Тя спа с мен и ме заряза...
Обратна на класическата история. Не бях точно прелъстен и изоставен, но ето ще ви разкажа. Аз съм девствен. Не съм правил секс по простата причина, че винаги съм искал да е с гадже, а приятелките ми не издържаха повече от месец (тийн работи), ето ме на 20 девствен. Те и без това не бяха много, просто съм темерут човек и съм свикнал да съм сам, като съм обвързан не се чувствам на място, но пък и като съм сам дълго време почвам да се чувствам самотен и искам сериозна приятелка, но в никакъв случай не съм се държал отчаяно пред момиче. Докато не срещнах нея. Руса, синеока, плътни устни, висока, със страхотни обли форми, но идеална талия. Не съм повърхностен, но няма как такова нещо да не те плени. Случайно попаднах на профила й във ФБ, така всъщност се запознахме. Направо се обсебих от нея. Писах й, тя не отговаряше. Но после и тя писа един ден и аз направо умрях от щастие. Започнахме да комуникираме и разбрах, че тя по принцип живее и работи в чужбина. Тук си идва за празниците или когато има възможност. Така 2-3 месеца писахме докато не си дойде миналата седмица. Стана тя каквато стана, правихме секс. Аз не исках по простата причина, че си знам, че направя ли го с дадено момиче ще се влюбя, но вече бях влюбен. От нейна страна беше по-скоро от скука май, защото не съм неземен красавец, нито нацепен тип, нито богаташко синче. А тя е от заможно семейство, красавица, популярна. Бяхме гаджета за няколко дни, ако изобщо сме били двойка, защото и тя мислела като мен - че секс се прави с партньор, но изведнъж ми каза, че не може да сме заедно, защото нейният живот е там, а и връзката ни не е някаква силна, познавали сме се на живо от дни. И ми стана много кофти. Наистина цялата история е истинска. И сега ми е много зле. Хем се радвам, че спах за пръв път с такова божествено създание при това, хем ми е много криво. Защото съм тъпак и много чувствителен. И не мога да я имам за по-дълго.

Коментари

1.   Изказът не е много като на 20 годишен, ама да речем, че е истина... Не е харесала секса с девственик, вероятно, пък и далечното разстояние не помага на връзките. Хайде, запази си един спомен и намери друго гадже. МОЖЕ И НЯКОЯ КАКА ДА ТЕ ПООТРАКА.

2.   Момче, куче от кокал не бяга, и жена от х.. също. Ако й е харесал секса с тебе, сама ше те търси, не се натрапвай.

3.   Не пишеш като девственик,а по - скоро като мъж над 30,40 ...( божествено създание).
Считам ,че историята е измислена.

4.   Била е искрена с теб, какво се оплакваш? Пък и е права. :) Ти си тук, а тя е там. Нямате толкова силна връзка помежду со, даже бих казала, че нямате абсолютно никаква връзка помежду си, че да продължите отношенията си по начинът, който искаш. Радвай се, че сефтето ти е било с толкова красива жена и не го мисли толкова.

5.   Е ти кво искаш, поне си и го напраскал и си бил върха за един ден. Други само точат лиги и праскат чекии пред компа.

6.   Аз съм авторът. Гарантирам, че историята ми е истинска. Сега си пишем като приятели, още повече я искам и много ми липсва. Но тя е против връзката от разстояние. И при положение, че уча Българска филология, как да се изразявам? Не съм виновен, че повечето набори са неграмотни. На 12 септември навърших 20, никакъв чичка не съм.

7.   Не ти трябва. Ако почнеш да я игнорираш, интересно, как ще реагира.

8.   Игнорирай я за известно време и виж как ще реагира?
Иначе бъди доволен, че си бил с такава яка мацка.
И поздравления за изказа!

9.   Абе пич , чета и си мисля аджеба.... Да не би да си сънувал!

10.   Мислѝ си лоши неща за нея. Или поне не я идеализирай! Защото това ще ти докара голямо разочарование и тежки преживявания. А ти: БОЖЕСТВЕНО СЪЗДАНИЕ ! Ааа, не така, мой човек, това е сигурният път към ада... Никакви пиедестали! Живей с мисълта, че ти си по-стойностният от двамата, а тя е обикновено момиче. Не бих казал да стигаш до игнориране, но една спокойна въздържаност ще е уместна. Като израз на самочувствие и достойнство.