Къде да си намеря държанка
Аз съм заможен и успешен, но леко смотан по отношение на жените мъж в 30-те си години, който иска да си намери т.нар. държанка. Т.е. млада красива жена под 30, ако може и около 20, която да ми е добра любовница всяка вечер, да ме придружава по почивки, заведения и т.н. и по възможност да не прави много секс с други мъже, докато имаме отношения - срещу спонсорство. Да, знам, че е повърхностно и глупаво, но ми е любопитно.

За момента съм се спрял на този вариант, тъй като около мен не виждам жена, която да ми харесва за връзка, проститутките и секс за една нощ не са ми по вкуса, а за красива приятелка с привилегии съм малко смотан. А аз държа да е красива, макар аз да не съм красив, но не съм и грозен.

Не съм милионер и не мога да предложа частна яхта и да и купя чисто нов джип лично за нея, но мога заделям само за нея около 5 хиляди лв на месец плюс вечери и екзотични почивки 2 пъти годишно.

Ясно е, че за 5 бона няма да е Емили Ратайковски, но все пак. От средно голям град съм и в обкръжението ми подобни жени, които биха се съгласили, няма.

Знам, че на жените ще им стане гнусно от думите ми, но така съм преценил за момента и това търся. Все пак нека си изразят мнението, щом искат, нямам проблем с това.

Коментари

1-50 от 84

1.   Защо да им стане гнусно? Това ако тръгнеш по центъра на твоя град и спираш момичета с тази оферта, не малка част биха били заинтригувани

2.   Ем, като не е от твоя град, как ще спи с теб всяка вечер, заедно ли ще живеете? Пусни обява в сайт за запознанства какво търсиш, ще намериш. Пет бона са много пари, започни с 2-3. Това са по 100 лева на вечер. Колко млади момичета има жадни да видят свят, да се поглезят, да им подават палтото в ресторант. Само че танто за кукуригу, гледай да не прекалява с искам това, искам онова. Защото със сигурност ще има следваща на опашката за татенцето. После ти като се поотракаш и свястна жена ще си намериш, без да имате непременно и икономически отношения.

3.   Защо се подценяваш толкова? Наистина ли имаш такова ниско мнение за себе си, че смяташ че не можеш да привлечеш жена за връзка.? Това е тъжно просто. Толкова много боклуци и насилници са с жени до себи си, не ми се вярва да не можеш да намериш. Плюс това, не ти ли се струва, че 5000 лева са доста пари за някой, който на практика няма да прави нищо? Сигирно има проститутки и по сайтовете, които биха се навили, но не знам защо е необходимо наистина.. Работи върху социалните си умения, това че си успешен е добре за теб, но се развивай във всички области. Тия пари дето ги изкарваш по-добре ги вложи във семейство или нещо креативно. Един ден ще съжаляваш, че си пилял време и пари в нищото. Особено времето е ценен ресурс, който никой няма да ти върне. Пари може и да изкараш, зависи от късмета и съдбата. Но за времето е сигурно. Жена съм, ако има значение.

4.   Не мисля, че 5 бона е голяма сума. Има мъже, които със сигурност могат и 50 да си позволят. А и зависи от жената - може всеки месец да иска я нова кола, я почивка, да има скъпа подръжка - фитнеси, корекции, маркови дрехи, бижута, коафьори, маникюристи, гримьори, а това са неща, които струват десетки хиляди. Друг е въпроса дали за мъжа ще си заслужава, аз чак такава фолк тупалка не искам.

И не, не се подценявам. Знам в кое ме бива и в кое не. Просто не съм от този тип мъже, които жените като видят за първи път и ще ахнат и съответно ще ми е трудно да си намеря красива секс партньорка. Но нямам проблем с това, не си мислете, че съм се депресирал и т.н. Напротив - аз знам кое мога и кое не мога да променя и не се терзая излишно с това, което не мога.

Иначе пък мога да намеря жена за сериозна връзка, защото ако една жена ме опознае и е типа, който бихме си допаднали, би ме оценила. Това не е проблем, стига да срещна тази, която ме грабва. Но от последната ми връзка не съм срещнал такава.

5.   А свободно време имаш ли? Сам можеш ли да пътуваш? С твоя сериозен бюджет и необвързаност аз бих изтарашил много красавици. За безплатно толкова ще ти кажа, а ако обещаеш комисионна направо сам се заемам да ти търся любовница. :-)

7.   Номер2, чети по-внимателно, авторът казва, че е мъж в 30те си години. Закога да се поотрака? Той след като досега не е успял, на тази възраст няма никакъв начин да се промени, каквото и да прави, където и на който и да плаща.

8.   Абе желаещи няма да ти липсват . Дори да не си първия красавец , все ще намериш жена дето да те иска .
На колко си ?

9.   Отиваш във вървежните заведения, където гъмжи от бръмчалки. Те жените, които са там, едно 60-70% са там само за да намерят точно това.
Тип Нора Недкова и там другите... те тея за по 4-5к на месец се намират, пък на някоя неизвестница и на 2-3 ще удариш без проблеми.

Братан.

10.   Гнусна работа. Никога не бих се навила. Но сигурно ще намериш кандидатки. Ако пък вземеш да поработиш върху себе си и да си развиеш личността, някоя може и да вземе да те пожелае заради самия тебе. Ама е по-лесно просто да извадиш портфейла.

11.   10, пробвах да променя това, което зависи от мен, но резултата беше депресия - не се чувствам себе си и щастлив така - едва ли не да се правя на палячо и да се насилвам, защото някоя си там да ме харесала, защото пък тя е съвършена или е трегнала да се променя заради мен. Хубаво, ама аз не се харесвам така. А това е по-важно. Не мога да се насилвам дълго. Пък и не всичко мога да променя. Някои неща просто са ти дадени и или ги приемаш, или не. А и аз имам проблем само с намирането секс, не с връзките. Просто не съм такъв тип дискотечен забавен играч с алфа излъчване, каквито се предпочитат за секс. В момента така съм си преценил и си стоя зад решението и си поемам цялата отговорност за последствията.

12.   Излез ми с такава оферта и я приемам веднага! На 21 съм и сме да твърдя, че съм доста красива и в лице и в тяло.

13.   Ами то е пълно с такива жени.

15.   Доста заинтересовани виждам. То повечето жени са ЗА с две ръце, щом ще има пари. Това не те ли подтиска, няма ли да се чувстваш използван? Ако някоя жена и допада ще го направи, но трябва да има някаква симпатия, привличане, иначе много трудно. Дай си фб да те разгледам :D и ще ти кажа как ще стане хаха

16.   Авторе (11) смятам, че просто си насочил усилия си в грешна посока и затова и резултатите са били такива. Това, което си решил едва ли ще ти донесе истинско щастлие и удовлетворение. Ще спонсорираш някаква няколко години, тя накрая или ще намери по-добър спонсор или някой пич ще й завърти главата и ще те зареже. Ти ще се чувстваш използван, по-самотен от всякага и с тотално сбъркана представа за жените, колкото и сега да си вярваш, че няма да се увлечеш. Но поне намирам за достойно това, че си стоиш зад действията. В крайна сметка, изборът е твой. Кандидатки, както виждаш, се намират. Успех :)

От 10

17.   За пет бона на месец можеш да имаш всяка манекенка и миска в България. Сам ще се закопаеш с такава оферта. Предложи най-много два бона! Чрез агенция, недей през сайтовете, защото ще ти се обадят 300-400 курви и ще се чудиш какво си си качил на главата.

Ти за пет бона можеш и бая хетеро мъже да опраскаш. Направо не ми се вярва темата да е истинска. Човек с пет хиляди напълно излишни на месец отдавна би трябвало да е наебал целия тиндър.

18.   толкова много пари и толкова много комплекси, жалка история

19.   И аз смятам, че 2-3 са ок. За да имаш подобен доход или правиш нещо незаконно или си супер добре образован, предполагам второто и момиче, което изглежда добре може би ще ти се види скучно. Може да опиташ със студентка. Ако не искаш да живее с теб, а тя дойде от друг град, може да и ноемеш малка квартира.

20.   Не знам коя свястна жена би се съгласила...Аз не бих. Толкова е долно това. Нямам думи. Жени, толкова ли долни станахте ? Да се продавате за пари...

21.   Аз съм на 19 и веднага бих се съгласила на такава оферта! Не знам какво чакаш, почти всяка ще се навие.

22.   Аз ли съм тъп или жените са фурнаджийски лопати? Ореваха сайта да плюят мъжете, ходили на платено, а този си търси откровена компаньонка, а те дори му се предлагат.

23.   Виж сега, авторе, да допуснем, че отговарям на критериите ти. Жена в началото на 30-е, красива и добра любовница. Дотук добре. Обмислям офертата ти. И колкото повече я обмислям, толкова повече стигам до извода, че ти ми предлагаш една доста кофти сделка. Защо? Първо, защото договорът няма срок, т.е. не казваш за какъв период от време ме наемаш. Година? Две? Времето е пари, човече! Второ, срещу 5 000 лв. ти искаш практически да разполагаш 24 часа в денонощието с услугите ми, т.е. заплащането не е за 8 часа нормален работен ден, а за 24-часов, защото в този период аз имам ограничения като например да нямам други интимни контакти и винаги да бъда на разположение. Щом имам ограничения и условия, значи не съм свободна от ангажименти, а съм на работа. Като разделя сумата 5000 на 30 дена по 24 часа, се получава една доста жалка ставка, а именно 6 лева и 94 стотинки на час. Е, защо аз да съм нон стоп на разположение да ти правя свирки, като при същата ставка при 8-часов работен ден ще изкарам надница от 56 лева, т.е. 1680 лв. на месец? Вадим от 5000 тази сума и се оказва, че ти ми прадлагаш 3320 лв. за въпросните свирки, като търпя пропуснати ползи от загубата на останалите часове. Да, но ако аз поема още един клиент като теб, ще печеля не 3320 лв., а 6640 лв. за същото време.
Това едно. И друго има. Ще получа ли обезщетение при едностранно прекратяване на договора от твоя страна? Какво ще е то? При какви условия?
И още. В офертата не са отразени режийните - пътни, дневни, консумативи и други. Почивките са бонус за служителя, те не могат да му бъдат приспадани от разходите покрай преките му задължения.
И последно. Възнамеряваш ли да компенсираш физическите и моралните щети, нанесени ми на работното място, защото във времето, в което ме ползваш, аз се амортизирам и цената ми пада, като същевременно губя репутация в средите, където биха ме наели на работа след теб?
Така че.... поне за мен няма сделка! Споко! Ще си намериш някоя неориентирана пикла. Не само ще я намериш, а за жалост, на опашка ще е редят малоумните девойки. Аз, всъщност, този пост го написах за тях, не за теб. Момичета, тези пари ще ги изкарате с песен, ако просто се стегнете и си гледате образованието и работата. След време такъв като автора ще може да го купите и продадете, ама няма да ви се занимава.

24.   Аз пък се чудя как така българинът винаги се изкарва беден, а тук в сайта е пълно с все заможни хора с по 5000 лв. джобни. Че даже и за милионери не се мислели. Вие парите вече за нищо ги нямате...

От студентка с месечен доход 400 лв.

25.   Абе лигли малки.. чак сами се предлагате. Достойнство нямате ли? Много тъжно какви са сегашните жени и на какво биха се съгласили!!! А ти, авторе, много те съжалявам. Истински и откровено те съжалявам. Мъж на тази възраст трябва вече да се задомява и деца да има, а не да си търси компаньонки. Супер жалка история, даже се подразних на споделеното от теб. Тези ти търсения може да си ги намериш във всяко заведение, където е пълно с такива като коментиращите-желаещи да заемат тази позиция. Просто останах без думи..

26.   Излез в София в 33, илевън, Плаза пълно е с кандидатки. Както и в инстаграм!

27.   Ще даваш пет бона за някакъв парцал? Ти добре ли си? Ето такива като тебе развращават момичетата! Как не те е срам. Голям комплексар си. На 30 и кусур години станал, не искал връзка! Като плащаш на компаньонка, която ще е с теб и това е вид връзка, но извратена. Ще се влюбиш, тя ще ти слага рога, ти ще страдаш и ще плащаш, абе супер. После да не четем клиент уби компаньонка.

28.   Измислено! Някой си фантазира, че е толкова богат, че има и пет бона излишни.

29.   Ти за 5000 руса германка ще наемеш. В бедни държави като България и за 1000 лева месечно ти дават пълна програма.

30.   Моят съвет е първо автора да посети психолог, сексолог защото е очевидно че има проблем. Тези пари може да ги инвестираш в нещо смислено като покупка на жилище, създаване на бизнес, или пък да подкрепиш някоя благотворителна кауза.

М25

31.   Честно казано, и аз останах разочарована от голяма част от женските коментари тук. Чак започнах да се чудя дали са истински. Очаквах повече.

Към 22, и на мен не ми се нравят мъжете, ходили по проститутки, но аз не бих се продала и смятам имам право на подобно изискване. Виж кандидатките тук, определено нямат право на такива претенции.

32.   Пак пръскате мъдрост...
Човекът какво ви пита, вие - каква щяла да е тази жена, ама нямало да е щастлив...
Аз бих, Аз не бих - Аз, та Аз. Азове- пълни с газове.
Авторе, тръгваш по комерсиалните барове в града ти, демонстрираш висок стандарт - облекло, кола, бутилка Белуга на масата и те сами ще накацат. Няколко лъскави снимки в мрежите и ще ти направят фен група. Наистина, ще те интегрират в средата без да се усетиш. Тъкмо го наблюдавам тоя феномен с няколко приятели прибрали се в България за празниците с кесиите. Само внимавай да не станеш бял бродник на дърти години, че много модерно стана.

33.   До 20,ха Добър ден.

34.   Знам какво и защо го искам и нямам проблем с това. Щастлив съм, не се притеснявайте за мен. За съветващите ме да инвестирам парите, вече съм го направил. Наясно съм и каква ще е жената, която би се съгласила. Дори и да се разочровам, искам да видя от първа ръка, а не да вярвам на голи думи. Няма нищо лошо в това.

Не знаех, че 5 бона са чак толкова пари за вас. Имаше една тема за програмист, който изкарвал 4 бона, а не му връзвали жените и го обвиняваха, че 4 бона са нищо, трябвало да има луксозна вила с дизайнерски мебели, яхта и т.н., та тогава щели да му вържат.

Аз затова написах, че не съм мулти милионер и не мога да предложа такива неща, но едни 5 бона и добро отношение мога в замяна на 1-2 часа всяка вечер (през другото време не е чак такъв проблем какво прави), добър секс, младост (за мацката от номер 23) и сексапил. Но искам и мацката да си струва като физика, не просто да е красива, а да е като от корица. За такава мадама 5 бона са нищо, тя само поддръжката ѝ струва толкова, че и повече. Ако остана доволен във всяко отношение, мога и повече да предложа, но съм малко перфекционист и няма да е лесно да ме впечатлят дотолкова.

36.   И каква е тая поддръжка, която струва пет бона месечно? Всеки ден ли ходи на фризьор и на маникюр?

37.   Ако има университет наблизо, намираш някоя студентка от друг град. Даваш й квартира без пари без да искаш нещо съществено. Като посвикне да си живее комфортно и икономично, сама ще иска да ти се пуска. Наеми хубав апартамент съвсем близо до университета и залепи обяви, че даваш стая за момиче.

38.   Хмм ...според мен повечето коментари, уж които са от жени са от комплексирани мъжленца

39.   Евала номер 23. Единствено ми се струва, че си твърде образована и умна за да се впишеш в изискванията.

Авторе, сега пръскай пари за безплатни неща като си решил, но не мисля, че след време ще си доволен от начина по който си решил този проблем. По-добре ги дай тия пари за някой, който да те направи "не-смотан". Фризьори, модни дизайнери, фитнес треньори, психолози, пластични хирурзи ако щеш..сещаш се, вложи ги в себе си вместо да си плащаш за услуга.

40.   38 ще ти се, за 5 бона от тая беднотия от 2милиона жени поне 1 милион са навити.
Аз само за екзотичните екскурзии бих ти станал пръв приятел.
Ще ти помагам в търсенето на луксозни курви, ще ти организирам кастинг. Няма смисъл само една да ползваш. За по 1000л. на седмица нашенските БГ курви ща ти мият краката с език.
Тука възмутени женици се чудят как така имало толкова много млади бг курветини.
Айде моля ви се всички знаем как. Не сме в предучилищна.
Хей номер 23 не си разбрала:
Оферта била за1, 2часа на ден. Хайде сега направи наново сметка да видим колко излиза и дали можеш да изкараш такива пари?
Не ги баламосвай, че с труд и образование ще ги получат.
Ако тея фантазии дето ги ръсите с измислените високи заплати бяха истина отдавна да сме покрили средния евростандарт:
И нямаше да сме по бедни и спо-ниска заплата от половината африкански държави.
Евала на автора за откровението. Ето това е мъж, който знае какво иска. Нали това всички искат. Ето човека е откровен и каза всичко за себе си. Поне не лъже и не се преструва за разлика от болшинството.

41.   39, благодаря за съвета, но предпочитам да съм себе си и да се приемам какъвто съм. Така се чувствам по-добре в кожата си. Дори и резултата да не ми хареса, предпочитам да се уверя лично дали ще е така. Тъкмо после ще оценя, истинските връзки. Ако не пробвам, винаги ще се питам какво е и ума ми ще е там, дори докато съм в сериозна връзка и няма да мога да се отдам на жената до мен. Няма ли логика и в моите думи?

42.   40, само ще ти кажа, че почти никоя не би се навила. Най-много да се навие някоя, която ще му вземе парите веднъж и ще му бие шута. Колкото и да се стараете мъжете нас българските жени да ни изкарате проститутки, просто няма как да се получи. Даже в доста случаи в България жените помагат материално на мъжете си, осигуряват им дом и т.н. Чудя се с това мислене докъде ще стигнете.

43.   Авторе, като ти чета коментарите, ми става ясно, че на теб толкова ти е капацитетът. Това си можеш, това си искаш. Не знам какво повече се обясняваш. Получи и отговор на въпроса си, че и кандидатки се явиха. Отивай да си реализираш мечтите.

44.   Защо мислите, че една дето не се поддържа за 5 бона на месец и е супер грозна и западнала.
Аз не ходя на фризьор много, на маникюр не ходя не си падам по тези неща и не изглеждам зле, даже напротив...
Те жените надушват мъжете с пари и е странно, ако нямаш поне една кандидатка, без да е чела какво търсиш.

45.   Абе не се карайте мъже и жени, в България всички сте еднакво бедни и еднакво зле.

46.   Авторе
Първо като не вярваш, че 5 000 лв са много. Отвори джобс.бг и виж как вървят заплатите. Еми 1 000 лв. се смятат за прилични а 1 500 за много. Средната е 700 - 800. За градовете над 1 000 000 жители може да е друго. Но сигурно не с голяма разлика.
Много момичетата биха се навили. Особено по - младите още не запознати с живота. Обикновено ако на 30 е несемейна трябва да се огледа защо.
Номер 23 мисли много с подобна нямаш шанс, но ти и не търсиш подобна.

То въпросът не е къде да намериш момиче което да превърнеш в проститутка. Защото това правиш плащаш за симулирана любов. В една книга с съвети как се свалят жени имаше следният текст: Лимузината спря пред дискотеката ние излязохме със скъпите костюми и седнахме на бара.
Направи го и повече няма да се чудиш къде да търсиш. Те ще те намерят.
Но пък да била само с теб. Добре тя тръгва с теб, защото очаква пари - това предлагаш. И аз не виждам защо да е само с теб. Кое да я накара да е само с теб? Още повече че искаш да си с нея не 24 часа а само 2 - 3. В подобен случай ще е с още поне 4 - 5 други. Е ще се опита да не научаваш. Но ще научиш. Аз мисля че теорията би закуцила в практиката.
Мъж на около 30 средно заможен разбирай около 1200 заплата. Разочарован от жените, мислещ че търсят Някой да ги издържа. Също беден в социален план.

47.   От 40 към 42 а аз ще ти кажа, че повечето вече са навити, не четеш ли коментарите?
Разбира се че ще му ги вземе,но той ще и бие шута, когато му писне.
Все пак той е спонсора в тая сделка мисли логично.
Ние не стараем да ви изкарваме, половината сами сте се направили на такива ( не включвам теб )
Особено по младите. Тия за които говориш, че подпомагат материално са по-старата генерация жени. Някои имат и по-наследство имоти и придобивки.
С това мислене няма да стигнем до никъде, но поне ще знаем каква е истината,а тя не е никак приятна..
Какво да кажем за мисленето на чужденците, които припознават страната,като извор на достъпни и евтини български проститутки.
Те до къде ще стигнат с тяхното мислене?

48.   Не бих се съгласила... Никога не съм искала да бъда нечия държанка, това за много жени би било унизително... Но има много други жени, които биха се навили. Да знаеш, авторе, има голяма вероятност въпросната държанка да е празноглава кифла.

Black Sabbath

49.   Жените били материалистки, обаче автора веднага го налазиха кандидат сутеньори и лайф коучове, готови на всичко за дял от наградата. Сигурно ако беше казал, че му се иска да пробва и мъжко, щяха вече да са стиснали очи и свалили гащите. Страшно е положението.

50.   Така, номер7 съм.
И 1000 солидарни коментара да му напишете, че уж било пълно с момичета, които ще се навият, действителността е съвсем друга.
Това, че сте чували, че тук-там има някоя такава, изобщо не означава, че повечето са с такива нагласи. Или наистина сте много заблудени, или си мислите, че като повторяте нещо много пъти и то ще стане истина.
Аз също съм на мнение, че тука коментарите писани от уж навити момичета, са всъщност от разни солидарни злобльовци, мислещи се за "средно заможни" с 1200 лева мес. доход.

Повечето 20 годишни бг-момичета изобщо не са толкова глупавички, колкото би ви се искало.
Смятам обаче, че авторчо би имал съвсем реални шансове сред младите ромки.

51.   Темата е FAKE провокативна за да се прочетат различни реакции и коментари.
Авторе ти ако си склонен да даваш по 5 бона на месец на държанка трябва да имаш поне още толкова че и отгоре за лични нужди и личен живот а това ще рече 5 бона за мацката плюс още 7 - 8 бона за теб, тоест общо 10 - 15 бона за двамата и то на месец. Аре са си отговори кой в България изкарва по 10 - 15 бона месечно, сигурно има и такива но те не са с твоето мислене и нагласи след като могат да изкарват тези пари че да са закъсали и опряли до някакъв сайт и форум да разпитват как да си намерят държанка.
Обикновено държанките имат нюха и усета сами да надушват мъжете с пари и да им се самопредлагат - факт.
Да не говорим че има доста жени които биха били склонни и на значително по-малки суми месечно, трицифрена примерно, да предлагат интимни ласки в удобно за ТЯХ време и място и стига това им начинание да остава тайно скрито и прикрито и да го знае само тя и спонсора и - факт.
Така че мили дами не се правете на големите моралистки.

52.   Що толкова народ му се връзвате на тоя хахо? Някой без работа си прави гаргара. Този не 5 хилки ами 500 кинта няма.

53.   Повече млади момичета да разсъждаваха като Black Sabbath и нещата щяха да са по-различни в България. Не може човек и душата си да е склонен да продаде за пари и да смята, че всичко ще му е супер в бъдеще. Има един български филм "Шивачки", който много добре илюстрира двата пътя - двете приятелки не стават проститутки и остават бедни, третата поема по този път, богата е, но вече не е себе си.

1-50 от 84