Проблем с жените
М19.Здравеите искам да (споделя моя проблем) (Жените не ми пишат не ми обръщат внимание в социални мрежи) като им пиша не ми пишат с когато ми одговарят някой след тога ме игнорират не разбирам защо моля съвети какво да правя?!

Коментари

2.   Ами аз съм жена и честно казано ако ми подходиш с аналогичен правопис и сухо и безизразно начало на чата те игнорирам веднага. Първите няколко разменени изречения са неимоверно важни и издават поне частично същността на кореспондента.

3.   Защото освен с теб си пишат с още 10 най-малко. А отделно подире им върват още 20 като теб, които те игнорират абсолютно. Ако няма с какво да ги заинтригуваш, няма да се интересуват от теб. Най-малкото трябва да бъдеш забавен, оригинален...

4.   Ако си им писал както на нас, какво хубаво да си помислят за тотално неграмотен младеж?! Веднага им светва лампичката какво ти е нивото. Не че няма и момичета като теб, де...

5.   Просто не са путка за всички. Може да си имат приятели и не са някакви да се забиват с всички, както ти правиш. Порасни.

6.   Ами ако пишеш малко по-грУмотно ще е плюс. Всеки случей е важно и начина, по който ги заговаряш. Неща от сорта на "здр кво правиш, как си, мн си сладка, готина" и тем подобни са меко казано мега изтъркани и вероятноста някоя да те отрази е близка до нулата. Не, че съм някакъв Дон Жоан, но примерно може да пуснеш някой бъзик при заговарянето. Да речем разглеждаш снимките или постовете забелязваш какво си пада. Започваш непринуден разговор като между другото пускаш някоя историйка свързана с някакъв неин интерес също е идея. Като цяло съм забелязал, че жените обичат разчупените свалки, леко закачливи, не директно "Мн си яка пу*ка" или заучени фрази. Естествено го има и фактора "външния вид", колкото и да обясняват жените, че гледали характера.
= Даниел =

7.   Постави се на тяхно място... Защо да ти обръщат внимание?

8.   Даниеле, като ще коментираш грамотността, поне напиши "случАй".

9.   Човече, погрижи се за това да станеш грамотен. Да изградиш вътрешна привлекателност. Най-хубавото нещо, което човек може да създаде в живота си е приятен вътрешен свят, а това става, когато чете хубави книги. Препоръчвам ти авторите: Достоевски и Виктор Юго.
Само едно ще ти кажа: Ако прочетеш всичките им книги, всеки човек ще ти пише.