Бихте ли опитали отново?
Привет. Имах връзка 3 години. Луда любов. Приказка. Много се обичахме. Разделихме се буквално за невероятни тъпотии свързани с битовизми. Бяхме разделени 4 месеца. Случайно се засякохме в компания. Разбрахме се да се видим. Излезнахме, казахме си, че все още се обичаме и решихме да пробваме отново. Проблемът се появи когато разбрах, че през този период тя е имала други. Бихте ли превъзмогнали тази подробност и бихте ли опитали отново?

Коментари

1.   Да, бих. Нормално е за четири месица да се е появил някой и да са имали заиграване, малко ме притеснява, че казваш "други". Ако е така и са двама, трима, камо ли пък повече не бих, защото говори за много леко момиче, а от такова сериозна връзка няма как да очакваш.

2.   Водили сте затворен тип връзка... антисоциален тип. Иначе нямаше да се карате за глупости. Няма да е по различно и сега. Пак ще се разделите. Даже и по бързо ще стане. Ще се хванете да си припомните само причината за раздялата.

3.   Аз лично не. Смятай колко е държала на тебе като веднага е имала други. Хората обикновено страдат, не търсят веднага заместници. Вашата връзка от 3 години я е забравила бързо.

4.   Е много ясно, че има други бе бате. Такова животно като сама жена няма. Винаги има кой да и го вкарва нищо, че уж сте разделени. Виждаш ли колко са бързи. Моментално намира тъпкач. По интересното е, че сигурно е имала още докато е била с тебе. Еми кво се чудиш, естествено, че не я искаш, щото ще се ебе с други, докато я мислиш като не ств заедно.
Видялата е, че си клекнал и сега пак и ще ти изцоца силите, докато може и после - ох омръзна ми, приятелят ми не ме задоволява и те такива тъпотии.
Режи и тва е, кво и се обясняваш като ученичка.

5.   Абсурд, не!!
Особено, ако е имала интимни отношения, аз лично се гнуся от бройкаджийки, а тя само за 4м е овършала квартала

6.   Не бих. Не защото е имала други, а защото не вярвам, че отношенията ще са различни или трайни- щом се е стигнало до раздяла, пак ще се стигне.

8.   Няма значение, че е била с други. Нищо не й е станало от това. Проблема в изневярата е предателството, което в случая го няма. Тя може да е била с други от мъка по теб. Не бъди тесногръд.

9.   Жена съм, но ако бях на твое място не бих.

10.   престанете да се събирате с бивши бе хора,няма любов втори дубъл нито живот втори дубъл, намерете си друга любов, на света има милиарди хора а вие сте се вманиачили в един и то не ставащ за любов,излагата се и си губити живота в страдания, много сте зле

11.   Аз съм се събирал с жена, която е била с друг по време на приключили отношения, май толкова, около 3-4 месеца.

Ама и аз бях с други. А се обичахме истински. Това не е фактор...
Има толкова много причини човек да спи с някой и не толкова много да иска да е във връзка.

Пробвайте, щом се обичате, то ще си покаже.

Братан.

12.   Когато се разделиш с някого, си свободен. Може да не спиш с никого 3 години, може да спиш с трима за пет месеца. Това е личен избор или въпрос на обстоятелства (ако ти се иска, но никой не ти върже, например). И никой от двата варианта по никакъв начин не може да служи като мерило за любовта ти към бившия/бившата или за липсата й.

13.   От автора: Към Братан. Какво стана в крайна сметка , колко дълго продължихте след това? Това, че сте били с други оказа ли влияние върху отношенията ви или успяхте да го игнорирате?

14.   Дори и да се съберете, пак ще ви разделят същите проблеми, каквито са били и преди 3-4 месеца. Няма втори шансове, няма трети, няма четвърти. Ще сте добри за малко, после пак същите неща. Хората се заблуждават, че ще има промяна, че сега всичко ще е наред и т.н. Дай шанс на друго момиче, тази вече е изпята песен, преживял си връзка с нея.

15.   Само четири месеца, и други... Не е ли множко! А сте се разделили, казваш, за пълни глупости и битовизми? Ако те обичаше, тя щеше да те потърси, при това положение, щеше да си превъзмогне егото. Ти знаеш ли, е ако имате деца, те наследяват някои от чертите на бившите тъпкачи, макар че са от твоя сперма?

16.   Само четири месеца, и други... Не е ли множко! А сте се разделили, казваш, за пълни глупости и битовизми? Това говори, че тя е една глупава плитка фръцла, която не заслужава любов, защото не може да обича. Ако те обичаше, тя щеше да те потърси, при това положение, щеше да си превъзмогне егото. Не бъди наивен: щом те е напуснала по някакви измислени поводи, това ясно говори, че го е направила заради друг, а сега се е осъзнала, че още "безумно те обича", защото са ѝ били шута - очевидно са били по-проницателни от теб. Сега си търси отново удобния балък, който ще я търпи и носи на ръце... А ти, като те чета, вече си готов на всичко...... Ти знаеш ли, че ако имате деца, те наследяват някои от чертите на бившите тъпкачи, макар че са от твоя сперма? Явлението се нарича телегония.