същите пари не искат да ги дадат за вечеря,кино или дори едно питие,но с радост ги дават на една проститутка. Ако питаш един мъж, пари за цвете,вечеря са излишен харч. Но същата сума ще я даде примерно на проститутката за 1 час. Това как ще го обясниш?

64.   Ако 100 човека ти кажат, че дадена марка телевизор не струва, дали ще си я купиш, за да се увериш лично? Или ще предпочетеш тази, която 100 човека ти хвалят? Това дали нещо е получило широко одобрение или не е прост логически начин да прецениш нещо, без да се налага първо да го тестваш лично. И да, жените често използват този метод спрямо мъжете. От друга страна при мъжете се наблюдава рядко, защото прекаленото внимание към една жена повишава риска и събужда първичният страх на мъжа - че някой друг вече е минал там, където той иска и може да отгледа чуждо потомство. Жените и мъжете избират различно, защото им влияят различни фактори, но авторе, повярвай ми, логиката е там. Просто трябва да се задълбочиш достатъчно.

65.   Не, авторе, все още не разбираш! Това, че един мъж е желан означава, че той ИМА качества, поради които е желан! Тоест всичко си опира ТОЧНО до това какъв е мъжа! И точно това гледаме! И избираме мъжа, ТОЧНО заради самия него!

66.   " Един мъж цени жената заради самата нея, не заради другите мъже."
Божичко какво лицемерие!
Затова ли всичките се хвърляте на най-красивото момиче?
Защото много я цените заради нея самата, а не заради красотата й?
И не защото искате всички други мъже да ви завидят за нея?
От мъжките усти май друго освен лицемерие не излиза...

67.   От 35 до 37 ясно ,но защо коментираш тогава,като тук изключваш и курви и проститутки и всеки,който е имал дори минимален контакт с такива.
Аз съм бил веднъж с проститутка и 2 пъти с курветини не с Тея от заведенията и въпреки това не малко свестни жени са ме харесвали.
Това тотално изключва твоите виждания не мислиш ли?
По твоята логика аз нямам никакъв шанс да бъда с порядъчна жена ,но това не е така.
Нямам нищо против твоите виждания, даже са добри, но да знаеш , че живота е много по-абстрактен от твоя светоглед.
Не знам на колко си години ,но дано имаш щастлив живот и мъж който ти желаеш.
Във връзка с темата на мен ми беше любопитно по скоро
Защо непроменено някой който да кажем е пробвал трябва да е неудачник задължително. Аз съм виждал не малко точно обратни случаи на вашите разсъждения.
Разбира се че има мъжки курви които на парти, няма да си позволят да пият и една чаша само да се лигавят и мазният на някоя шматка та да я надупчат веднъж. Такива са супер любезни със жените и прикрити змии, от които доста такива с подобно на твоето мислене са имали главоболие.
Същевременно познавам и мъже,които са били с проститутки,но насреща имаш мъж,който като удари с юмрук на масата я троши на 7,а думата му на 2 не става, не разни меки китки ,които не знаят вилицата от коя страна се хваща и ще те окъпят в мед и масло само да ти се подмажат до дупка. И един ден да се чудиш защо нещо не е наред.

68.   63,

"ти защо приемаш ходенето по проститутки за нормално"

Поне за трети обяснявам, че не приемам за нормално ходенето по проститутки, нито чукането на евтини безплатни курви. Приемам за нелогично едното да се толерира от жените, а другото не. По-логично е или толерираш и двете, или нито едното.

Няма значение, вече разбрах отговора косвено. Проститутката не го желае -> той е нежелан/гнусен -> ниска топка е. Безплатната го желае -> вървежен е -> висока топка, сакън да не го изтърва (а че е курвар и че вероятно и аз ще бъда поредната, голям праз).

65, точно това не разбирате - че това не означава, че има качества. Ако имаше качества, още с някоя от първите жени щеше да изгради връзка и нямаше да се налага да сменя още 100. По-логично е да е курвар и няма способност да гради дълга сериозна връзка. Не мислиш ли? Според мен повече качества има мъж, който е имал 1-2-3 връзки, но качествени сериозни и дълги. Но тази логика вие не я разбирате. За вас един мъж с 2 връзки макар и качествени едва ли не е някакъв жалкар, който е нямал избор и от зор се е хванал с първата и я е стискал да не е сам. Това е вашата логика и това потвърждава факта, че не искате мъжа заради него, а заради другите жени.

66, именно - красотата е част от качествата на самата жена. Не съм казал, че говоря само за вътрешните качества.

Мисля, че можем да приключим дискусията. Аз разбрах това, което ме вълнуваше. Наясно съм, че това са подсъзнателни модели и не го правите съзнателно. Затова е и трудно да ми дадете директен логичен отговор, което е разбираемо. Но аз за себе си разбрах това, което ме интересува.

Просто сме много различни по природа, което е нормално. Вкл. и в сексуално отношение.

Благодаря ви, че бяхте така добри да се опитате да ми обясните! Не бяхте длъжни да го правите, така че ви благодаря искрено.

69.   Не, авторе, продължаваш да грешиш. Има качества такива мъж! Най-малкото е инициативен и комуникативен, за разлика от тези дето не са и си плащат, за да получат секс...

70.   69, защо по презумпция се смята, че единствената причина да ходиш на проститутка е, че си некомуникативен? Защото аз се сещам за поне няколко други възможни причини? Не ми отговаряй.

И защо на ходещия на проститутка му се търсят само кусурите и никой не се замисля, че може да си има и други причини? А на тези, ходещи на безплатни обратното - всеки си мисли, че е комуникативен, но никой не се замисля защо този човек не може да се изгради нормална връзка, ами се налага да се занимава с леки жени?

Пак не ми отговаряй.

71.   И още нещо, не можеш да приключва с темата, само със своето участие в нея. Тя е в публичното пространство и всеки може да пише в нея по всяко време.
За обобщение ще дам моята класация на мъжете (ако допуснем, че знам САМО неговата имнтимна история, което е доста нереалистично, аз ще знам за други негови качества мнооооооого преди да я разбера, но щом само за това питаше, което е доста НЕЛОГИЧНО, ще се огранича на класация, базикрана на изводите правени за него САМО от това минало....) от най-желани до най-нежелани:

1. Мъже, без нито една връзка, които са сериозни и монограми по природа.
2. Мъже само с малко (1,2) дълги и сериозни връзки.
3. Мъже с няколко дълги и сериозни връзки.
4. 3 1,2 неангажиращи.
5. 4 1, 2 пъти на компаньонки
6. Мъже без никакви връзки, само с компаньонки

Други жени да кажат дали са съгласни.
Моят съпруг е от тип 2 (все пак го срещнах след 30тте). За протокола, той ми е пръв и най-вероятно ще е последен.

Ж45 с бебе на 6 месеца

72.   70, ти пък ми отговори! Хайде да чуем причините! И удобно пропусна неинициативен, което е по-важното и е по-страшна липсата му..

73.   72,

1. липса на време да се занимава със свалки, вечери, срещи, ако е прекалено ангажиран.
2. за момента не иска излишни отношения и емоции, а само секс.
3. не обича да ходи на дискотеки, а с колежки не иска да се занимава, за да не навреди на работата си, нито с мадамите от финтеса или други занимания, в същото време в момента не е във връзка, а има чисто сексуални нужди
4. разочарован е от подобни отношения и от много от жените
5. иска да пробва някакъв фетиш, който друга жена трудно ще му позволи
6. иска поне веднъж да пробва да прави само това, което той иска, без да се съобразява какво иска тя и дали е задоволена. Нещо подобно на това, което каза жената под номер 1, която е ходила на жиголо
7. жените, с които прави просто секс и е честен с тях, че е само това, рано или късно се влюбват в него и не иска да рискува, защото за момента, не желае връзка
8. от любопитство
9. може да не е бил чак такъв късметлия да се роди супер красавец, съответно трудно ще убеди изключително красива жена, а иска веднъж да пробва как е със супер красива и може да си плати на елитна компаньонка, за да види какво е да си със знойна красавица
10. не е гаранция, че жената за една нощ е добра в леглото, докато за проститутките си има форуми и мнения за всяка една от тях, съответно ако наеме някоя с добри отзиви може да е относително сигурен, че ще е с някоя, която знае какво и как и знае, че ще го предразположи за разлика пияната "безплатна" в дискотеката
11. вместо да черпи някоя в дискотеката и пак да не е сигурно, че ще прави секс, предпочита просто същите пари да ги даде на проститутка и да е сигурен, че секс ще има, а не цяла нощ да си губи времето, да увещава, да потроши сума ти пари за почерпки и на края пак да не е сигурно, че ще прави секс
12. проститутката никога няма да го разнася кога какво е правил, а ще е дискретна
13. проститутката никога няма да му държи сметка какво не казал както трябва, защо направил еди какво си и т.н. излишни главоболия
14. по-евтино е

74.   №73, много благодаря за изчерпателния списък! Това ще ми даде възможност да се аргументирам какво мисля за всяка една от тези причини.
1. Това всъщност мога да го разбера донякъде. Но фактът си остава, че този човек няма време за връзка и понеже интимният му живот минава с проститутки, няма или ако някога е имал, е изгубил представа какво е нормална връзка. Няма какво да правя с такъв.
2. Подобно на 1. Само дето веднага ми изниква и това, че щом не иска излишни отношения и емоции, вероятно е от типа, който бяга от отговорности и проблеми. И такъв, не мерси!
3. Тоест, не му се занимава с нищо, всичко му е проблемно? Струва ми се точно като 2. Същият отговор и за него.
4. Щом е разочарован, значи е и огорчен. Щом отговорът му е да ходи по проститутки, значи е развил сериозни проблеми с жените и не търси решение. Нали все ни казвате, че не трябва да търсим да спасяваме някакви? Съгласна съм. И този у лево.
5. Това с фетиша мога да го разбера. Проблем ще е, ако фетишът му е неприемлив за мен, а той му е подвластен и трябва да го задоволява периодично по един или друг начин. Да го е пробвал веднъж колкото да види „и тва кво е“, мисля че мога да преглътна.
6. Първата асоциация ми беше, че този е пълен егоист. Но после се замислих, ами аз съм казвала на гаджета „прави с мен каквото си поискаш“ и това ме възбужда супер много. И аз искам понякога да ме ч*кат както си искат, без да питат. Не смятам, че е нужно да платиш на някоя за това, освен ако не искаш наистина някакви извращения, което вече е притеснително по друг параграф. Така че не го намирам за оправдание.
7. Това си е чисто измиване на ръцете. Щом е честен, отговорността не е негова. А нещата могат да се контролират доста лесно от някой с минимален опит. Държиш дистанция, правиш профилактика, и ако усетиш нещо, до там. Това също е и ценен опит, който ще носи позитиви в бъдещи връзки.
8. Може би най-приемливата причина. Пак е кофти, заради природата на проституцията, но мога да го разбера. Любопитството обаче е веднъж. После вече става друго.
9. Значи не е супер красавец, но иска да види какво е с красавица? Признавам си, това ми е много гнусно. Разбирам, гадно е положението на такъв човек, но няма как да съм впечатлена от действията му. Това показва мислене, не съм спечелил нещо, значи ще си платя и пак ще го имам. Гадост.
10. Виждам логиката тук. Но ако такава му е практиката, пак остава проблемът, че този човек губи реален опит и трупа изкривен такъв. Това е доста проблемно, ако искаш сериозна връзка, че и дори само секс.
11. Тоест, тип мислене, аз отивам да похарча едни пари за да си купя секс? И докато и двамата отиват с тази нагласа, единия решава изобщо да не положи усилия, а направо да си плати, за да превърти играта (pay to win). Мъже с такова мислене, далече.
12. Тоест, иска да се покрие, защото няма топките да си стои зад действията? Мишка. Айде нема нужда от такъв.
13. Тоест, това срещу него са да има личност с изисквания и очаквания, вместо просто една готова дупка, за него е голям проблем? Не мерси. Следващият.
14. Е на това искрено се смях. Мъже, за които всичко е пари срещу секс, не мерси. Че пък и най-евтиния вариант иска. Демек, помиярска работа. Да ходи да си плаща на проститутките, какво друго търси изобщо?

Та те така. Дано това изясни някои от въпросите в тази тема. На мен определено ми помогна да си формулирам проблемите с абонатите на най-древната професия.

75.   Дадох ти причините само за да не кажеш, че съм млъкнал и така негласно признавам, че си права. Дадох ги с ясното съзнание, че ще изтълкуваш и изопачих всичко пак като неинициативност и подобни. Ясно ми е, че ти никога няма да разбереш мъжката психика, както и на мен вашата ми е непонятна. Ти си права за себе си, мъжете за тях си.

Каквото и да кажа, щом той не е бил желан, вие няма да го приемете. Повечето изводи, които си направила са валидни и ако е бил с безплатни курвета. Но в тоя случай няма да ги приемеш по този начин, защото е бил желан. До това опира всичко, всичко друго бош лаф.

Иначе АЗ приключих дискусията, защото си отговорих на въпросите. Ако другите нещо ги интересува, нека си продължат тяхната си дискусия, но аз нямам повече въпроси и отговори. Нарочно подчертах АЗ, за да стане ясно, че ЗА МЕН приключи и да не ме обвините пак, че приключвам дискусията на другите.

76.   Щото ку*вата като те е гледа и си мисли - поредният нещастник, авторе. Защо смяташ, че някоя друга жена би те погледнала с друго око?

77.   №75, не съм другият номер, с когото си говореше. Просто коментарът ти ми беше полезен и ме стимулира да размисля по поставените причини. Иначе ми се струва, че ти си си харесал твоя отговор и нищо не може да те мръдне от него, колкото и аргументирано да е. И не че в това с желаният и нежеланият няма истина, но тя е само парченце от цялата картинка. Разбира се, ти решаваш какво да почерпиш от тази дискусия. Ползата или липсата на такава е само за теб.

от №74

78.   "Ако дадена жена над 18 е девствена, мъжете я подминават с 30000 км в час."

Малко трудно, мога да нарека 18 годишна, кяото е девстенва "жена". И все пак, не мисля, че "мъжета я подминават", освен ако не е много грозна и с ужасен характер. Някой момичета, идват от религиозни семейства, други се страхуват от венерически болести, бременност, на трети просто не им се е искало, да се изпраскат с първия батко, който им е подсвирнал, защото са били влюбени в друг и т.н.т.

79.   до 60

Двойният стандарт съществува, защото за жените е стотици пъти по-лесно да намерят секс. Всъщност тяхната мисия трябва да е да се опазят от секс с всеки втори, защото на една средностатистическа жена всеки втори й се предлага (хиперболизирам, може да не е всеки втори, а да е всеки пети, но схваащате идеята). Докато при мъжете ние трябва да се предлагаме на много жени и с която стане - за един средностатистически мъж това е една на десет или даже на двайсе. И ако на някой мъж му се получава с повече жени, то да - геройство е.

80.   Тук съм на страната на повечето мъже и не крия. Интересно как жените оправдават всяка представителка на пола, независимо от евтиното си поведение.
1. Леката жена е като проститутката - пуска на всеки, защо да има коренна разлика коя е искала мъжа, в повечето случаи и двете го искат за пари...
2. Така наречената “разпоретина” не е дама за гордост, аз правя евала на жени с някакъв морал и стандарти, не които си лягат с всеки по-така
3. Пияната жена изобщо трябва ли да се брои, това си е възползване и само тук е гордост да забиеш пияна. За протокола, същото е с пиян мъж, той може да вижда Анджелина Джоли като е пиян.
4. Много грозно гледам на омъжени/женени, които изневеряват и не виждам оправдание на жена със съпруг и деца да се чука насам-натам, а мъжете, които спят с такива ме отвращват
5. Сексът не е водещ, ама ако си повече от година на сухо мастурбацията почва да омръзва и въпреки това не мисля, че трябва да се прави случаен секс ежедневно
6. Искате мъже с опит, после ревете. Аз не искам да има опит, ако е девствен и неуверен, ще го отърва и от двете неща, ама вие искате всичко наготово!
7. Ако се е пазил и е бил с проститутка или свободна жена с фриволно поведение бих приела, ако е карал на мастурбация - също. Ако е спал периодично с омъжени жени или пияни/надрусани, това хич не ми говори добре. В едното знае, че се бърка при семейството, при другото се възползва от неадекватна жена.
8. В крайна сметка той длъжен ли е да ми казва?

Джен

81.   Ходенето при проститутки е като живеенето при родителите на 30 години. Защо да си давам от заплатата за наем и сметки, като при мама и тате ми излиза безплатно, пък даже ми е чисто и сготвено без да съм си мръднал пръста? И тези с проститутките така, защо да си правя труда да свалям жени, като ще оставя едни пари и онази ще си разтвори краката? Пък и ще се прави, че й харесва, без да се налага реално да се старая да й харесва, няма да има очаквания и изисквания към мен, чиста работа.

С такова мислене не знам как точно очаквате да се случи една връзка. Връзките изискват усилия и умения, а вие нито искате да правите усилия, нито придобивате и елементарни умения. Та обяснете ми как го виждате, аз ще си трескам проститутките и изведнъж ще се появи някое момиче - ама не просто момиче, а свестно момиче, ще се съберем и пей сърце. Най-големият проблем даже не е, че не ви искат. А че и някоя и да ви поиска, вие няма да знаете какво да правите с нея.

82.   Абе още ли избутвате тая идиотска тема нагоре! Аре, това да е последното и да мине в забвение...Нали и аФторчето искаше да я закрива....

83.   Относно желанието. Сексът е нещо, което се прави по взаимно желание. И мъжете и жените харесват секса, и мъжете и жените се възбуждат. Но проституцията не е взаимно желание. Там няма никакво значение, че жената не иска да прави секс с този мъж, няма никакво значение, че не е възбудена. Направо като изнасилване, но понеже й се плаща, се води сделка. Разбира се, че жените ще сме отвратени от мъже, които търсят такъв секс. Аз като жена не възприемам и жиголата по същите съображения. Не бих правила секс с такъв, намирам го за унизително и за двамата.

Така че, не е въпросът колко или какви са пожелали някого. А че е желанието е било взаимно. Не е това, че другият мъж е бил пожелан, което му вдига толкова акциите. А това, че този с проститутките се бута там където не е желан (и като не става с желание, става с пари), което сваля неговите.

84.   До 74

за
"Тоест, иска да се покрие, защото няма топките да си стои зад действията? Мишка."

Това е в отговор на:
"проститутката никога няма да го разнася кога какво е правил, а ще е дискретна"

Защото никой не иска, някой, да разкзава за него, какво са правили в леглото. Ако направиш на някого свирка, нима смяташ, че е нормално, да той да разкаже на всички, каква скапана свирка си му направила, а ти достойно да застанеш за скапаната свирка? Имах приятелка, която искаше, да съм облечен с разкопчана риза, когато правим секс. Викам си - ок, звучи интересно и го правихме 3-4 пъти така. За някакъв празник, приятелките ѝ започнаха да ми подаряват бели ризи, като едната ми каза, че от тази се махали лесно пентата от "разни сокове" и се хилеше, като някакво умствено изотанало недоносче. Моята беше тргнала, да разправя на всички къде и какво правим. Досега не бях гонил 10 човека на едно от парти, ама се случи. Другото, което се случи бе, че се освободих от ужасен човек.
Не, не ходя по проститутки, но определено не смятам, че трябвя да заставам зад каквото и да е, когато интимният ми живот стане публично достояние, благодарение на някой, предал доверието ми.

85.   Повечето проститутки са глупави и без мозък в кратуната. Всъщност, редки са случаите, в които някой ги насилва да проституират. То, това правят, защото са тъпи. Коя свястна и умна жена ще се чука за пари ??? Мъжете харесват лесното, тва е. Не им дреме с кого го правят, стига да го заварат в някоя дупка.

86.   Аз и в предната тема го писах - за мен няма голяма разлика между платена и неплатена к*рва и ми нацъкаха единиците, ха-ха, така че виждам и вие мъжете колко си противоречите. Разбира се, изключвам жените, които са били склонени към проституцията против тяхната воля.
Лошото е ако един мъж е ходил само по платени/неплатени. Това вероятно говори, че самият той не е годен за връзка.

Black Sabbath

87.   "Като видят че жена прибира пари за секс, се хващат за главите и пищят. Ама после по цял ден лайкват снимки на тийнейджърки дето си показват дупето и циците в интернет. И то гратис! Ами, няма логика, наистина."

В цялото ти изкзване няма логика, наистина.

88.   До №84 от №74

Смяташ ли тогава, че проститутките са начинът да се предпазиш от нежелани рецензии? Бившата ти и приятелите й просто са били крайно нетактични. Хората обикновено не разправят интимни детайли наляво и надясно.

Лично аз стоя зад всичко, което съм правила в леглото - било е, защото съм го искала и за да доставя удоволствие на партньора си. И да, случва се някой да се изложи или нещо да не се получи както трябва. Мен това не ме пристеснява, защото е напълно нормално. А ако някой го притеснява и изпитва нуждата да го споделя на целия свят, проблемът си е негов. Със сигурност няма да се крия в миша дупка и да не смея да правя секс заради това.

ПП: Иначе, рабирам защо те е ядосала случката с бившата. Но замислял ли си се, че тя е разказвала, за да се похвали? И приятелките са се кикотели, защото са си те представили в сексуална светлина? Все пак тия шеги с ризата са си доста палави. Не, това не оправдава постъпката на бившата ти, но смятам, че не трябва да гледаш на станалото като нещо засрамващо.

89.   Защо никоя не коментира за женените мъже и тези с приятелки,които ходят по проститутки и защо го правят?
Защото не са никак малко и те. Аз знам доста такива.
Как стоят нещата там? Защо като са положили от вашите толкова важни УСИЛИЯ са направили обратен завой а?
Айде да видим никой не каза и дума за това.

90.   89, между другото гледал съм интервюта с проститутки и всички казват, че основната клиентела не са свободните мъже, а точно обвързаните, на които не им пускат или просто искат разнообразие.

Аз и горе питах защо се предполага, че винаги клиентите са самотни, смотани, неинициативни, некомуникативни. Всъщност като си решил да изневеряваш, проститутката е най-лесния и безопасен начин да го направиш, защото не оставя почти никакви следи. Любовницата няма да се разприказва, няма да прави панаири пред жена ти, няма да ти звъни по телефона с риск жена ти да чуе, няма да се влюби в теб, няма да иска да се разведеш, няма да ти трябва да ходиш да я сваляш, да я извеждаш по повечери, да и общръщаш внимание, което ще е доста съмнително за жена ти, ако примерно през вечер се прибираш късно, защото любовницата не можеш просто да влезеш да я изчукаш на бързо и да си тръгнеш и да се прибереш ни лук ял, ни лук мирисал. Докато с проститутката всичките тези излишни проблеми и рискове ги нямаш.

Ама блажени са вярващите, че само самотни и смотани мъже ползват такива услуги.

92.   Защото не са избирали с акъла си, номер 89. Да не говорим колко много има, които имат разни сексуални желания, но не могат да обичат жена, която им пасва в това отношение. Други пък са избрали за вкъщи домакиня и детегледачка, пък после ги изнервя да им говорят само за препарати и памперси. Трети са си взели кариери стока, която не ги обича и търсят някаква топлина навън, било то при проститутка. Като цяло не са търсили с половинката си да си кореспондират на всички нива - интелектуално, сексуално, духовно, физическо, както и да имат допирни или допълващи се интереси. Сексуално хиперактивен мъж, примерно, е нужно да си търси подобна партньорка, ако желае да не хойка, а не примерна девствена преди сватбата домакиня. Както и сексуално хиперактивна жена не би издържала с някой привърженик на романтичните сериали. На годините за сериозни отношения хората би трябвало да са наясно със своята сексуалностл, нужди и фетиши и да си избират 'половинка', с която си съвпадат с желанията. Освен това, те би трябвало да са на сходно интелектуално ниво, защото ако двама човека са щастливи със семейната идилия той да се прибира в топлия дом, тя да е сготвила, да му подаде бутилка бира, докато той отмаря и гледа мача, то някоя друга двойка ще има различни желания, примерно да влезнат в ролята игра директно след работа, или каквото се сетиш.
Хората сме толкова различни, че има и такива, които изпитват удоволствие да изневеряват, да поддържат паралелни връзки, пък и други неща, които можеш да се досетиш. Има и хора, които не понасят монотонния живот, те би трябвало или да си търсят подобни половинки, с които да си правят весело то, или такива, които не търсят доживотен семеен живот. И въпросът на автора не е защо някои хора изневеряват, а защо жените имат тенденция да гледат с лошо око на мъжете, които ходят да търсят платена 'любов'.
Даже и да съм отговорила под номер 76 по краен начин, то този отговор е насочен единствено към автора. Но за повече яснота,ще допълня, че едва ли бих била с някой мъж, който задава подобни въпроси на зряла възраст, освен ако не е с някаква социологическа цел. Иначе съм във връзка с мъж, който е бил на проститутки, в Бразилия, но са били две наведнъж - мулати и руса рускиня. Не ми изневерява, вече 6 години. А, да, не си крие телефона и имам паролата му във фейсбук.
Кратко, точно о и ясно, някои мъже предпочитат жени с минало, други пък ги тормози миналото на жените им. Има и жени, които предпочитат мъже, които знаят какво правят, и колкото и клиширано да звучи - какво искат, както и други, които търсят любов като по сериите и се надяват да попаднат на мило момче, с което да открият взаимното дълготрайно и необезпокоявано от никого щастие. Аз пожелавам късмет ма всичките, които са с добри намерения и не желаят да нараняват, огорчават и предават човека до себе си. Но на актуалното ниво на авторските разсъждения, не намирам кой точно тип жена би го избрала в даден момент, освен ако не се ъпгрейдне с времето.

93.   До 88

" рабирам защо те е ядосала случката с бившата"

" Но замислял ли си се, че тя е разказвала, за да се похвали? И приятелките са се кикотели, защото са си те представили в сексуална светлина?"

Ти изобщо разбра ли нещо от това, което ти казвах? Нищо не разбра!
Не е до проститутки. Не е до "хвалби" и "нежелани рецензии". Няма желани рецензии тук. След 50 мнения, които говорят за интимност и прочие, е просто жалко, да държиш позицията, че това не е голяма работа.
А самата идея, че някакви почти непознати жени имат детайно описание на действията редпочитанията ми, а както разбрах на скоро и 2-3 снимки, не ме "блазни", а ме отвращава, така че спести ми изместването на тема в жалки опити, да ми начеш егото. Твърдвението ми е, че каквото правя в леглото с човек, който е съгласен да го правя, си остава между мен и нея. За мен е същото, като да тръгнеш гол по улицата. Остави на страна факта, че е нелегално. Няма нищо "лошо" в човешкото тяло, но има неща, които не искаме "да си развяваме" и още по-малко, някой друг, да ги развява вместо нас.

94.   90, тези които пишат тук се оплакват, защо жените не приемали ходенето им по проститутки. Тоест, това не са изневеряващите с проститутки. Тях, логично, не би трябвало да ги интересува дали ще ги вземат необвързаните.

95.   93, доколкото разбрах, това с ризата са били нейни предпочитания?

Но както и да е. Разбирам, че за тебе цялата работа е много гадна и си много ядосан. Ти имаш право на това. Но моето виждане е друго, просто защото аз не бих се почувствала така. Което пък е мое право. Ако не можеш да се съгласиш, че понякога чувствата на хората за едно и също нещо се разминават, само ще си спорим безкрайно.

А в крайна сметка моят коментар беше дали дадено нещо е оправдание да се ходи по проститутки. Не дали е ок да се издават интимни детайли. Кой измества темата в крайна сметка?

96.   94 ти не следиш -и за мога да чета. Темата е изчерпана и имаме вече нов подобен пример.
Ако нямаш какво да кажеш, аз ще попитам?
Има ли разлика м/у обвързан и необвързан мъж ходещ на проститутка?
Кой от двамата е по-долен, или са равни?

97.   Като чета изказванията на жените тук, ако повечето бяха като тях, бих предпочел да ходя по проститутки.
Няма мрънкане и претенции какъв би трябвало да бъде мъжът.
Не си пилееш парите извън определената тарифа.
Навити са на анален секс, свършване по лицето, тройки - все неща, които рядко "нормалните" жени дават.
Не ни съдят.
Често пъти са по-интелигентни от кифлите по дискотеките и по-приятни събеседници.
А ако си търся приятелка сред типажа от този форум:
Трябва да съм красив, с хубаво тяло, с хубаво лице.
Трябва да съм уверен и доминантен.
Трябва хем хиляди жени да искат да бъдат с мен, ама хем да съм имал малко на брой сериозни връзки.
Трябва и да съм богат.
Трябва да поемам инициативата, но същевременно да ги уважавам и изслушвам.
А насреща получавам една гола путка с голям километраж. Ами това го получавам и от проститутките, на по-ниска цена, с по-добро отношение.

98.   "А насреща получавам една гола путка с голям километраж"

хахах That was a good one.

И на мен ми прави впечатление, че жените постоянно викат как мъжа трябвало да се развива, променя, не знам си какъв да бъдел, какво да имал. Обаче никоя жена не се запита тя какво предлага освен шепа опикана вълна, през която са минали 2 футболни отбора. Сякаш тя е някаква богиня и трябва мъжа да посвети целия си живот на това да убеди някоя бръмчалка да му пристане. Че и се сърдят, ако е ходил на проститутки, сякаш цял живот трябва да чака нея.

99.   96, разликата между обвързания и необвързания, ходещи при проститутки, е че първият освен всичко друго и изневерява. Така че той е по-долният. Другият е повече жалък.

100.   97, 98

Доста повече може да даде една жена, но то не се купува с пари, и вероятно за това не знаете. А в крайна сметка, след като проститутките предлагат същото, че и по евтино, какво толкова ви интересува какво търсят останалите жени? Плащайте си и си свиркайте ;)

102.   98: "Обаче никоя жена не се запита тя какво предлага освен шепа опикана вълна, през която са минали 2 футболни отбора", плюс резервите и още няколко от публиката.

103.   Аз от всичките коментари не можах да разбера едно.

Защо жените по презумция си помислиха, че мъжете ТРЯБВА да ги свалят и това е нормално поведение? Още повече: щом мъжа не може да я свали и да се "потруди" за една жена това не е нормално и видиш ли имал проблем... Той задължително трябва да има самочувствието да се изправи срещу принцесата -жаба.

Нереални сте....

Не помислихте ли поне за миг, че мъжете просто виждат жабата във вас и затова не им се занимава?

Аве еееей, не разбрахте ли че вече никой не ви иска. Да се занимава човек с вас е чисто безумие и никой с малко повече акъл в главата си не вижда нито една причина, дори внимание да ви обръща. Камо ли да ви търпи помията доживот.
Вие много добре знаете какви сте. Представете си, че сте с друга жена до живот- дали ще можете да се търпите, а?
Не само, че нямате капчица морал, но дори и интереса си да следвате - нямате какво да предложите.

Останаха само някакви инфантилни идиоти - псевдо романтици да ви се връзват. И после идвате тука и ревете от "добрите " момчета, дето ви бият. И да, точно те не могат да носят отговорност и точно те са некомпетентни. Дори и в кревата за нищо не стават.

Да, но и нас ни се ебе. И изобщо не искаме да се хабим повече от едното чукане.
Тази 27 изтрепа рибата: "Любов, вярност, грижа, подкрепа, семейство, деца". Никоя никога не ме е обичала. Всичките ми приятелки са ми изневерявали. Те търсеха моята подкрепа постоянно и изобщо дори не се интересуваха с какво се занимавам. Исках да се женя - те никога. За семейство и деца - имаше една която искаше да ме направи заврян зет на втория ден и ме третираше откровено като донор. Не, нямам никакви проблеми с общуването с жените. Нямам и ниско самочувствие. Но не е като да е била една с която да съм пробвал. Бях с достатъчно за да се уморя. И не само аз съм така. МАСОВО мъжете са вдигнали ръце от вас.

А вие продължавате да го играете, като че ли топката е във ваши ръце и сме ви длъжни да нещо.
------
Гнусни били? Имах една приятелка, която искаше да ми го лапа веднага след като съм се изпикал, на мен ми беше гадно дори. А повечето от бившите ми рядко дори се подмиваха и даже не се забърсваха след тоалетна. Проститутка над 150лв никога не би си позволила лоша хигиена и отдолу винаги мирише на парфюм. За редовни прегледи изобщо да не говорим.
Дори напротив. Бих отишъл на проститутка ТОЧНО защото съм сигурен, че няма да хвана нещо. Имам един приятел, който се хвана с една самотна майка (с надежда за повече). Мениджърка, готвеше му, правеше му подаръци, глезеше го. Натресе му хламидии и се оказа, че е се чукала с 3ма(! ) същевременно.
------
И да, тук има едно момче което говори за Германия. Факт. Отидете в Холандия и Белгия да ги питате дали не им харесва. Проституцията е легална в много европейски държави. И аз съм тотално За, че някои от тях си позволяват важности тук в БГ и няма на кой да се оплачеш. Освен това наистина има мангали, които малтретират момичетата. Ако е легално те биха си работели самостоятелно без да зависят от кретени, също като всяка една фризьорка или маникюристка например и щяха да си следват същия кодекс на отношение с клиента.

И нека единичките да завалят сега!!!!

106.   За проститутката всички са равни - и фитнес маниака, и дядото от петия етаж, и тираджията, и хубавият, и грозният, и дебелият - на всеки ще даде, стига да може да извади тарифата. Затова и много мъже са ок да ходят там, защото могат да се мерят с другите само с едни 50-100 лева.

При обикновената жена е по-сложно. Там трябва да имаш качества, да покриеш някакви изисквания. И като не можеш, няма да те огрее, защото има други, които ги покриват и тя ще поиска да е с някой от тях, не с теб. И не само ще стоиш на сухо, но ще бъдеш изправен пред собствената си незначимост и нежеланост. И така, обикновената жена получава етикета "долна" и почва да бъде обсипвана с обиди и злоба. Тези удари са с цел стойността й да бъде свалена на нивото на отхвърления, защото той не може да се качи на нейното. Резултатът е, че по този начин жената затвърждава, че изборът й да отхвърли този индивид, е бил правилен.

107.   106 точно в това е проблема и ше ти кажа че не си права. Не всички проститутки не подбират. Евтините са само така. Скъпите могат да си позволят да си подбират клиентите. Особено по елитните клубове.

Проблема е, че нормалните жени го вземат това за даденост. Т.е хем те друсат за пари , хем си придават важности като избират. А те са далеч от елитните , нито по външност , нито по интелект могат да се сравняват. Това за тях е заплаха и конкуренция. Ако елитните станат много , заблудата в която държат мъжлетата си ще се изпари. Затова и бичват тука и го наричат неморално , гнусели се и какво ли не. Като че ли се живо се интересуват аз със кой ще се чукам.

"Изправен пред собствената си незначимост и важност". И като се *боря* за някоя с 3кила фондьотен и пърха с 5см мигли по важен и значим ли ще съм ?
Колко пъти да ви кажат хората , че изобщо не сте еталон и мярка за успех и значимост . Не знам защо така са ви възпитали...че сте важни и специални...ами не сте. Дори напротив, проумейте го най-накрая че сте бреме , особено в началото и неиминуемия край на връзката ви.

108.   106 ти не се чуваш какво говориш. Осъзнаваш ли че с коментара си принизяваш обикновените жени на нивото на проститутка.
Ти тотално не си в час с нещата, а се мъчиш да защитаваш жените уж.
Има жени , които имат висок критерий и такива които имат влечение към много малко мъже.
Има и проститутки които подбират клиантелата си.
Ти си боса по асфалта и предлагам да си обуеш топли чорапи, да не настиснеш копчето на телевизора и да го оставиш да мисле вместо тебе.

109.   106,

Тогава защо просто не си ходите при елитните проститутки? Какво ви бърка какви претенции имаме, щом не сме изобщо специални?

А иначе сметката е много проста. Проститутката струва 100 лева. Но ти също струваш 100 лева. Демек, с това се изчерпват качествата ти. Ти си едни 100 лева. Ти си този, който с нищо не е специален, защото тия 100 лева могат да ги извадят още 1 милион мъже. И тя ще им се зарадва на всичките. Когато бъдеш с някой, не защото е имал 100 лева, а защото е видял в тебе някакви качества, тогава ще разбереш каква е тази добавена стойност. Когато някой е поискал да бъде с теб, защото те е намерил за привлекателен, защото тялото му те е възбудило, защото е бил достатъчно интересен човек, че да поискаш просто да си лежиш с него и да си говориш до сутринта след като сте приключили с другото.

А когато намериш някой, който поиска не просто да си ляга с теб, а до теб всяка вечер, да става всяка сутрин, да седите на една маса и да делите храната си, да си лежите заедно и да гледате телевизия и един ден този човек да ти каже, че иска децата му да са от теб... Ето тогава ще разбереш какво е да си значим. И какво е да си безценен, а не да струваш 100 лева.

110.   106 има някои, са разбрали и преживяли твоето писание и пак са тръгнали на проститутка.
Аз писах и по-горе че много женени и обвързани мъже го правят.
Проститутката струва 100лв. , а тя е жена.
Клиентите и са толкова безценни като всеки друг.
Нали сега се говори само за толерантност и равенство и свобода.
Ама какви сте такива жени тука , правите се на модерни и космополитни , а пък не толерирате.
Хайде толерирайте.

111.   Всички тия приказки за морал, гнусно, чистоплътност, хигиена, разпуснатост и проч., са си едно типично женско лицемерие. Жените мразят проститутките, защото са им конкуренция, правят им дъмпинг, подбиват им цената. Всъщност, т. н. морални жени пак се продават, и още как, само че по-скъпо и за по-дълго. Те държат загорелият завалия да им се гърчи в краката и да ги черпи безкрай по ресторанти, да ги разкарва по курорти, пък те я му пуснат, я не... - така се чувстват не царици, ами направо богини! Пък той да вземе, вместо да сваля звезди на някоя самозабравила се кифла, да си плати честно и почтено и да си реши проблема.

51-96 от 96