Влюбен съм в най-добрата си приятелка
(преди всичко извинете ме за ниската ми грамотност и за факта че не знам как да опиша 7 годишна история за 15 мин )Преди 12 години се запознах с едно момиче..(палава и проблемна ПО МНОГО от всичко.. дрога мъже и секс) но изградих обща илюзия ,че можем да сме просто приятели и ,че някой ден когато порасне и се поосъзнае ще сме двойка след 5 години се влюбих в нея ,но и казах, че я харесвам и не искам да сме просто приятели (и както и да е тя не отвърна) и след още 5 години когато скъса с голямата си любов и амфетите+алкохола и купоните пак станахме приятели но тя дори беше забравила ,че я харесвам :Д:Д (и беше в периода си на разврат и алкохол(по малко алкохол) година по късно след връщането на контакта и казах ,че много я харесвам.. а тя отвърна ,че просто аз съм и като брат и няма чувства към мен разбра и че съм девственик (23 годишен и нямам мусколи ,а тя се кефи на мъжаги) и както и да е преглътнах го но надеждата не ми умря около година по късно и се пообясних не баш в любов а в нещо подобно и ,че някой ден аз пак ще си я пожелая спряхме контак за около месец после пак го върнах.. и се Сближихме малко повече(покрай АЛКОХОЛА) тогава в този момент тя ми каза ,че от години ме харесва но трябва да се промена да стана МЪЖ (да направя мусколи) после даже и спахме заедно преди случката тя ми каза "аз знам ,че си тайно влюбен в мен""(тя ми беше първата но дори не ми хареса секса (не си мисля за него чак толкова , а за моментите ни на близост дори и за кратко)) от последното връщане на контакт до ден днешен минаха 3 години И в тези 3 години си станахме най-близки (с най-силна обща илюзия ,че можем да сме си най-добри приятели) и след секса аз се и промених даже се обърнаха ролите.... при мен стана тотален Разврат(но не ми хареса този начин на живот и наваксване .. и не намерих друго момиче в което да се влюбя) но си и запазихме контакта докато тя не се ВЛЮБИ В ДРУГ тогава аз се отеглих (с надеждата да е окончателно) за 7 месеца са били късали 5 пъти а последния 5ти път било нещо скандално.. и сиромахата ме помоли да я взема с мен да си живеем заедно аз се навих естествено заради факта ,че си и търсих квартира и ,че тя си има имот ) но съм си и глупак :Д на 3тия ден тя се събра с гаджето си без да осъзнава че ме наранява...но бях с маска на лицето непоказваща слабост.. но тя си ме надуши и проведохме много сериозен разговор (по точно аз към нея (едва ли не ..не се збогувах.. просто я потготвих психически че няма вечно да сме в това положение за да страда по малко когато си тръгна))( даже почти като предадел ме прие ! но после дълбоко се извини и просто съжелява че ми причинявала това страдание) ,но и направих и психическа подготовка ,че няма да е вечно това нащо (но силите ми свършиха точно в онзи момент в който съм си мечтаел да я видя пораснала отговорна без разврат ,дрога и алкохол - благодарно на НЕЙНАТА нова любов ЕВаЛА на пича! )и си тръгнах А този човек я мачка психически тя е толкова сляпа колкото и аз НО все пак той и доста и помогна ,а тя възприема него като учител и не ревнувам с това бързо се справям като свъкна с нейно гадже.. проблема е че го карам на авто пилот без гориво.. и ако и дам шанс+ надежда за себеси предполагам че ще се САСИПЯ тотално когато им приключи любова (А ТЯ НЯМА ДА е вечна по пътя на моята логика и опит с нея) и си намери ДРУГ .. от сега се подготвям(физическа и психическа тренировка) за онзи момент в който тя ще скъса с него и ще предпочете друг.. ТОВА ще е края на всичко свързано с мен и моето момиче ... а аз съм толкова силно привързан че не знам нито как да съм с нея по този начин нито как ДА ЖИВЕЯ БЕЗ НЕЯ ..... просо не знам как да постъпя-- дали да и бия шута след нова година (ЗАЩОТО вече съм на предела си ... ) или да задържа мечтите си плановете целите и илюзиите си още малко с риск да си РАЗБИЯ официално сърцето (а през това врреме аз помпам яко във фитнеса ДОРИ И ОТ СКОРО но вече надъхан ! ! ЗДРАВО ! )(и си осъзнавам проблемите и причините за всичко ) но ми остава само надеждата и не знам как да живея без нея нито с нея ..........................................................................................................

Коментари

1.   Горе- долу разбрах историята. Пич, не се оставяй да те правят на изтривалка и боклук. Една жена прави ли го, не те обича истински, а само те използва колкото да не се чувства сама. Много жени (и не само жени) се вкопчват в някой, когато се чувстват слаби и в страх, че ще умрат сами.
Имай малко себеуважение и просто прекъсни всякакъв контакт с тази жена. Факта, че ту е с теб, ту не, ту с друг (и така през няколко месеца) показва, че нещата просто няма да станат. Тя нито те обича, нито уважава. Но и ти си си виновен, че ги търпиш тия работи.
Стягай се, мъж ли си, или някой п*дал. Цапваш й два шамара (образно казано) и си тръгваш веднъж и за винаги.