Какво наранява най-много мъжете? Как се разбива мъжко сърце?
Превърнах се в психо, не знам дори коя съм вече. Открих едно ново Аз в себе си и не знам как да го унищожа. В главата ми е само мъст, мъст и отплата. Искам да го нараня. Искам да изтръгна сърцето му така, както той ми го отне. Обичах го с цялото си сърце, вярвах в нас, но той е сляп и нищо не вижда. Знам, че най-голямият удар ще бъде да си тръгна. Тогава ще разбере какво е загубил. Може би така и ще направя, но душата ми е неспокойна иска справедливост. Не искам да чакам някой от горе или отдолу където и да се намира да го наказва. Сега ще кажете уж го обичаш, а искаш отплата. Тези, които са били там където съм аз биха ме разбрали. Не искам да чакам искам да действам и искам помощ от вас. За вас е важно да знаете, че той е човек, който обича да получава, но не е готов да даде една секунда въздух за мен. Кажете ми мъже какво би ви наранило най-много? Знам, ще кажете че като не му пука за мен нищо няма да го нарани. Говоря за егото му, аз за чувства не говоря. Какво би накърнило егото му, достойнството му? Жени Вие по какъв начин сте си го връщали? Какво мислите Вие по въпроса? Ще се радвам да получа идеи и мнения!

Коментари

1-50 от 59

1.   Леле, успокой се малко! От думите ти личи, че си много наранена, но не е ли по-добре да изчакаш? Охлади страстите и седни да помислиш трезво: наистина ли да си отмъщаваш е най-доброто, което може да се направи? Не знам каква е ситуацията, но в редица случаи е най-добре да си тръгнеш с високо вдигната глава и да не се занимаваш повече. Игнорирай човека, покажи му, че може да си щастлива без него. Защото отмъщението всъщност ще покаже, че той е успял да те нарани дълбоко. Вместо болка покажи презрение... И търси щастието с някой друг.

2.   Изневяра.

3.   Аз не съм отмъщавала, не че е нямало за какво, просто не виждам смисъл да се тормозя. Съветвам те да направиш същото.

4.   Мале каква си долна.

Той може би е направил това , което е направил ,точно защото си такава. Замисляла ли си се?
Стойностните хора се оттеглят с достойнство. Ти обаче си се привързала най детински към него и звучиш като 5 годишно хлапе , на което са му взели играчката.
Понятие си нямаш какво е да обичаш някого.

5.   Любов насила няма. Когато има мъст и жб явно сочиш с пръст, не забравяй, че три пръста са обърнати към теб и с толкова нерви си го връщат към теб многократно. Вместо това се впусне в нова връзка и давай любов. Не си единствената нито последната.
С тази агресия разболяваш себе си.
Навличаш си негативна енергия.
Чети какво казва Дънов по въпросът и не забравяй, че действията на другите не можеш да контролираш.

6.   изпий му ракията

7.   като си намериш друг и го обичаш и си щастлива повече от всякога, толкова много че забравиш за бившия. ей това е най-голямото отмъщение

8.   като си намериш друг и го обичаш и си щастлива повече от всякога, толкова много че забравиш за бившия. ей това е най-голямото отмъщение

10.   Любовта е желание за саможертва, а не за мъст...
Последното нещо на света, което можеш да каже е, че го обичаш...

11.   Направи го с циганин но така,че той да разбере,правила съм го и повярвай ми унищожих го всеобхватно.

13.   Ти не си ли си тръгнала?
Какво чакаш?
Да те изрита ли?

14.   От номер 1 до 2: Изневяра се преживява изключително трудно. Но недей да правиш глупости, за които цял живот ще съжаляваш. Скъсай с него на секундата, но не показвай колко си наранена. Тъкмо обратното - прави се, че не ти пука въобще. Той ще се чуди защо не реагираш емоционално и най-накрая вероятно ще реши, че не е означавал нищо за теб. Което ще е огромен удар по мъжкото му его. Даже ако имаш общи приятели, кажи и на тях колко се радваш, че вече си свободна. Направи всичко, за да стигне и до неговите уши. Гарантирам ти, ще се побърка. А после дори и да те моли да се съберете пак, не му прощавай. Бий му шута и го остави да си ближе раните.
За изневярата вината носи той не ти. Затова разкарай го - по възможност с гордо вдигната глава

15.   Какво би го наранило ли.. Да те види обвързана, щастлива и успяла, какво изтрепваш толкова и психясваш? И ти няма да си много добре, щом така злобееш. Карай внимателно, тактично и спри да се раздаваш. Просто се дръж като него. Незнам, аз чак от такава злоба не съм била обладана, но да ти кажа, всеки се получава това което заслужава, така, че не бесней толкова много, защото на себе си само ще навредиш

16.   Да предпочетеш друг пред него. Да го игнорираш. Да не му даваш да те докосва. Да вдигаш панаири. Но най-вече като си тръгнеш да му кажеш какво мислиш за него наистина, всичко онова, което те е дразнело в него, което си мразила и т. н. Но дали има смисъл? Просто си тръгваш с мълчание, рязко и бързо.

17.   Всяко твое появяване в полезрението му, ще го вбеси!

Ще си мисли и то с право, че го преследваш и искаш нещо от него. И може да те нарани с думи, които ни най-малко си очаквала.
И наранената ще си ти!
И болката ще е твоя и то още по-голяма.

Затова просто изчезни, забрави общите пътеки, където сте се засичали или били, забрани си ги сега, веднага.
Ако имаш нещо общо в социалните мрежи, изтривай и затваряй на минутата.
Колкото по-малко допирни точки, толкова по-добре за теб и по-зле за него.
Не говори с негови приятели, не казвай никому че сте се разделили. Ако те питат, питай защо се интересуват.
Просто игнорирай го!
Това боли.
Когато мъжът по някаква причина се отдръпва от жена, разбере ли, че от другата страна са поели своя път без да го молят да се върне, това боли.
Защото неговото его ще иска да го търсиш, а той да те отхвърли.
Мъжете не обичат да бъдат отхвърляни.

А ти с мълчанието си и изчезване от полезрението му сега, веднага, това ще го озадачи. Това ще го накара да се осъмни в чувствата ти към него преди. И ще го заболи.
Той ще е чакал преследване, търсене, а ще се окаже извън играта.

Повтарям, пълно игнориране, пълно мълчание, никакви любезни поздрави, никакви общи приятели, алабализми, колко се обичахме, а сега вече сме просто приятели! Никакви такива!
Игнориране!

Боли! Вярвай! Боли!
Но тръгнеш ли след него, около общи приятели общи приказки, любезни поздрави, губиш. Всичко!
Дори да има вариант за нова по-силна любов, преследваш ли го, даже само в социалните мрежи, загубила си.
Трябва да смениш нещо, ако трябва телефон, смени дрехите си по някакъв начин, смени профила си ако имаш такъв, затвори го ако трябва, и ново начало.
И запомни!
Всяка раздяла е опция за ново начало.

И на всяка цена намери нещо стойностно да се занимаваш, нещо различно. Иначе ще полудееш от болка. Дали спорт, дали учение, дали работа, ти си знаеш, но на всяка цена нещо ново за теб и пълно игнориране за него.
Успех!

П. С. Колко рев съм изревала! И след години случайно срещам някакво жалко мъжленце с още по-жалка женица и даже да се ядосам не мога.
И само си казвам, Господи, благодаря ти че си ме спасил!
Така, че спокойно.
Повече здрав сън, по малко допирни точки, даже задължително никакви и нещата ще се подредят!

18.   Направи му свирка, ама много яка, накарай го да вие като вълк, да види той какво е мъка. Милата тя, нямаш ли си нож в кухнята, одери го жив, тогава ще ти олекне. На толкова събрана злоба, само това ще те удовлетвори.

19.   Няма жена, няма мъж.... всеки ЧОВЕК-извинявам се, че използвам главни букви, но всеки човек най-много го наранява изневярата. Поне аз так мисля.

20.   Била съм там където си ти и знам какво е усещането. Но както е казал 4, трябва да се оттеглиш с достойнство. Защото дори да успееш да го нараниш, ще паднеш толкова ниско, че едва ли ще харесваш себе си след това.

Лично в моята ситуация, въпреки неговото долно и не-мъжко поведение, събрах сили и просто спрях. Спрях контакт, не направих мизерии (а можех да му стъжня света), не говорих срещу него пред общите ни познати, не коментирах по никакъв начин станалото между нас. И трябва да ти кажа, че се чувствам изключително удовлетворена от себе си. Смятам, че показах достойнство и зрялост, каквито не бяха никак лесни за постигане в ситуацията. Това ме накара да оценя и колко недостойно и незряло е било неговото поведение, и че сме били на светлинни години като личностно развитие.

Ти в момента си много наранена и сигурно си мислиш, че правейки това, го оставяш да се измъкне. Но помисли за бъдещето. Всеки бъдещ партньор, който се е оттеглил достойно и без сеири, докато той ще остане кофти човека, който не вероятно нищо не е научил и ще продължи да постъпва зле и от тук нататък. Ти имаш шанс да съградиш хубава връзка, а той вероятно не. Не падай на неговото ниво.

21.   От скромният ми опит бих казал, че успеха е най-доброто отмъщение като цяло. Аз имах връзка която продължи 6г, какво ли не съм правил за тая жена и накрая естествено изневери понеже била объркана или там каквото и да е.. Хахаха, бях много зле известно време, но си казах край, станах една сутрин и започнах да давам 100% от себе си във всичко което правя. В момента нещата ми вървят в добра посока и се ъпгрвйдвам всеки божи ден по някакъв начин. Не изневерявай това е доста неадекватно решение, нищо не би оправило. Зарежи го и продължи напред ще намериш по добър човек със сигурност. Успех и не спирай да се самосъвършенстваш.

22.   Четвъртия коментар ти казва самата истина-мале каква си долна. Прочети го пак: Мале каква си долна. И това го казва жена. Ти си долна и злобна жена. Аз пък ще ти отговоря какво наранява най-много мъжете: Да има връзка с такава долна и злобна жена като тебе. Не зная дали ще се намери мъж който би могъл да живее с тебе. Ще ти отговоря и как се разбива мъжко сърце. Мъжете не са сантиментални като вас жените. Жена не може да разбие мъжко сърце по никакъв друг начин, освен да стреля в сърцето му с пистолет. Можеш ли да направиш това? Ако не, тогава млъквай.

24.   - Имах една жена, Демире... Красива жена, силна. Много достойна. Когато я изоставих, вървя дълго след мен. Като Мария- Магдалена след Христос. Продължаваше да вярва в мен. Вярваше дори в нещо, което аз отдавна бях забравил, че нося. Беше надскочила гордостта. Тогава я мразех, тежеше ми тази нейна любов. Много по- късно разбрах защо. Защото не можех да обичам като нея. Не бях се научил. Бях свикнал да ме обича. Мислех, че ще ме обича каквото и да се случи. Когато един ден осъмнах без сянката й зад гърба си, усетих самота, каквато не бях изпитвал. А разбрах какво е истинска пустота, когато я видях, прегърнала друг.
- Потърси ли я?
- Не. След като се страхуваш да обичаш, не ти се дава и смелост нито за битка, нито за извинение... "

Мария Лалева,
"Живот в скалите"

25.   На колко си години? Ако си над 18, посети психолог. Възрастните хора не се занимават с глупости,освен ако не са инфантилни социопати. Какво толкова е направил, изневерил ти е с някоя какичка? Дай да го убием с камъни, ако искаш? Жена съм.

26.   Най-много боли да видиш, че човек който искаш е продължил без теб.
Ако в момент не е заинтересуван, това е защото ти си положила повече усилия във връзката отколкото той.
Това което можеш да направиш е да се развиваш в това което си добра и което можеш. Да изглеждаш по-добре ( спорт, лек грим, хувави дрехи, да излизаш в големи компании (шанс за нови запознанства)да имаш повече приятели и ухажори (момичето по което има повече погледи винаги е по-атрактивно- ако знаеш, че някой е харесван мислиш че има по-добри качества) да учиш /развиваш кариера. И ако те потърси отново никога да не получи отговор :) или просто да получи 'имам си приятел'.

27.   Разделих се с бившия си преди 3 несеца. Хванах го със семейна жена с деца. Отидох и казах на мъжа й. Започнах да разнасям гнусната им история из града и сега всички ги коментират, следователно бившият ми стана за резил и сега върви с наведена глава.

28.   Номер 17 :" И след години случайно срещам някакво жалко мъжленце с още по-жалка женица и даже да се ядосам не мога. " Мда, видимо си предоляла и си се справила. Колко комплексирано и злобно човече. Простил и продължил човек не говори така. И попринцип вие жените се надявате да ви гонят, да ти отворя очите, ние никога не си тръгваме с идеята да ни преследват. Съжалявам че ти разбивам илюзиите, но мъжете не са като вас в това отношение. А ти.. ти разглеждаш "женицата" до него. Дано да имаш сили да излезнеш от заблужденията си.

29.   Ох,
№28, повярвай, данъчен, в голям град определено не ми е бил мечтата.
При мисълта за съжителство с такъв определено само мога да се радвам, че са ни се разделили пътищата.
А що се отнася до злоба, да не върнеш, а да изгориш всички снимки, в случая моите, незнам кой е бил по-злобен.
Още повече, че вината за раздялата не беше в мен, а в майката, но тя е само повода в края на краищата.
И майкат явно е избрала спътницата в живота му! И да, тя беше женица, точно попадение на майката.

Така, че виж кой си позволил да е зад гърба ти и се справи със собствените си илюзии.
Аз не мога да си позволя лукса да имам такива.

30.   №27,смешна си.Не,не защитавам бившия ти,нито пък оная,омъжената,която е постъпила не по-малко лошо от него.Но какво мислиш си направила като си казала на мъжа и и си ги разнесла в целия град?Всяко чудо за три дена-ще ги коментират,коментират пък накрая ще им омръзне и ще спрат.Бившият ти ще върви няколко дни с наведена глава,след това ще я вирне пак.Не ти ли е ясен българския манталитет-жена,която хойка е курва,но мъжът който хойка е пич.Даже му завиждат.На твое място знаеш ли какво бих направила-ама ти го казвам абсолютно честно-ще го изгоня с презрение и ще приключа историята.Едно семейство е като крепост-предава се отвътре,никой отвън нищо не може да направи,ако в крепостта няма предател.Светът е пълен с мераклийки жени,не можеш да се пребориш с всичките.Просто тоя до тебе трябва да има ум в главата си и да държи на тебе.Другото е без значение.

31.   Авторке ,мозъкът ти е тотално промит от феминизма! Мъжът си е мъж! Винаги е бил,и винаги ще бъде с по -голяма стойност от жената,и никога няма да бъде обратното! Феминисткият рев от женозащитните НПО-та,се проявява ясно и тук ,както си личи по злобните женски коментари и теми ,подстрекаващи към женско неподчинение и бунт срещу мъжете ,който никога няма да спечелят! Не знам ,какво наранява най-много мъжете и Как се разбива мъжко сърце ,но знам ,че за почти изминалата 2019 година ,около 1000000 феминистки в Швеция ,Финландия и Германия са свършили с разбити челюсти ,и с изтръгнати (буквално) сърца и глави ,от брадатите мъже ,именно заради тази женска наглост на жените ,да си мислят ,че могат да уязвят мъж ,със изневери ,клюки ,отмъщения и други там женски простотии ,след като много добре сами знаят ,че всички те могат да бъдат прекратени за 0 време с мъжка физическа сила. Феминизмът неизбежно отива към своя край ,с любезното съдействие на брадатите мъже ,които си знаят работата и няма да се спрат пред нищо ,за да разпространят своята религия. Така ,че ,авторке ,те съветвам, вместо да питаш ,кое най-много наранява мъжете и как се разбива мъжко сърце ,да питаш как да правиш мъжа си щастлив ,за да не свършиш като ония жени от черната статистика !

32.   Обикновено, който тръгне да мъсти, отмъщава най-вече на себе си и на тези, които нищо лошо не са му направили.

33.   № 31, Херко...."страхотен коментар, не се променяш, нали?

35.   Накарай някой мъж да се изпразни в паница, докато ти му правиш стриптийз, или свирка. После разбий вътре 2-3 яйца и сготвѝ омлет. И му го дай на твоя да си хапне. Мисля, че ще се почувстваш по-добре.

36.   Когато, вижда че продължаваш живота си с друг.
Когато вижда, че си добре и се смееш с друг.
Когато друг те прегърне и целуне пред очите му.
Когато си ухажвана от мъже.
Когато флиртуваш с мъже.
Но най-вече, когато си безразлична с него. Когато, не му обръщаш внимание. Когато не го отразяваш, говориш.

37.   Аз нараних К., когато си тръгнах от него, развалих годежа и край. Понякога ми се иска да чуя гласът му, понякога още го сънувам, понякога още ми липсва, понякога още го обичам. Но знам, че това беше правилното решение.
Тръгни си от него, далеч от него. Скъсай контакт... боли, но времето го прави приемливо. Времето отмива...

38.   Да му кажеш, че друг е много по-добър в секса от него и да го зарежеш.

39.   Първо, успокой се! След време ще видиш, че той ти е направил услуга - няма да бъдеш наивна и ще можеш да преценяваш мъжете обективно от тук нататък.
Второ, не си прави труда да му отмъщаваш директно - просто бъди успешна и щастлива.
Преди 11 години приключих една връзка, открих, че мъжът ми е изневерявал под път и над път. Не защото съм грозна или глупава, или по друга съществена причина. Сексът между нас беше страхотен. Просто си е такъв по природа. След като се разделихме смени над 20 приятелки и кой знае колко еднократни забежки е имал.
Когато си тръгнах, не му казах, че е заради това - имаше и други проблеми в характера му и той ги отдаде на това. Направи и невъзможното, за да ме върне, но не му позволих. Година по-късно срещнах съпруга ми и нещата между нас се развиха изключително бързо. Междувременно кариерата ми се разви много добре, защото вече нямаше кой да ме кара да се чувствам зле емоционално. В момента излъчвам щастие, дори приятелите ми ми го казваха след раздялата - че изглеждам по-спокойна и щастлива.
Когато разбра за новата ми връзка, място не можеше да си намери. След време случайно се срещнахме в работна обстановка и видя колко съм се развила професионално. Видях, че нещо го жегна.
Е, това е животът - с един мъж страдаш, с друг си щастлива и обичана жена. Когато имаш мъж, който те обича, можеш да постигнеш всичко, защото не губиш време в размисли за лошите страни на връзката.
Това беше моето отмъщение. И до ден днешен ме търси, проверява ме... но аз си знам, че вълкът козината си мени, ала нрава - не.
Недей да постъпваш долно, сама се надъхваш в момента, а не трябва. Знам колко наранена се чувстваш, но няма да се излекуваш, ако го нараниш. Отдръпни се и работи над себе си, развивай се и повече не допускай такива мъже в живота си.

41.   28, мисля, че трябва да простиш на себе си, че такава невероятна жена като теб е обръщала години наред внимание на такова "нищожно, жалко мъжленце", като бившия.. Накрая той си е получил заслуженото. Лишила си го от височайшото си благоволение и той си е намерил "невзрачна женица", която му пасва идеално. Той много страда с нея, да знаеш. ;D Лошото е, че и през ум не му минава за теб, а това те побърква. Разчитай на някой роднина да те уреди с елитен като теб мъж, че ти явно не си в състояние да направиш правилен избор за себе си.

42.   31 пистолетът е сложил край на не една и две мъжки сили. Света има нужда от жени които да раждат и мъже които да се грижат за жените, докато жените им се грижат за общите им деца. Това че съвременния путьо не е способен да се погрижи за една жена и трите й деца е проблема на съвременния мъж. По-лесно е да чукаш за кеф без ангажименти, отколкото да поемаш отговорност. Затова има толкова много хайти и разхайтени. И 31 мъжът има еднаква стойност с жената защото отговорноста за следващото поколение лежи на плещите им. А че Европа ще падне под властта на полумесеца това вече е от ясно по ясно.

43.   Извикай го във вас, вържи го и го измъчвай. Почни да му режеш разни работи, като на филма ханибал.

44.   Недей си тръгва - бълха го ухапала. Като чета съседните теми, за него по-лошо от това да напълнееш с 20-30 кг няма! Е така ще си отмъстиш най-сигурно и ще му направиш мръсно. Това най-много ще го нарани :)

46.   Здравейте хора! Той вече е наранен, но по съвсем друг начин и аз сега не съм щастлива въпреки, че исках мъст. Боли го, но за друг човек и няма общо с глупавата любов. Мислех, че когато него го боли на мен няма да ми пречи, но уви сега и мен ме боли.

47.   Ако искаш със сигурност да нараниш някого, вземи една брадва и го удари с нея. Иначе каквото и да направиш, зависими само от него дали той ще бъде наранен от това. Човек на когото не му пука за теб, не можеш да нараниш. Човек, който е хладнокръвен и не се впечатлява от глупости също. Всичко е плод на нашите емоции, твоята болка също. Ако не ти пукаше за него, нямаше да злобееш и да си хабиш енергията. И както вече си разбрала илюзия е че мъстта те прави щастлив, особено когато си обичал някого.

48.   Мисля, че номер 6 и 44 са най-близо до истината. Всички останали давате станадартни отговори.

49.   Скъсах всякакъв контакт.Около 6-7 мес.след раздялата ни той ме настигна и заговори,покани ме на кафе.Отказах.Според него искал да сме си само приятели,което отказах.Няма как,не става и това ''приятелство'' според мен е начин да ме доближи и да бъдем заедно отново след време,така си мисля.Все пак смени няколко жени,които не ми стъпват и на малкия пръст,нито визуално,нито отникъде.И ме оцени,ама късно щото окото му не мигаше докато ме наранява,обижда и нагрубява.И сега от моя страна пълно мълчаниемпълен игнор,никакъв контакт,а беше свикнал да го гоня,но вече съм друга.Та това е решението с такива ,както са писали и по-горе,оттегляне с достойнство,пълен игнор,никакъв контакт,никакво следене по социални мрежи,никакви приказки,здрасти как си и т.н и т.н.Макар,че сигурно ще се опита отново,но пак ще го отрежа.

50.   Номер 49, много добър коментар. Толкова си права в очакването, че ще цели сближаване, но си го избегнала. Аз позволих да е мил и започна да ми указва натиск да се събираме. Поздравления за хубавия коментар!

51.   Изневяра.

52.   Все едно си влезнала в моята глава и си извадила моите мисли заедно с усещането. Май каквото и да правиш е жестоко към самата теб. И единственото смислено и конструктивно нещо е да престанеш да пилееш време и внимание там. По отмъстително от това да оцениш ти времето си няма. Правила съм го, независимо че. в момента съм пренебрегвана пояече от всеки път.

59.   Най-голямата отплата е пълното безразличие и игнориране. Излез от живота му и не поглеждай назад. Забрави го. Само това е истинско отмъщение. Всипко останало е чувства, било то на различни полюси като любов или омраза, а ти не искаш да имаш повече чувства към него, нали? Или се надяваш да се заобичате отново?

60.   Темата е стара, но въпросът е вечно актуален. Не си струва да се отмъщава, а и освен грозно и излагащо, може да е и нарушаване на законите.

Знам отлично какво е наранено сърце, предадено доверие, упражнена прекомерна грубост и прочие, знам целия ад, през който преминаваш и как нямаш мира никъде и с нищо. Нищо не те радва, не разбираш нощ ли е или ден, пролет или зима... През главата на всеки преминава какво ли не. Особено, ако е била истинска любов и си го чакал/а цял живот. Не го пожелавам на никого.

Обаче... и ТОЙ е човек, и той душа носи. И той има близки и родини, за които е скъп. Такива трагедии се случват заради отхвърляне, че ако всеки даде воля на гнева, то ще се избием и живи хора няма да останат. Или пък изневерите, които за мен лично са абсолютно безсмислени и не решават проблеми. Или затъването в пороци с идеята да забравиш, а се превръщаш в парцал.

По-добре се съберете, станете, обърнете си внимание и се занимавайте с градивни дейности. Все има нещо, което обичате да правите. И това ще мине, колкото и да не ви се вярва.

А той ще съжалява за Вас..

61.   Номер 60, защо пишеш глупости? Щял бил да съжалява за нея... мъж не може да обича, не съжалява за бивши. В 13 ч казва на една, че я обича, в 14 решава да й бие шута и в 14:05 вече е н*е**бал следващата.
Как се разбива нещо, което не може да обича, т. е. мъжкото сърце?
Никак не се разбива. Единствено му е най-кеф на мъжО да му похарчат всичките кинти, да му се лигави, да ходи на козметици и други такива глупости, той да плаща, после да я р*ъ*га у кревата и колкото е по-голяма разпасана и хойкаща, толкова е по-щастлив един мъж и почти се доближава до това да я обича.

Връщали се били, съжалявали били... това са глупости на търкалета.
Нито се връщат, нито съжаляват. Продължават напред с възможно най-разпасаната, дават й пари, че даже и по улиците я показват и се гордеят с коя са се хванали.

62.   60, съжаляват само, защото другата не търпи номерцата му.
Няма грам съжаление, защото не изпитват чувства. Имат сърце като орган, но не се използва за друго, освен за поддържане на живот.
Ценят най-леката, най-харчещата, най-простата жена от целия град. После реват като магарета.

1-50 от 59