Искам вече и аз да съм с гадже
Отчаяна съм. Искам да аи хвана гадже, а не се получава, не харесвам никого, не ми се излиза с никого, все като някой ме кани, отказвам, понеже не ме привлича този човек и не проявявам интерес. Какво да правя? От години съм сама, около мен само двойки, постоянно се женят, не съм престаряла на 22 съм, но не ми е много гадно, не ми се получава просто, тежко ми е. През тези годони не е като да не съм излизала с никого, но всички, с които опитах, се оказаха женкари, не знам такива ли привличам, такива ли харесвам. Иначе имам обожатели, но аз очаквам нещо случайно, любов от пръв поглед, да има химия, винаги се е случвало така при мен, а не да се мъча да излизам с някого, който не ми е интригиващ и да се опитвам да се получи нещо и нещо да се зароди. Има ли други в моето положение?

Коментари

2.   Моят опит е, че е безсмислено да даваш шанс на хора, които не те привличат. Правила съм го, цялата ситуация ми е неприятна, чувствам все едно стоя насила и нямам търпение да свърши срещата и да се махна. Ако не срещаш мъже, които да ти харесват, трябва да разшириш социалния си кръг.

Ето какво правя аз. Ако някой не ми харесва, не си губя времето, нито неговото, с безсмислени шансове. Ако намирам някой за привлекателен, пробвам да видя дали ще ми допадне и като човек. Обаче съм проактивна, не чакам той да се сети от нищото, а се старая да предизвикам събитията.

3.   Ей така се получават после онея незадоволени тетки, които имат 30 котки и чакат "перфектни" ситуации.

Апетитът идва с яденето са казали. Ако не даваш шансове на хората да те спечелят, няма да се бутнеш с някой в метрото, погледите ви да се срещнат и да живеете щастливо. Не работи така светът.

Братан.

4.   Щом попадаш само на женкари, значи вероятно само тях забелязваш. Като искаш вървежни мъже, нямаш право да се оплакваш, че не си единствена за тях.

5.   Уф, що занимавате хората с глупости, бе? ! Искала гадже, те я искали, ама не били достойни за принцесата... Ами налягай си тогаз парцалите и чакай Брад Пит или някой от сорта да долети и да падне в краката ти!

7.   Това нещо като да си купиш последния модел телефон ли си го представяш? Или баща ти - автомобил?

8.   Някой е гледал прекалено много филми и тепърва ще си пати от това. Такива работи в реалния живот много рядко се случват, и най-често химията с човека отсреща се ограничава до леглото, след това нещата скоропостижно приключват. Колкото и да ги мечтаеш нещата авторке, време е да слезеш на земята, тук нещата се случват по нормален начин - прасетата не летят, а връзките се градят.

9.   И аз съм така, нищо че съм по-голяма от теб с 5 години. На днешно време да срещнеш някой свестен е като да спечелиш от лотарията. Всяко разочарование още повече обезверява. Още повече обезверява като не си грозна пък си сама. Също и как не чак толкова симпатичните попадат на свестни.
Срещай се с някого, с когото имате общи интереси, свързва ви нещо. Може да е супер привлекателен, готин, но да е адски надут, или да не е на твоето интелектуално ниво, а то е важно. Не мога да се срещам с простоват човек, завистлив или такъв, на който целия свят му е крив. Важни са и отношенията му със семейството му. Гледаш семейната среда и си съставяш мнение за човека. Важно е бащата да е обичал майката, да са в добри отношения, без побоища, пиянства, караници и прочие. Важен е и приятелския кръг-дали са пройдохи, дали са семейни, вечни ергени.
Външният вид не е всичко, нито пък химията и прочие пеперуди в стомаха. Ако характера е гаден, интелекта-нулев, семейната среда -кофти и вечно проблемна, няма смисъл от мъки. Търси подобни на теб.

10.   В същото положение съм.

11.   №9 - не толкова симпатичните момичета попадат на свестни мъже защото не летят в облаците като вас с авторката, а гледат реалистично на нещата. Връзките, доверието и обичта се градят, не се случват изведнъж, ей така от пръв поглед.
От друга страна играчите го владеят този поглед който възбужда дамите, които пък поетично го наричат "пеперудки в стомаха", "тръпка" или "химия". И после казват че мъжете мислели с оная си работа.
В крайна сметка всеки получава точно каквото търси. Обикновените момичета - стабилни връзки; красивите, но претенциозни - поредния бройкаджия.

12.   Братван пак се изцепи.
Какво метро бе?
Тука има само черен път и домашни животни.

13.   Не си на 44, за да се вайкаш толкова. Имаш пред себе си много възможности. Ще срещнеш добро момче, търпение само. В най-хубавата възраст си, ставаш за всичко: за семейство, за деца, за кариера. Забавлявай се! Всичко ще се нареди.

14.   11, повечето неща са си късмет в този живот. Всяка жена е попадала на поне един бройкаджия в живота си, на поне един неставащ. Всяка жена се е разочаровала от поне един.Това се нарича опит и израстване. Същото е и при мъжете, които все се оплакват, че няма жени, че не случват на свястна, че само пари искали и други такива. Всеки си намира половинката, точния човек, иска се търпение и отсяване на плявата.

15.   Ако някой хич не те привлича физически, няма какво да се лъжем, с грозен за мен мъж и аз не бих тръгнала да се мъча. Не гледам външния вид първо, но говоря за хептен случаи. Но не може и да имаш претенции до небесата. После пищиш, че женкари и играчи само ти се лепят. Ами те са флиртаджиите, тип Барни от Как се запознах с майка ви и Джоуи от Приятели. Любов от пръв поглед не съществува, само сексуално желание. Намери някой със сходни интереси, планове, вкусове. Спри да летиш в облаците. И занижи малко стандартите. Все едно ти пък си принцеса Даяна.

Джен

16.   "Искам да аи хвана гадже, а не се получава, не харесвам никого..."
Ми сама си си отговорила. Какво търсиш тука? Или може би си мислиш, че причината е в има-няма 3-4 милиарда убавци, че не са достатъчно засукани за твоите естетически изисквания?

На вас самотните жени някой откровено ви е изпил мозъчето в днешно време. За нищо не стават повечето от вас , ама претенциите до небесата.
Спри да четеш модни списания и вземи да отвръщаш с внимание на хората, които ти обръщат внимание изобщо.

17.   Ще ти кажа, че има Любов от пръв поглед. Стана при мен, дойде едно момче и все едно исках да съм завинаги с него. Ама след година вече си писнахме. Така, че любовта зависи от това, какво ще се случи по-нататък.

18.   Божеее, да ти имам проблема! Аз пък съм на 21 и имам гадже от 2 години и ми е толкова гадно, че трябва да се обяснявам на някого къде ходя и какво правя! Ако бях необвързана щях да се скъсам от дискотеки и безразборен секс, но съм обвързана... За разлика от повечето, аз като съм във връзка не изневерявам, колкото и да ми се живее, уважавам както приятеля си, така и себе си.

19.   18, ми то да се стискаш, само защото така трябва, не е много по-различно от изневяра. Аз предпочитам да ми изневерят и да разбера жената колко струва, вместо да се преструва с години, а отвътре да я човърка и да иска да спи с всякакви мъже и аз да си мисля, че много ме обича. Изневярате се случва в главата, не между краката.

И какво те спира в крайна сметка да се разделиш с него и да се чукаш наред? И без това това не е реална връзка.

20.   За какво ти е гадже на тези години, живей си живота