Разделих се с приятелката
Разделихме се с приятелката ми след 2 години връзка, на 24 съм. Направо съм разбит, 2 месеца самл на работа и вкъщи. Не ми се прави нищо и не знам как да продължа напред, как да я забравя... Няма шанс да се съберем отново, разделихме се по нейна инициатива заради "несходство в характерите", а само месец по - късно тя тръгна с друг мъж.?? Явно още докато бяхме заедно го е харесвала и това е истинската причина. А аз давах всичко за нея, време, пари, любов.. Какво ли не правих за да бъде щастлива през тези 2 години. Държах се с нея като с принцеса. Мислех, че това ще бъде жената на живота ми и ще имаме семейство и деца един ден, мислех да и предложа през 2020. А вместо това, посрещам празниците сам и самотен. Кажете ми как да я забравя, как да продължа напред? И изобщо има ли смисъл да търся другп момиче в бъдеще, като каквото и да правиш накрая се оказва, че не е имало смисъл. Чувствам се много, много, много самотен....

Коментари

1.   Първия път като те предадат е най-тежко. След няколко месеца ще се съвземеш и ще си хванеш сведващата. След 5-6 подобни раздели, вече няма да ти пука и няма да искаш сериозна връзка. :D

2.   Споко бе, младеж. Да не е дошъл края на света? Здрав си, прав си, жив си- това е най-важното. А тази, щом си е тръгнала, значи не е била твоят човек. Приеми това за урок и гледай напред. Съвземи се, поогледай се, твоето момиче е там някъде и те чака. Здраве и късмет през Новата година!

3.   Номер 1 е прав. След време спира да ти пука и се наслаждаваш на живота.

4.   Оп, айде още един, който е добре дошъл в клуба "Жените са к%рви", който е най-популярният клуб в света, като се има предвид, че верно са си такива... :D

Винаги, братко, това го правят жени, заради които си готов да обърнеш света. Биеш ли я, псуваш ли я... ей, братко... ще седи като лепило до теб... ама бъдеш ли човек с нея... "Ела, че ми трЕбваш"

Welcome to the real world, bruh.

Братан.

5.   Света не свършва с една жена.
Пробвай с различни , излизай с други , сега е момента !

6.   Света не се е свършил ,ще си намериш друго момиче и ще бъдеш щастлив.
До няколко месеца или година ще я прежалиш,не знам до колко си емоционален ,за това ти казвам приблизителен период.
За такива не си заслужава да се реве и тръшка ,може би така е станало по - добре ,защото с брак и деца е по - трудно.

7.   Свиквай

8.   Чудно ми какво ще каже но. 5, ако му кажа че вече 9 ми станаха такива, подред Дали не се е свършил света вече за мен не знам.

Знам обаче, че вече ме е гнус от тва племе.... и само аз да съм.

Най добрата ми приятелка заряза най добрия ми приятел(приятелска двойка ) след 10 годишна връзка онзи ден. И тръгна и тя да се плющи. Никога са нямали деца, защото тя не е искала и аз съм им свидетел. Сега изведнъж й хрумнало (на 33) да има, ама не от него (!? ! )