Въпрос към мъжете
По-голямо ли е удоволствието, когато го правите с по-красива жена?
Въпросът е съвсем сериозен, моля за адекватни отговори.

Ж20

Коментари

1.   Най ми е удоволствие да го правя с момиче, което наистина харесвам.

2.   Да, по-голямо е. Други въпроси?

3.   Не, предпочитам космат трол или плешив орк в леглото. Жена като А. Викандер само ме отблъсква.

Въпрос към жените: по-голямо ли е удоволствието, когато не ви удрят с обущарски чук по време на секс. Въпросът е съвсем сериозен, моля за много адекватни отговори.

4.   Определено е по-голямо.

5.   Не, когато се прави с маймуна е по гот, защото има по логично мислене. Красивите са обикновено тъпи кифли!

6.   Ей, че глупав въпрос! По-голямо ли е удоволствието с Шрек или с Чаровния принц? Кажете, бе жени!

7.   Зависи. Момичето ако ще и като принцеса да е, не се ли справя в леглото, стои ли като дъска, мераците ми се изпаряват. Най-добрият секс който съм правил, бе с жена с наднормено тегло. Въпреки "недостатъците си" беше огън в леглото и много се раздаваше.
Бил съм и с много красиво девствено момиче, ама нали се сещаш как е стояла в леглото.

8.   Същата работа, общо-взето. Очакваш нещо много повече, ама се оказва, че не е така.

9.   До 5

Да! Определено, когато се натискам с голя жена и сърцето ми бие със стотина удъра в минута над нормалното, имаме нуждата, да водим диалог за ефекта на квантовите комютри върху булиевата логика и дали имаме реално нужда, да подменим сегашната разредност на шината от битове на кванти, а посел, преди да свършим със секса, имаме горещ дебат по антропология и ролята на шапките, като едновременно символ на авторитета и бунта, през 60те години в САЩ и толята им в древните култури.

Мдам ... определено, само такива работи :)

10.   С царица или с магарица все тая.

11.   Въпроса ти е зададен погрешно. Красотата не носи удоволствие само по себе си , а естетическа наслада. И тук всеки си има различни критерии . Удоволствието идва от друго. Отношение, привличане , химия, усещане че си желан. Красотата е безспорно важна , но само за прелюдията, флирта , възбудата.
Правил съм безумно готин секс с не толкова хубави момичета. Имах обаче една моделка един път. Беше като робот от китайска фабрика.

12.   Хм, когато "го правя" очите ми обикновено са затворени. Дори и да ги отворя, рядко бих видял точно лицето ѝ...
В леглото за хубаво изживяване има значение единствено колко чувствена е жената, как стене, как откликва на ласките и доколко приятни за двамата са инициативите, които самата тя предприема.

Иначе, когато тръгнеш с по-хубава, 2-3 месеца това те радва, след това става все тая... Както и с по-грозна - 2-3 месеца това те притеснява, имаш чувството, че правиш някакъв компромис, примерно, след което пак става все тая...

От което може да се направи извод, че външният вид има някакво значение първите 2-3 месеца, след което на преден план излизат фактори като характер, съвместимост, доколко съумявате да изградите партньорство, приятелство, ТЪРПИМОСТ към недостатъците и грешките на другия.

И другият извод е, че външният вид НЯМА АБСОЛЮТНО НИКАКВО ЗНАЧЕНИЕ, когато "го правиш" с някоя (е.. стига да не е толкова разплута, че да не можеш да ѝ намериш дупката, или пък да е нечистоплътна и да мирише лошо...).

13.   Номер 7, ти небесно чудо ли очакваш от девствена? Не го казвам с лошо, просто имайте търпение. Ако си мислиш, че пък е голямо удоволствие за жената от първия път, лъжеш се.

14.   ХАХХАХАХА Робот от китайска фабрика.

15.   Въпроса е зададен коректно, защото като е по-голяма възбудата със сигурност секса е по-хубав.

16.   Авторката
Искрено благодаря на тези , които са отговорили без подигравки.

17.   Колкото по-красива толкова по-отблъскваща
Комплексирана, претенциозна, програмирана и проста.
Пък и понеже вече съм ‘чичак’ честно казано си
Търся няма ,глуха и която не знае езика на глухонемите.
С предимство са всички с лека деформация на какъвто
И да е крайник ;)

Вълчо

18.   Въпроса е близък до въпроса за размера при мъжете.
И аз съм на мнение, че когато една жена е финна очаква да ссършиш само от вида й. Ляга и чака :))
Същото и за мъжете - може да е голяма патката, но като я ръга без никва подготовка няма как да ви е гот.

19.   Знам защо питаш авторке, но откровено ще ти отговоря, че ти не си една от тях макар да се пишеш на 20 год. Ти отдавна си напуснала категорията на по-красивите жени. Примири се с напредналата ти възраст и спри да мислиш само за секс.

20.   Да, по-голямо е удоволствието! Ако е и по-глупава удоволствието се удвоява!:-)
М44

21.   С грозна определено е за предпочитане,ще обясня защо.Като е грозна я мразиш и чукайки я зверски си мислиш,че я наказваш и и правиш гадно и и причиняваш болка,а всъщност и доставяш огромно удоволствие и самия ти се представяш по-добре в нейните очи.
А красивата я вардиш да не а нараниш сякаш е от захар,възприемаш я като сестра или нещо подобно и в крайна сметка секса клони към нулата.
Пък с грозната си и по-близо до животинските си корени,инстинкти и наго ни.Назад към природата,долу изваяните долита.

22.   Красотата е стимул. Ама не е ли “красива” твърде общо понятие. За мен примерно харесваната от много Анджелина не е привлекателна. Имаш предвид да е красива за определения мъж. Ами стимул е. Както и обратното. ПроА удоволствието идва от общия вкус в леглото, понякога обичта също играе фактор.

23.   И никой тук не спомена,че най добрия секс се прави с човек,когото обичаш.Може да има недостатъци,но когато обичаш не те интересуват.Авторке,авторке-колко си елементарна.Защото и аз съм жена и не очаквах точно от жена така да разсъждава.

24.   Да, авторке, а сега почерпи всички за безплатната анкета (поредната безсмислица).

25.   Аз пък харесвам дебели. Колкото по- дебела е жената, толкова по- ми е кеф. И това изобщо не е майтап. Гърдите им са по големи. Мекички са. И като цяло секса с тях по- ми харесва.

26.   Според мен нещата са относителни. Може жената да е много красива, но да няма страст, докато се е случвало не толко красива жена да ме подлуди.

27.   Към 19 - ХАхХаХАХААха

29.   №21 утепа рибата... Смях се до сълзи, оправи ми настроението! Мерси за което!
А по въпроса, ако е грозничка, слагаш на лицето ѝ списание с лика на Викандер, или на Гал Гадот, и действаш... Удоволствието ще е взаимно.