Човекът, когото обичам е с повече от двадесет години по-голям от мен
НЕЗАВИСИМО, че ще съжалявам, че съм написала това искам да споделя чувствата и мислите си!

МИСЪЛТА, че нямам приятели ме подтиска. Откакто ме изкараха отвратителен човек, доносник и клюкарка и се скараха с мен не мога да си намеря място. Мислех, че не ми пука, докато не се разплаках в два през нощта … Още я обичам, още, ма*ка му, още! Разумът ми никога не би позволил да имам приятелски отношения нито към нея, нито към някоя от тях! Имам едно момиче, на което държа, както държах на тях, другите просто съществуват! За пред тях съм щастлива, но се измъчвам отвътре. Мъчно ми е, според мен не заслужавам това!

НЕ мога да обичам! Това още повече ме натъжава! Всяко момче/мъж влиза в живота ми за три дни и излиза от мислите, от сърцето ми. Не съм опитвала дали ще е по-различно, ако ”той” ме обича .. В днешно време момчетата са кифли!

СЕМЕЙСТВОТО ми е в трагично състояние. Живота на безработният ми баща е на село. Майка ми, ах майка ми, с нея трябва да се внимава много, защото е болна, в нея е бъдещето ми, защото само тя работи, а и не искам да се разделям и с нея, прекалено рано е, подобно нещо би ме съсипало.
Тя често ме ядосва/дразни умишлено, аз й отвръщах до скоро, но сега внимавам повече, помагам й дори с каквото мога …

Брат ми е мързел, по-голям от мене е на години, но ме използва за слуга, унижава ме, дразни ме … Друг кой остана – баба ми. Типична пенсионерка, недочува, недовижда, има и различно виждане на нещата от мен.

АЗ съм и болна. Имам бяло течение повече от години и половина. Това е тайна. Не мисля, че съм настинала, нищо не ме боли. Някъде четох, че се маха за няколко години, но напоследък все си мисля, че няма да имам собствени деца после …

МЪЖЕ, от мъжете съм разочарована. Съжалявам за представителите на мъжкия пол, знам, че не всички сте такива, но ми омръзна от СИНИ цигани с по четири години разлика с мен, живеещи на другия край на България. Писна ми от кифли и страхливци, които ме виждат по пет часа всеки делник в учебно време и да не намират начин да си признаят … или пък педофили на по двадесет и седем години ..

ЧОВЕКЪТ, които обичам е повече от двайсет години по-голям от мен. Приятел на баща ми е, по-малък е от него, живее и в село, и в града. Хубав ерген, много стабилен – чисти си, готви си, пере се и се издържа САМ! Не го обичам заради това! Не знам дали го обичам, но свикнах с него. Толкова е близък със семейството ми и с мен, че си е като у дома вкъщи.
Виждала съм го пиян и гол до кръста, това не ме притеснява. Ходила съм с него за риба и до магазина. Оставала съм насаме с него, но не сме си казвали нищо по-значително.

ИНАЧЕ съм позитивен човек, умея да прикривам чувствата си, в училище/даскало ми върви. Имам сериозни планове за живота си …
betu_baby

Коментари

1.   И за какво ще съжаляваш, като си написала това? Според мен това е една типична съвременна история на едно съвременно българско момиче - във времена и свят, когато хората са загубили всякакви морални стойности и визия за себе си и за бъдещето, превърнали са се от ХОРА в едни вечно мрънкащи за нещо материалистични консуматори...
В такъв свят нито приятели можеш да си намериш лесно, нито любим. Чудесно те разбирам защо единствения човек, който смяташ, че заслужава някакво внимание е от поколението на баща ти - тогава (в тяхната младост) имаше много стойностни хора, а някои от тях са успяли да се съхранят и до днес (да не бъдат увлечени от използвачеството, комерса, консуматорщината, меките китки, чалгаризацията и циганизацията...). Не е най-правилния (за теб) избор, но когато няма риба - и ракът е риба.

Харесва ми това, че си оптимист, положителен човек и имаш планове за бъдещето. Стискам ти палци, целувам те и ти пожелавам попътен вятър!

(един набор на любимия ти)

2.   На колко години си? По написаното личи, че си малка.....и бих нарекла това просто "детска любов"

3.   “АЗ съм и болна. Имам бяло течение повече от години и половина. “

от кога е „болест“ да имаш физиологично течение?

направи ми впечатление, че си голям песимист, млада си, дори сигурно си малка, но само виждаш полупразната чаша.
Човекът, в когото уж си влюбена си няма хал-хабер от „чувствата ти“. С две думи... нямам думи.

4.   1. Искрено ти благодаря.

2. Кое дете има подобен начин на живот и на моята “малка“ възраст е видяло толкова неща? Да, вярно е има, но сме малко!

3. Оценявам мнението ти, но СЪМ позитивен човек, не знам дали си го прочел докрая.. и не знам кое е “хубавато“ на живота ми, което не съм го казала, че да мисля, че чашата е полупълна.. относно течението.. може и да не е точно болест, но е заболяване и има ослужнения, взависимост от цвета му.. написах също, че умея да прикривам чувствата и мислите си, така че той не знае нищо! ;)

5.   Споко аз харесвам мъж с 24 години по - голям от мен

6.   Аз харесвам един мъж някъде с 23-24 години по-голям от мен. Постоянно мисля за него, обичам го и съм влюбена в него. До колкото виждам и той ме харесва, постоянно ми прави комплименти и ми се усмихва. Сънувам как се целуваме и такива работи. Не знам какво да правя, май е доста по голям от мен. Моля ви дайте ми съвети какво да правя.