Не мога да забравя изневярата
Привет! Имам връзка от 3 години и няколко месеца. Последната година и четири месема живея с травмата от изневярата. Той ме изостави за 2 месеца за да търси щастието с друго. Когато ме остави бе под претекста че го задушавам. После разбрах, че е шмало друга и ме е изоставил заради нея, но ме е лъгол за да съм резервен вариянт. След като не му се получи с нея дойде умолявайки ме уж съсипан, че ме обича и е сгрешил. Пржстих му от любов. Няколко месеца след събирането прочетох чат в който пише на своя приятелка, чее съм скучна, че имам остарели разбирания и че не може без иневери. Бил се разнообразявал. Нямал намерение да се събираме, но така се случило. Бях отново съсипана. Не се бе върнал от любов или се правеше на интересен просто. От тогава го следя(зн чее не е ок) но има жена на която не спирада гледа профила вече половин година, да и пише и да се инт от нея. Мисля,че не са спали все още, но ако не е тя веднага ще намери друга. Не знам, защо е с мен. Не вярвам на думите му че ме обича. Живея в страх да не ме изостави, живея в страх, че винаги и всеки следващ ще е същия, че не съм достатъчно красива, че не заслужавам нищо. Ня този етап съм със смесени емоции, обичам го, искам да съм с него, но се страхувам,че ще се повтори, че ще ме нарани. Очаквам го непрекъснато. Непрекъснато си го представям с другата жена от изневярата.в секса не изпитвам вече същото пак си го представям с други. Понякога се чудя дали пък любовто ми не се е превърнала в ненавист. След като не ми мина година и повече някогя ще забравя ли изнивярата и ще мога ли да имам връзка с него. Момиче на 22 г съм той е на 26

Коментари

1.   Махни се от този човек, той не съжалява за грешките си и пак ще ги направи. Прекалено си млада, за да се отчайваш. Потърси достоен мъж (имам чувството, че жените не знаете какво е това) и бъди щастлива.

2.   Момиче, губиш си времето! Подценяваш се, нямаш самочувствие и това е много лошо! Този мъж не те обича, с теб е просто така, да си запълва времето и да има секс на разположение, защото явно е смотан и други не му връзват! Какво ти говори това? Зарежи го, тази връзка няма да се оправи, тепърва ще страдаш още! Започни да тренираш, поддържай се повече и ще придобиеш самочувствие и ще има и други мъже, повярвай ми! Този грам не си заслужава, не си губи най-хубавите години в тягостни и нещастни връзки! След години ще се чудиш къде ти е бил акъла!

Ж.25г.

3.   Много си неграмотна.

4.   Не разбирам как може да си влюбена в такъв човек изобщо. Това е някакъв вид обсебване с надеждата един нехранимайко да те оцени. Такива неща се случват само по филмите. Не всички са като настоящия ти приятел, но докато си губиш времето с него пропускаш доста шансове да откриеш някой друг. Недей да правиш компромиси само и само за да си във връзка.

5.   Не се обиждай, но или си мазохистка или си комплексарка или си много глупава. Човек с нормално мислене първо има самоуважение и достойнство и не би позволил някакъв си боклук да го размята като парцал и да се гаври с него. Как още трябва да ти се подиграе този, за да се осъзнаеш и да спреш с това „обичам го, страх ме е“, ровене,слухтене и пр. тъпотии? Не ти ли е поне малко обидно, нямаш ли поне малко гордост като човек? Жалка си и той го вижда, затова ще си прави кефа с други и ще те унижава. Когато човек не уважава себе си и другите не го уважават.

6.   Веднага махни този човек от живота си. Не ти трябва. Млада си и няма за какво да търпиш подобно нещо. Да отива да се моли в някоя църква но не и на теб и да ти краде от живота!

7.   Предвид това как си описала ситуацията, човек да ти се чуди, защо си още с него?
Действително, вие жените, в голямата си част, нямате правилна преценка за нещата. Глупаво изглежда отстрани такава връзка; момичето е наивно и вярно на непрестанно изневеряващия и неуважаващия я до себе си мъж. Е, докога така? Хах!
Вие жени, явно не сте разбрали, че седейки при такива мъже им отдавате от енергията си, с която те не само, че стават по-силни, но и злоупотребяват. Т. е. с вашата женска енергия, с вашата сексуалност!

Тогава вие в какви се превръщате? В парцали и отрепки!!!

Точно както някоя мацка отива и се слага на човек, на когото от километри му личи, че е мутра, убиец, крадец, сводник или каквото се сетите още... богатството му също така отдалече намирисва на незаконно. Та въпросната мацка (без значение коя, в България ги има много такива) си отдава енергията на съответния мъж, като по този начин го прави по-силен, по-уважаван в обществото (хората дори му завиждат за поредната 20 годишна); тя неосъзнато го подкрепя, стоейки до него, бидейки с него, отдавайки си сексуалната енергия на него.
Макар тя реално да не извършва престъпление се превръща в съучастник на мъжа до себе си!!!
Каква е тя тогава?
Мутреса, жена на убиец, сводник, изнасилвач, крадец, престъпник... ; млада, наперена, тунингована, в повечето случай необразована и невъзпитана, с ценностната система на лесното забогатяване и максималното консуматорство; без да пита откъде са парите, как са изкарани и кой се е трудил (при какви условия и на каква цена), за да има тя всичко, което ѝ се предлага наготово.

Е, докога така???

Докато има такива хора - мъже и жени!!!

Е, ти авторке от кои си, с каква ценностна система си, какви хора подкрепяш и допускаш до себе си, с действията си и бездействието си какво стимулираш? Пък после ни говори за любовта си...

8.   Послушай №1, това е истината. Обикновено кръшкачите не възприемат поведението си като грешка. Поради тази причина ще има нови и нови подвизи. За ко ти е такъв мъж? Така както си го написала, излиза че дори ти е сринал самочувствието като жена. Не не и пак не! Бягай от тези отровни отношения. Не ти зависи живота от този човек, спасявай се докато е време.

9.   А ти защо си с него? Я го разкарай този лъжец.

10.   Каква жена си бе, какво му обичаш? Лайняния характер ли? За него си изтривалка! Махни се докато имаш още малко достойнство вместо да го следиш. Аз още след първата постъпка, щях да съм го изритала от живота си.

Джен

11.   Един път стомна за вода, втори път за вода, на третият път се чупи. Какво още чакаш? Чакаш деня когато няма да може да вдига самолета, само тогава ще спре с курварлъка! Его точно описание на мисленето на днешните жени -" Не знам, защо е с мен. Не вярвам на думите му че ме обича." Като не знаеш защо той е при тебе, научи поне защо ти още си с него!? Мъжете скачат според свирката, леки жени - лек живот, защо да се зорят?

13.   Трябва да си вдигнеш самочувствието. Хубаво е, че не се мислиш за някаква принцеса, но това твоето пък е другата крайност. Кажи си: майната му на оня! Важното е да си спокойна и да ти е весело, нищо да не те яде отвътре.
Трябва да ходиш на фризьор, да си правиш лек макияж с вкус, да плуваш и да ходиш на фитнес. Трябва да си хванеш една или повече приятелки, с която да с лафите за едно-друго, да одумвате мъжете и да им се присмивате... Това ще увеличи съпротивителните ти сили... Животът е борба, тъй или иначе... Никой не дава нищо на готово. Трябва да излъчваш радост, енергия и настроение, за да си привлекателна за мъжете.

14.   Веднага да разкараш мъжката, гнусна курва и да си намериш достоен и свестен. Вярно, че почти няма, но не са съвсем изчезнали.

Ж,22

15.   Какво е това робско, пораженческо мислене на жените в тоя сайт, че и извън него? Нима този е единствен и неповторим,Аполон, че да няма други мъже на тази планета? Сигурно на живо е типичния комплексар, нищо особено, ама със самочувствие на бог. Колко такива има невзрачни мъже, ама иначе се имат за величия. Като ходи по други, нека си стои там. Ти не си врата, която е постоянно отворена , не си хан или хотел. Пращаш тоя индивид в трета глуха и така. Мъже валяло на този свят, и по-добри има , и по-красиви. Животът не се свършва с някакъв си комплексар и енергиен вампир.

16.   Ако беше ходила на училище нямаше да изпадаш в подобни дилеми. Светогледа ти щеше да е развит и преценката ти правилна. Ти за жалост си за този индивид едно ситурно говорящо свежо месце за забавления и разтуха, сигурен пристан след бурните изневери. Намерили сте се.