Луда работа
Добър вечер мъж съм на 25 преди година имах краткотрайна 3 месечна връзка с момиче на 19 разделихме се обаче от няколко дни ми звъни да сме били излезнели на кафе била сама у тях някви такива не знам как да постъпя моля за съвети

Коментари

1.   Ем брат ако ти се прави го прави. За другото вече, ако и ти я харесваш

2.   Не се интересувам от коледни подаръци от късните си ученически години. Най-добрият подарък е този, който сам си направиш.

3.   стига сте се събирали с бивши, свършиха се хората на планетата ли, кво ли, не ви разбирам, що искате да страдате от същото и то със същия човек и по същия начин, мазохисти болни. лекувайте се на психолог...

4.   Иска секс.

5.   Как как да постъпиш бе, чакаш с бъклица ли да те покани. Какво по ясно искаш да чуеш? Наистина днешните мъже не ставате за нищо, трябва отново казармата да се завърне, иначе само джендъри ще гледаме. Горките момичета, какво им дойде до главата!?

6.   Еби.

Братан.