Той и изневери с мен.
Здравейте, аз съм момиче на 17 години, което преди време имаше принципи в избора си на гадже.Те бяха прости да е с 1 до 3-4 години по-голям от мен, да е от моя град, да добро момче(да не е курвар) и да не циганин и да не е обвързан.От всички тези принципи, които имах и следвах в края на 2018, към днешна дата остана спазено и следвано мен само това да не е циганин.Нека започна историята отначало.В началото на август, на една пейка, срещнах мъж с 10 години по-голям от мен, с гадже, вероятно курвар и пълен боклук.След като се запознахме му намерих инстаграм и го добавих, защото беше хубав, пък нямах никакви надежди и изобщо не предполагаш, че ще ми обърне внимание или ще се случи нещо.Но на следващия ден взе, че ми писа и така започнахме да си чатим.Той пишеше от дъжд на вятър и все ме канеше ту на кафе, ту на по питие, ту да се разходим с колата му, ту на басейн.Аз отклонявах поканите му, защото въпреки, че ме привличаше беше пълен боклук по характер.Накратко от километри му личеше, че е курвар. Но никога не казах не окончателно, защото тайно вътре в мен нещо незнайно какво ме дърпаше към него.След дълги мисловни процеси( мисловните процеси се състояха в борба между морала ми той си имаше сериозна приятелка и между странното привличане, което изпитвах.А и вечният въпрос курвар ли е не ли курвар)аз се съгласих да изляза с него.Казах си ако не пробваш няма как да разбереш.Така, че от една среща глава не боли.Стана очакваното целуна ме започнахме да се натискаме искаше да го правим отказах му, защото бях девствена и не бях готова.Той ме прегърна и ми каза, че ще чакал така че да съм спокойна.Типичните номера на малко по осъвършенствалите се курвари.Не вярвах на нито една негова дума, но продължаваше да ме привлича.Имаше и втора среща, на която нищо не се случи само се натискахме и трета, и четвърта.Пак същата работа.Исках да го направя с него, като го видех се подмокрях с извинение.Но всичко крещеше "не не".Дори вие сега в коментарите по долу ще крещите нее.Все пак го направихме беше нежен и не усетих кой знае каква болка.И така продължихме правехме го поне веднъж в седмицата някой път два пъти.След това стояхме и си говорихме в колата му.Разбрах, че с гаджето му са от година и половина заедно, тя е с 3 години по-голяма от него.Не бил влюбен в нея, бил силно влюбен в бившата си приятелка, но нещата не се получили.Тъй като той е футболист и играе в местния отбор идваше всяка седмица за тренировки и се виждахме.Но сезона свърши края на октомври и от тогава сме сме виждали два пъти и си пишем два три пъти в седмицата.Този уикенд щеше да идва, но ми върза тенекия бил много зает дрънтапляс, както казах по горе не вярвам нито една негова дума.Знам, че със сигурност се вижда с мен само заради секса и че сигурно си пише и с още 1000 други.Когато го попитах какво точно са ни отношенията той каза, че сме гаджета ама не точно и си се забавляваме.И когато последвах гаджето му в инста точните му думи бяха: "Видях, че си последвала приятелката ми в инста.Ако мислиш да и казваш, че се виждаме дай да спрем.Аз ти казах, че се виждам с момиче още от както започнахме да се занимаваме".Аз казах, че няма да и казвам и го хванах за ръката и той смени темата.Нека обобщя не изпитвам угризения на съвестта относно гаджето му, тъй като не я познавам лично и не мога потвърдя дали тя не същата като него.Не искам да заемам нейното място честно, защото както лъже нея сега, така ще лъже и мен.Пък и не бих създала семейство с такъв човек.Въпреки всичко обаче и въпреки че се чувствам като малко седемнадесетгодишно пишлеме и курве, което до преди два дни е лазило под масата, а днес голямата работа виждаш ли.Този човек ме привлича силно ревнувам го и нз просто искам да продължа да се виждам с него и не знам как изобщо ще се откажа.Искам да чуя и вашите мнения по въпроса, благодаря!

Коментари

2.   Хубавото в цялата ситуация е, че осъзнаваш какъв е, не таиш надежди, че ще се промени баш заради тебе и прочее наивни мисли, които имат момичетата на тези години. Това е похвално.
Разбира се, най-разумното е да го оставиш и да не се занимаваш с него, но на всички ни е ясно, че това е много малко вероятно да се случи - влюбена си и те привлича, здравият разум няма думата тук. Единственото, което можеш да направиш, е да си се виждате без да имаш очаквания за нищо повече от един секс и малко време заедно. Не му задавай въпроси, не го питай какви са ви отношенията и изобщо не засягай подобни теми, защото просто няма смисъл. Отделно той да не си мисли, че си захласната до безкрайност и му лазиш в краката. Рано или късно това ще приключи, след години ще си се чудиш на акъла какво толкова си намирала в него и т.н.
Забавлявай се, трупай опит в отношенията между хората и не пропускай да се оглеждаш за по-подходяща партия.

3.   Отвращавам се от такива като теб, уж принципна и морална ама влезне ли и сачмата в главата да пробва да се изчука с някакъв боклук спирачка няма братче. На всичко отгоре му позволила да я отпечата а уж всичко осъзнавала кое как е ама въпреки това вири краката нагоре. Теб не те заслужава никое свястно момче, само болка и страдания ще му причиниш особено ако знае за курвенският ти нрав. Ти си и ще бъдеш момиче за обща употреба и сама си се натикала в тази позиция.

4.   Изневярата е лошо нещо. Ако не искаш на тебе да ти изневеряват и ти не трябва да изневеряваш. Това си е кражба да пипаш на някого мъжа/жената
Постави се на мястото на потърпевшия

5.   Ооо, тя че е осъзнала какъв е не й пречи да продължи да си играе на секс игри с него.
Защо си последвала приятелката му в инстаграм?
Мисля, че страдаш от синдрома на първия в секса, толкова си хлътнала по него, че следиш животът му от социалните мрежи и таиш надежда, че все някога ще притича към теб с новината, че е скъсал с нея заради теб.
Жив пример си, че мъжете "обожават" девствени, но само защото искат да са първи, не защото имат чувства или уважават като личност момичето.
Напълно си осъзнала какво правиш, не си виновна за нищо, но недей да им се буташ в отношенията и да се обсебваш.
Продължи напред с гордо вдигната глава!

6.   Според мен прекъсни връзката си с него, защото може и приятелката му да разбере,че сте fuck buddies и да имаш излишни проблеми. Остави го този да си чука, която си иска, а ти си намери някой, който ще те цени и обича истински.

8.   голяма грешка... бягай далеч!

9.   По - бързо го оставяй този. Ще си навлечеш проблеми, които даже и не предполагаш. Виждаш го какъв е, той няма да бъде с теб така или иначе. Ще те разиграва и веднага щом му пуснеш ще те остави и няма да те търси повече. Обърни внимание на човек, който е в статус свободен. Не се бутай там където не ти е работа. Малка си, влюбена си, виждам че разбираш отчасти, какъв е този и какво представлява. Насочи се някъде другаде, такива като него под път и над път. Недей да казваш на приятелката му, в такъв случай си гарантираш няколко шамара от него

10.   Кажи ми моля те къде има и други като теб? :)

11.   Ама и ти къде се буташ..

12.   Браво номер 3!!!

Такива момиченца като теб има много!
Неопитна си и си привлечена от лошия батко!
За твое съжаление, поведението ти е на к*рва!
Предполагам, че някой ден в живота ще си размените ролите с приятелката на "големия лош батко"!

Не зная защо, но колкото и да твърдиш, че нещата са ти били ясни в разигралата се ситуация, не си си мръднала мисълта на сантиметри встрани, за да забележиш, че има много твои връстници момчета, които са свободни и не са "курвари"!?
А ти от момиче с принципи, станала еднодневка!

13.   Голямата гордост, че ти скъсал някой си химена и че изневерил на друга с теб. Че ти сама си дала определението за себе си, наричайки се курве. Не защото си била с много мъже, това ти предстои в бъдеще, просто защото си с такава нагласа и си безотговорна - към себе си и към другите. Любовчията ти е същата стока като теб курва от мъжки пол. И си права, така както лесно изневерява на приятелката си, изневерява и на теб- и с други жени и с нея даже. Ако държеше на теб, щеше да я остави и да бъде само с тебе. Явно не си му приоритет обаче и си му само за разнообразие. Ако не го оставиш ти, ще те остави той, като намери следващата глупачка.

14.   Ах авторке, такива като теб с лопата да ги ринеш. Мислите че сте голямата работа като сте удържали на мъжа няколко срещи, че това ви е правило принципни и че не сте за единия секс. Нищо подобно, той от самото начало е видял че си готова, иначе нямаше да си губи времето с теб. Другия трагичен момент е как тайно в себе си се надяваш че нещо в него ще се промени или ти ще си по-специална, затова ти обръща внимание и изневерява с теб. Така съответно си се самонавила да спиш с него преди да се видите първоначално. Работата е че той 100% спи с поне още 1-2 момичета покрай теб, недей да мислиш че си специалната с която изневеряват.
При все цялата ти осъзнатост обаче продължаваш да се буташ между шамарите и това ще предопредели какви връзки ще създаваш занапред. Понеже веднъж направиш ли компромис, след това е лесно да го повтаряш отново и отново, докато се окажеш в низ от подобни изпълнения. Надявам се да греша, но надали.

15.   Ама защо заглавието е "Той и изневери с мен", а не например "Наебах се с някакъв курвар, въпреки че знаех че е обвързан и върти още 1000 други като мен "? . Не може да има курвар без курви, и ти се сложи във втората част на уравнението. Ти самата, не той ти го направи!