Мисля, че станах баща на две деца тази година като се вкарах в "страхотен" филм несъзнателно.
Здравейте, искам да споделя тук за последните две години кво ми се случва, не за друго ами защото се чувствам странно от случващото се като цяло и нз как по дяволите да го приема цялото това фиаско плюс тва тук в Англия нямам на кого друг да споделя ама сигурно не бих и посмял просто се възползвам, защото тук е анонимно. Историята ми не е измислена колкото и откачено да звучи и няма как да бъда кратък щото съм супер объркан и нещата са много навързани. Мъж съм от средно голям град в Бг на 29 г. съм а приятелката ми (все още не сме женени) е на 23г. от по голям град от моя, като още от самото начало на връзката ни по моя инициатива решихме да опитаме директно реализация в чужбина като всичко стана много бързо по програма. Навремето аз завършвах студентството си в нейния град и нещата уж от на майтап станаха сериозни с нея и така вече цели 4 години сме заедно живеем и работим в Англия. И така до миналото лято когато решихме и се прибрахме за сезона и понеже планирахме едно хубаво лято в почивки из България та тя реши да ме запознае с майка си вече а аз нашите. Казвам майка и щото баща и ги е зарязал двете с майка и когато тя е била на 2-3г. възраст и изобщо оттогава не се е връщал в България, останал си в Канада. Тя никога не ми е разказвала за майка си много много а и аз не съм държал, чуват се редовно като на мен ми праща поздрави аз връщам и така. Всичко точно прибрахме се в БГ и се настанихме в нейното жилище което тя е наследила като малка директно от родителите на баща си който пък навремето ги оставил да живеят с майка и в него и изчезнал в чужбина и така и не се върнал.Та едната вечер се чуха с майка си, жената каза, че ще дойде моята приятелка направи вечеря и т.н. майка и дойде запознахме се вечеряхме всичко беше повече от нормално. Направи ми впечатление, че постоянно ни предлагаше финансова помощ и да не се връщаме в чужбина, тя щяла да ни помага тук и т.н.. Майка и е на 45г. доста добре изглеждаща жена, стилна и елегантна. Когато я изпращахме пред входа на блока също видях че кара джип за около 30-40хил.лв. уау аз самият карам кола за 7хил. евро и с приятелката ми живеем що годе среден начин на живот, но както и да е не е това проблема тук а и аз не отворих тема въобще просто виждаше се, че е заможна. След запознанството ни ходихме (аз и приятелката ми) и у нашите запознах ги и там вечери и т.н. мина си всичко по реда! После ходихме на почивки из Бг като всичко бе просто перфектно. Лятото което бяхме решили да прекараме в бг беше уникално. Живеехме в нейния апартамент като майка и все по често ни гостуваше когато можеше. Едната седмица към края на август преди да си заминем на обратно, аз реших да изляза по мъжки с мои стари авери тук да се напием до смърт защото това ми липсваше в Англия, като приятелката ми реши да отиде на село при родителите на майка си отново (бяхме и при тях по рано), хем да ги види хем щяла да пренощува там за да не стои сама в апартамента. Както подобава здраво се омазахме и с такси се прибрах! И като се прибрах к'во да гледам майка и си отключила и седнала в кухнята пуши и ми вика най накрая те издебнах сам....и продължи с думите "слушай мои човек, аз веднъж го ядох и сега гледай да не причиниш същото на дъщеря ми, защото ще си имаш големи неприятности" и понеже бях зверски пиян се изсмях а тя ме изрита в топките... аз от своя страна инстинктивно пък аз я изблъсках като и скъсах ризата и тя падна, понечих да и помогна да се изправи а тя ме одра по лицето до кръв. Спомням си още, че тръгнах към другата стая и мислех че ще се разкара, но уви последва ме и пак се сборичкахме в коридора и кво стана кво не стана се събудих рано сутринта а тя до мен на леглото. Шокът за мен беше, че лежеше полугола и ако не ме лъжеше паметта то по скоро "нещото" май се бе случило......, но не бях аз този които пристъпи към това и съм абсолютно сигурен и до ден днешен нищо, че бях мъртво пиян а и съдейки по миризмата в стаята не само аз съм бил пияният! Бях в потрес понеже не съм такъв човек, нз как да отреагирам взех си портмонето, телефона и ключовете на колата запалих и се прибрах у дома при нашите, като ги излъгах и тях че сме се скарали с приятелката ми а те пък ме нападнаха изплашени да не съм и направил нещо, защото лицето ми бе ужас! Чувствах се като най долната отрепка като си изключих телефона, незнаех кво да правя. На петия ден от онази вечер приятелката ми дойде с мн тежка физиономия да ме търси, беше изключено да не и кажа просто неможех вътрешно умирах и и казах всичко от до. Тя не беше видимо изненадана и каза, че майка и вече и е съобщила всичко и е поела цялата вина а още повече, че цялото ми лице бе съдрано което потвърждаваше и случката за самата нея явно. Попитаме дали я обичам и искам да съм с нея и че ще се опита да го приеме някак си ако това е случайност и че ме обича много....казах и, че винаги съм я обичал и нищо не се е променило за мен и че искам просто да се изнасяме от БГ незабавно. От началото на миналия септември сме си в Англия а те явно някак са си изгладили отношенията помежду си, защото в началото майка и беше по ниска от тревата и изобщо не и звънеше така често както преди, но поне си призна тогава иначе нз кво щеше да е ако ме бе натопила, защото очаквах виновния изцяло да съм аз като мъж и така всичко почна да отшумява или поне така си мислех. Най хубавото бе към края на февруари тогава приятелката ми заяви, че е бременна и ще ставам баща бях страшно щастлив като мислих, че оная случка е в миналото.... да ама не другия шок за мен дойде май месец тази година, като майка и споделила по телефона по рано а тя ми го съобщи вече на по късен етап, че и майка и е бременна и чака всеки момент момиченце най вероятно от мен като двете решили да го задържи без мое знание! Така моята ми излезе със становището, че не е искала да развали новината спрямо мен за нашето предстоящо дете и ми го спестила уж затова за по късно. Станаха страшни скандали аз тръгнах да се изнасям защото тя е знаела и е скрила от мен ама и аз пък имам вина още от поначало и доста си мислих къде ще ида плюс тва бъдещата ми жена е бременна немога да ги оставя и то тук в Англия абсурд. Друго си мисля още дали аз съм бащата, надявам се да не съм, но майка и също споделила, че от месеци не е имала други контакти и е сигурно почти на 100%, самата тя не вярвала как е възможно изобщо! Аз също не го проумявам не е стара, но какъв е шанса мамка му минимален? За нея тва било нещо прекрасно в живота и по думите на моята..... и още по странното е, че сякаш и двете се радват една за друга съдейки по физиономията и като се чуват. Опитах се да споделя на баща ми ама тои хич не вдяна и се отказах! Сега е декември като края на май месец майка и роди живо и здраво момиченце което е на вече 7 месеца, а приятелката ми роди жив и здрав син началото на ноември. Сега с триста зора и уговорки от страна на приятелката ми и нашите по телефона, ще се прибираме за празниците та да видят те внука си, а през това време ще правим тихомълком ДНК тест по мое настояване и ако детето е мое държат и двете да го призная и него и няма мърдане, а как ще го съобщя вкъщи акъла не ми го побира, че нашите имат внук и вероятно внучка. Мислех, че тия неща се случват само в Дързост и Красота и по разни тъпи предавания като това с Ани Владимирова. Хич не искам да се прибирам, защото трябва да се виждам и с майка и трябва да обясня и на нашите закво иде реч, хайде нашия криво ляво окей, но майка ще припадне от раз. След няколко дни излитаме за БГ, на тръни съм и сън не ме хваща вечер с приближаването на полета.

Коментари

1.   Ако това, което прочетох току-що е вярно...леле! В голяма каша си се забъркал. Трябвало е да прекратиш отношение с приятелката си веднага след като те е похитила майка й. И аз от позицията на жена не бих простила такова нещо на майка си, такава постъпка е повече от оскърбителна. Моля се бабата да не е бременна от теб. Вашите знаят ли случая? Ако се окаже, че си татко и на двете, как ще го обясниш на близките?!

2.   Надявам се темата да не е измислена. Не са постъпили коректно с теб, като жена го казвам. Ако ДНК теста излезе положителен направи всичко възможно да не делиш децата си. Ако е отрицателен, по възможност се отдалечете с жена ти от тъщата. За мен твоята връзка с момичето е обречена от сега. Много некоректна постъпка, ти си бил поставен пред свършен факт. Има голяма вероятност жената да не е бременна и да фалшифицират теста. Това ще стане лесно след като има и друго бебе с твоята кръв. За момента се успокой. Направи всичко възможно да си убеден, че теста няма да е подправен.

3.   И като се събуди и осъзна,че е кошмар ?Тая история в кое предаване или турски сериал я гледа?Хора,като ви в скучно прочетете малко книги :/ само като видях как пишеш "за кво" "кво ми се случва" "щото" и ми стана ясно,че си хлапе.Зрял мъж на 29 с висше и живеещ в Англия няма да пише така първото,което е.Второто поне да беше измислил с приятелка не с майката,защото е просто нереално "да се радват двете една на друга" че пък и да крият и не знам си още какви измислици.Освен ако не сте роми,тогава може и да ти повярваме.

6.   Сега за празниците само водичка. Като лягаш се заключва.

7.   Честито! :)
Кофти ситуация, ама е станало. Грижи се за децата си.

8.   Брат, съвет не мога да ти дам заради самата случка.
Но не може да се отрече, че и много рядко се случва майка и дъщеря да се влюбят в един и същ човек и да правят секс с него. Щом те желаят и се разбирате -мамка му! :)) Живота е пълен със странности!
Успех!!!
М47

9.   Имах един колега, около 40 годишен беше тогава. Другите го бъзикаха, че оправил баба си (майката на жена си). Оправдаваше се, че бил пиян, тя сама отишла при него, тогава бил още съвсем млад и било скоро след сватбата им с жена му. Така че има ги и тези неща, вече жената да забременее малко кофти късмет, ама какво да се прави. Щом жена му го приема, срам не срам, трябва да си признае детето.

12.   Някои хора плащат по-скъпо за грешките си от други. Ти си платил за факта, че си се напил до безумие. Нищо не те оправдава. Най-мразя мъже, които не могат да пият, ама иначе го правят. Свиня си се направил, свински последици имаш. Майката и дъщерята няма да ги коментирам, но ти и не заслужаваш нещо по-добро. И не можеш да ме убедиш, че човек като е мъртво пиян и му става онази работа и не знае кво прави. И аз съм мъж и съм наясно, че това няма как да стане. Сега остава първата братовчедка на жена ти да оплодиш. Ами кво да направиш - нищо не можеш да направиш, освен да помолиш майката да осигури на момиченцето друг баща, или да осиновите бебето с жена си. Второто е по-добре като вариант, защото поне ще отгледате детето. На самото дете не знам как ще обясните произхода му. Освен да измислите друга майка. Но никой не заслужава да научи, че майка му и баща му са пристъпили всички морални закони. Защото чувството никак няма да е добро.

14.   Ами идеално! Все едно са ти се родили близнаци, какво толкова?
Ще си ги гледаш и двете. Майка ѝ едва ли ще има претенции - тя направо си е родила внуче...

15.   Пичаго, как така от Англия, отиде до БГ един път, за едно лято (какъв сезон като от работата ега те пуснат 10 дена, ега не... )

Ама ти като си тръгна си взе ключовете от колата? Коя кола, бе мой? :D

Тия неща не стават само по филмите, ами и в главите на филмарите.

Братан.

16.   Въйййй братттт, направи всичко възможно да разбереш дали теста няма да го манипулират, това е първо най-важното, второ-тая баба (майка и) не е наред, да си легне с мъжа на дъщеря си немам думи, трябва да бягаш от нея колкото се може по далеч, трето-лично аз не бих казал на родителите си, ще ги уморя бавно и мъчително, помисли дали да им го съобщаваш, четвърто-доколкото разбрах от написаното жена ти е ок с всичката тази каша и тя не тегли конско на майка си, явно двете не ги бива с главите и трябва мноооого да се пазиш и от двете
За мен, ако от бабата детето е от теб работата става мноооого сериозна и трябва да си опичаш акъла

17.   Абсолютна измислица-по какво разбрах ли! 29 годишен мъж, който цитира"Дързост и красота"Че кой гледа тая сапунка, която от много години не върви по телевизиите. Направих си труда и прочетох, че сериала е започнал 1987 година-доста преди да се родиш, авторе. А когато си бил дете, последното което те е вълнувало е"Дързост и красота"Познах, нали????

21.   По тази история, скоро ще има филм.

22.   Не казвайте на никого, ако детето е от теб. По-добре такова нещо да остане тайна дори за самото дете. Майката и жена ти са извратени. Аз бих ги зарязала и двете.

24.   Човече, как го измисли това? Уникално е, трябва да се пробваш, като сценарист на сапунки в Холивуд (може бащата в Канада да има връзки там). Само, че имаш нужда от стабилен коректор - доста ти куца граматиката. Само на едно място си се улял. Как тъщата не е имала други контакти с мъже в последните години, но не била на 100 % сигурна дали ти си бащата или не. Че тя да не може да се (само)размножава чрез пъпкуване, за да не знае дали тоно ти си бащата или не.

Номер 1, казваш бабата, ама тя за кого е баба? Важно е да се уточни, тя е само баба на малкото момченеце. За останлите женски персонажи в историята е майка :)
А в Англия е един вид майка и на главния герой - mother-in-law.

25.   От Автора!

В България съм и нямам много време през деня затова ще отговоря сега доколкото мога, както виждате си имам доста неща на главата! Ще започна с това, че изобщо не ме вълнува кои вярва или не вярва и дори даже ме устройва за тези които не вярват, че повече засечки като цяло не ми трябват, особено да ме припознае и някой от тук! Искам да благодаря на тези които са оставили коментари били добри или лоши, но поне по темата и които са ми в помощ.

До номер #2 най вече!
Реално и аз мислех да не стане издънка с теста, затова уредил съм нещата и да се направят два теста, не само един и то в две различни столични болници/лаборатории, имам съгласието и на майка и. Другото което е, да реално найстина бях поставен пред свършен факт, това нещо тепърва ще се разисква още, като засега ще чакам да видя какво ще покажат тестовете.

До #12,
Вярно е, напих се, но и друг път съм се напивал и просто съм си лягал и заспивал. Прав си в повечето от нещата които си написал, но станалото станало и да се хвърля от някъде едва ли нещо ще променя.

За останалите коментари също ще дам няколко отговора....

До #3,
Пиша "За Кво" и "Щото" ми щото реално пиша неофициално в анонимен сайт човек, няма да се занимавам и с граматика, да не говорим, че пиша и посред нощите, както сега в 4:30!

До #15,
Приятел, аз да не съм на норма и на полето в разгара на беритбата, че да имам една седмица отпуск! Холидейте съм си ги събирал много време и с разрешение плюс леко неплатено удължение съм почивал цяло лято, докато приятелката ми напусна предходната си работа заради тази ни почивка. Питаш коя кола ами моята кола ПИЧ тази която си купих там преди време и същата тази с която се прибрахме миналото лято в България. А сега се прибрахме със самолет, иначе как си представяш почти три дни път да цепя през Европа с бебе на два месеца!

До #17,
Хахха ти ме разби и разсмя искрено! Роден съм началото на '90та година летата ги карах на село и там се гледаше "Дързост и Красота" искаш не искаш, сериал които е към едно 20хил. серии и поне 10-15г. се излъчваше, баба убиваше ако се смени канала, но ти нали си Шерлок Холмс чукна у Гугъл и ме "Хвана"!

До #24,
Тъща ми, е нямала контакти последните месеци тогава а не години, а по сметката на месеците отначалото на бременността до самото раждане е заченато около онази нощ, именно затова е на 100% сигурна тя, но явно и е непонятно както и на мен до ден днешен как от единят път се забременява жена на 45г., но да видим ще има яснота вече след тестовете. И не Холивуд а Боливуд е за сапунките главно, а с моята история....както и да е.

Ами Благодаря още веднъж на всички отговорили и лека вечер или по скоро сутрин за мен. Ще следя коментарите и ще отговарям вече само на смислени такива и когато мога.

26.   Хахахах! И номер 24 цепи!

27.   Лупай яко тъщата -
да е мирна къщата!

29.   Не знам това е много отвратително да имаш дете от майка и дъщеря. Децата ще са брат и сестра и едновременно леля и племенник. Ще се чудят как да се обръщат един към друг: днес как да ти викам "леля" или "кака". А всъщност лелята май е по-малка от племенника си? Леле!

В Библията пише, че е забранено мъж да вземе майка и дъщеря. Отделно от това гледай да не научи някой, защото може да се води кръвосмешение и да те осъдят.

30.   Пич не се притеснявай! Каквото е станало, станало, нищо не можеш да промениш и каквото е писано, това ще стане за в бъдеще. Нещата ще се наредя от самосебе си. Една вечер седнете ти и жена ти заедно с майка и пийте по едно пиене и нещата ще се оправят. Само гледай да не се напиеш като миналия път, защото може да се събудите и тримата голи заедно в леглото.

31.   Автора,много отдели да пише,пък такива обяснения започна ,че ако не бях чела измислицата му щях да му повярвам. :)
Ама разбира се ,че да е пълна картинката трябва да измислиш и кулминацията от 2 бебета.
И само как започва всичко ...,тя те одрала по лицето ,скъсала ти ризата ,все едно ти като мъж не може да я спреш ,нали си бил адски пиян,как помниш това ,а сексът не?
По описанието на "тъща ти" знаех,че ще има нещо пикантно случващо се,другия път бъди така добър /добра да задобрееш ,току виж ти повярваме.

32.   Не зная дали историята е истинска, но лично познавам един дето забрамени тъща си, докато жена му беше бременна. Живееха в една къща и докато жена му била на работа хванал тъщата за задника, пък тя не се дръпнала и станало каквото станало. Това го чух лично, в кабинета на социалните, докато се обясняваха за детските и еднократните помощи. Българи са, но много бедни и запуснати. Децата се родиха, но дали живеят заедно вече не знам, тъй като не живея в града от много време.
Моят съвет е ако останеш с жена си, бабата надалеч. Аз лично не бих се свързала с такива хора.

33.   и кво стана кво не стана се събудих рано сутринта а тя до мен на леглото"
братле това ти изречение не звучи правдоподобно - претупано е! Как се напивате до такава степен бе? ТИ го пишеш така все едно всичко ти е мъгла от въпросната нощ, ама като във филма ''Мементо". ВИж ако беше писал дни наред прехвърчаха искри между нас, беше неловко но едва го отдървях незнаейки дали не си въобразявам за химията по между ни.., накрая пийнах, не се сдържах, а и тя го желаеше, бих ти повярвал повече. Иначе, ме грабна още със заглавието.