Харесва ли ме?
Здравейте! Момиче на 18 години съм и от 1 година си пиша с едно момче! Аз си го харесвам от супер много време, но е малко особен характер.. на няколко пъти му признах, че го харесвам но той не откликваше по абсолютно никакъв начин... дойде времето в което да излезем навън ( той ми предложи) попита ме кога ще ме види и аз му казах, че може да излезем сега. Взе ме от вкъщи и седнахме в колата да си говорим. Той се държеше супер мило с мен, говорихме си, закачахме се и накрая се целунахме ( той тръгна пръв, не сме правили секс). Целувката наистина беше с чувства, гушкаше ме през цялото време, целуваше ме по челото и ми каза, че съм супер сладка когато се ядосам...
После ме закара пак до вкъщи, гушнахме се и се целунахме отново!
Но когато си пишем във фейсбук се държи много тъпо и странно... аз му говоря мили неща, той само ми отговаря с "мхм", "Добре" и такива от сорта....
Какво да си мисля има ли смисъл да се надявам, че може да се получи нещо между нас или не?

Коментари

1.   Според мен много те харесва, но просто не е от типа хора - активни чатъри. И аз съм такава - отговарям кратко и не ползвам много емотиконки. Приятелят ми в началото мислеше, че го правя нарочно, защото му се сърдя или за да му намекна че не го харесвам вече. А аз просто така си пиша... Същевременно изпитвам супер силни емоции към него, но предпочитам да ги проявявам на живо.

Затова не се вглеждай в чата. Много по-важно е как той се държи с теб, когато сте заедно. А я си представи, че беше обратният вариант - мил и готин в чата и незаинтересован на живо.

2.   Човек (без значение от пола), който ти отговаря с "мхм; добре и т. н. не си струва времето което ти си изгубил/а за него по простата причина, че няма какво да ти каже. Мое просто мнение :)

3.   Абе, защо във всяко изречение ползвате думата супер? Защо не ползвате българската дума много, четете повече книги!

Л