Как се чувствате с човека до вас?
Как да започна темата и представа нямам.
Израснала съм без майка си и баща си ,преживяла съм много неща още от малка,както в личен план така и семейните проблеми ми бяха в повече.Следствие на всичко това станах студен човек.Но в момента имам човек до себе си ,който обичам повече от себе си.И преди него съм имала гаджета около 2,3 ,но сега е толкова различно чувството.Когато съм с него имам чувството,че съм у дома си ,защото ми е най - комфортно до него.Аз съм 100% себе си само,когато говоря с него.Това което чувствам и мисля искрено мога да изразя само пред него.Когато си представя как би било без той да е до мен веднага се разплаквам,а както казах в началото съм студена личност и не ми пука за почти нищо ,а става ли дума за него съм ураган от емоции.Дори в момента съм насълзена и то от щастие.Толкова се радвам ,че го срещнах.Имам чувството ,че срещнах онази част ,която ми е липсвала цели 20 години.Допълва ме.Бих дала и последното нещо ,което ми е останало на него само ,за да е щастлив.Усещам закрила ,любов,топлина ,а това е толкова прекрасно...гледам го в зелените очи и знам ,че по - хубаво от това няма на къде.Дори и да загубя всичко ако този човек е до мен ще се справя с всяко едно предизвикателство.Когато се държим за ръце имам чувството ,че съм хванала живота си само с едната си ръка,а това няма как да се опише с думи.Всичко,което казах до тук е толкова слабо казано в сравнение с това ,което наистина усещам ,толкова е силно..
Искам да чуя и вашите истории.Как се чувствате вие с вашите половинки?Щастливи ли сте ?
Това е една малко по - различна тема ,която цели да опишем нашите чувства към човека до себе си,състоянието на връзката ни...Как ви карат да се чувствате?

Коментари

1.   супер

2.   Ценя и обичам без да се привързвам. В това му е цаката, защото в този живот няма гаранция, че и майка ти няма да те предаде.

Джен

3.   Нито с него, нито без него. Много го обичам никого не съм обичала така, но аз го искам само за себе си. Страх ме е, че ще си тръгне, че ще ме зареже. Направи много грешки, даже още тази вечер ме пренебрегна и се карахме жестоко. Изпадам в истерии и ставам друг човек. Просто много голямо влияние има над мен и емоциите ми, нищо не мога да контролирам. Аз болна от любов и няма измъкване. Понякога го мразя с цялото си сърце, а после го умолявам да се върне. Блъскам, удрям хвърлям и пак съм с него. Нито мога да си тръгна нито да се променя. Любовта е и кошмар и ад, понякога обаче е спокойствие, уют и топлина. Сигурност и надежда.

4.   Всяка любов започва така, това е само увода, истината после ще разбереш. После ще пишеш теми, той ме задушава, не мога повече така. Особено като родиш, тогава край с розовите мечти, тогава ще се приземиш.

5.   Добре,сигурна,защитена,силна. Има моменти в който ми се иска просто да пробвам нещо различно в секса, само от към интимност има някой неща който много липсват, това ми е проблема,иначе за 14,15 години брак всичко е много добре :)